Večer v ďáblově klubu III.

Postava si prohlížela dívčin zarudlý zadeček a několikrát jí jemně poplácala dlaní po malých půlkách. Pak si naslinila špičky prstů a začala se dobývat do před chvilkou ještě úzké, ale teď už notně uvolněné prdelky.

Špičkami prstů sondovala ve svěrači a něžně, skoro až mazlivě se dotýkala jeho stěn. Jasně cítila teplo které vycházelo z mladého těla. Dívka klečela a cítila prsty a ruce, které jí hladily po celém těle, hrály si s jejími bradavkami a masírovaly poštěváček, roztahovaly její půlky a kundičku a nořily se všude, kam jen to šlo.

Něco jí plesklo o tvář a když otevřela ubrečené oči uviděla ztopořený penis, kterým ji jeho majitel lehce pleskal o tvář. „Otevři pusu kočičko a pěkně mě vykuř,“ řekl mladý hlas a Jitka poslušně poslechla.

Cítila v ústech tvrdého, žilnatého čuráka, který se jí prodírá až někam do krku a pomalu, rytmicky přiráží proti jejím rtům.

Brečela, ale ke své hrůze začala zjišťovat, že jí to baví. Kouřila cizího muže, přejížděla jazykem od varlat až ke špiččce rudého žaludu a občas jemně špičkou jazyka vnikla do malé dírky na žaludu. Pak pravou rukou chytila varlata a začala je mnout v ruce jako malé míčky, cítila, jak do sebe naráží jako by se snažily uniknout z koženého váčku, ale neměly kam.

Pohyby čuráka v jejích ústech se zrychlovaly a také prudkost přírazů zesilovala, až to vypadalo, že jí muž do pusy místo kouření souloží. Varlata jí vyklouzla z dlaně a stáhla se nahoru a muž zahlesnul.

„Grrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhh,“ vydral se mu z krku hrdelní zvuk a rychlými, prudkými dávkami začal stříkat semeno na dívčinu tvář a do pusy. Olízla si rty, ale to už se jí do pusy tlačil další penis, který pokračoval v tom, kde jeho předchůdce skončil.

„Pěkně kouří holčička, ale od toho tady není,“ řekl někdo a se smíchem vzal ze stolku zlatý, asi 20 centimetrů dlouhý vibrátor. Pomalu, skoro rituálně ho namazal gelem a nastavil jeho špičku proti dívčinu konečníku.

Vibrátor tiše vrněl u dívčina zadečku a špičkou se dotýkal jejího svěrače a příjemně chladil a masíroval jeho okraje. Cítila, jak pomalu, milimetr za milimetrem ho něčí ruka zasouvá do její prdelky, točí a kroutí jím do stran a zvolna proniká do jejích střev. Vibrátor tak pomalu zmizel v její prdelce až po okraj.

Jedna z postav si vyhrnula dlouhou kutnu a lehla si pod dívku. Jitka na poštěváčku ucítila tvrdý žalud, ale to už její povolená kundička do sebe začala přijímat dlouhého čuráka, který se jí zvolna tlačil do těla a pomalu, stejně jako před chvilkou vibrátor pronikal hlouběji a hlouběji a za chvilku muž přirazil.

Tvrdý čurák se zastavil varlaty o dívčiny pysky a muž jí začal rytmicky šukat. Pohyby penisu v kundičce a vibrátoru v zadku se synchronizovaly a Jitka ucítila horko, které se jí rozlévalo po celém těle. Teď už ani nemuseli používat gel, její štáva vytékala z kundičky a drobnými čůrky stékala po bílých stehnech.

Pak někdo vyndal vibrátor z její prdelky a nasadil na okraj povoleného švěrače špičku žaludu. Mírně zatlačil a čurák pronikl do dívčína zadku až po varlata. Hlesla vzrušením a pak se snažila přírazy pomáhat oběma čurákům v jejím těle.

Nikdo nemluvil, jen všichni sledovali divoké šukání a zpocená těla, která se navzájem proplétala, muži o sebe naráželi varlaty a neúprosně souložili dívku do všech otvorů. Muž, který ji šukal do kundičky jí zezpodu masíroval kozičky se ztvrdlými, citlivými bradavkami a chvilkami jí je cucal jako dítě a pak zase jemně stisknul hroty jejích koziček mezi zuby až sykla příjemnou bolestí.

Pohyby čuráků v jejím těle se zrychlovaly, přirážení zesilovalo a všichni tři se sehráli v dokonalý tým, který spolu divoce šuká, aniž by si někdo uvědomoval, že Jitka je vlastně jejich obět a na stole pár metrů leží chlapec, kterého unesli a vztekle se kouše do rtů a syká vztekem a bezmocí, když slyší divoké šukání na dohled od sebe a vidí svojí dívku, jak vzdychá a přidržuje cizím chlapům, kteří jí šukají. Vztekem a bezmocí, navíc s erekcí, protože ho tahle situace do jisté míry ponižovala i vzrušovala zároveň.

Penisy si prorážely cestu, přirážení se zrychlovalo a pak najednou všichni tři skoro ve stejný okamžik pocítili neskutečné uvolnění. Prudké dávky semene se uvolnily a muži začali stříkat.

Krátké, intenzivní výstřiky vnikaly do její kundičky a prdelky a Jitka sama prožívala bouřlivý orgasmus. Kousala se do rtů, ale hlasitě vzdychala a šukačku zakončila hlubokým, táhlým vzdechem až někde z hloubi plic.

Muži vytáhli napůl změklé čuráky a sledovali, jak z Jitčiny prdelky vytéká bílé semeno přes hráz na kundičku, kde se mísí s druhým pramínkem semene a pak oba skapávají spolu s jejími sekrety na potah pohovky.

„Ále, chlapeček se nám nudí,“ řekl zase ten nepříjemný ženský hlas a zahalená postava přešla od dívky ke spoutanému chlaci a popleskala ho po tváři. Pak se její pohled zastavil na ztopořeném penisu mezi jeho nohama. „Copak, copak?“ zasmála se. „Neboj, brzo se dočkáš, řekla a chytila ho rukou za tvrdého čuráka.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *