Ateliér

Před nedávnem jsem takhle chodil po Brně a fotil různá místa. Najednou jsem tě uviděl a šel jsem k tobě. Začal jsem s tebou rozmlouvat a řekl jsem ti že jsem fotograf který má tady v Brně ateliér a fotí. Navrhl jsem ti jestli by si neměla zájem někdy přijít ke mně a zkusit udělat si nějaké umělecké fotky. No a dnes nastal den kdy jsi stála v mém ateliéru.

Byla jsi trochu v rozpacích jelikož jsi nevěděla co tě čeká. Oslovil jsem tě a nabídnul jsem ti židli. Posadil jsem se vedle tebe a začal jsem čistě nezávaznou konverzaci chtěl jsem ti ukázat co jsem dělal abys neměla strach a trochu jsi se uvolnila.

Díval jsem se na tebe jak si prohlížíš fotky, venkovní jemné světlo ti zdůrazňovalo siluetu tváře a já už jsem si představoval jak tě budu fotit. Najednou jsi se zeptala jestli jsem toto fotil také. Byli to fotky aktu. Řekl jsem že ano ale že s tebou mám trochu jiné plány.

Podívala jsi se tak jako by si mi moc nevěřila a zároveň si si přála abych řekl že i takové fotky budeme fotit. Nicméně na moji otázku jestli chceš být focena jsi řekla ano. Pro dnešek jsem ateliér zavřel pro další zákazníky a taky proto aby mě při práci nikdo nerušil. Požádal jsem tě aby si mě následovala do zadního ateliéru.

Přišli jsme do místnosti ve které kousek od zdi stála pohovka a proti ní fotoaparát na stativu. Začal jsem s tebou rozmlouvat o svých představách, jak bych tě chtěl fotit a co bych chtěl aby si měla na sobě.

Za plentou byla skříň z různýma kostýmama. Ukázal jsem ti co bych si na tobě představoval, souhlasila si a já tě nechal se převléci. Kostým do kterého jsem tě oblékl byl z doby renesance a ty jsi v něm vypadala nádherně. Posadil jsem si tě naproti fotoaparátu a říkal ti jakou pózu chci aby si udělala.

Byl jsem okouzlen jak ti to moc sluší a přistihl jsem se při myšlence že bych tě vlastně i chtěl fotit nahou. Různé tvé podoby které jsi mi předváděla ve mně začaly vzbuzovat touhu se tě dotknout aspoň na malý okamžik.

Dlouho mi to procházelo hlavou a ani už nevím jak najednou jsem ti řekl aby sis sundala jedno ramínko a lehce si se odhalila. Kupodivu jsi to udělala ani si okem nemrkla a dál jsi se přede mou předváděla. Bylo to nádherné můj foťák cvakal jako o život a najednou jsem si všiml že tvé druhé ramínko sklouzlo po rameni dolů.

V téhle chvíli už nic nedrželo šaty nahoře a tobě se odhalila větší část ňader a skoro ti vykukovala bradavka. Díval si se na mě přímo do mích očí najednou jsem spatřil jak si mezi prsty lehce mneš bradavku.

Začal jsem být vzrušený a přestal jsem fotit, díval se na tebe jak si smyslně olizuješ rty a tvůj dech ti zvedá poprsí směrem nahoru a dolů a s každým nádechem se ti odhaluje větší část tvých ňader.

To už jsem to nemohl vydržet a přistoupil jsem k tobě. Začal tě hladit po vlasech a moje rty se přisály na tvé cítil jsem jak lehce otvíráš pusu a zkoušíš se svým jazykem dotknout mého. Otevřel jsem ji také a vtom okamžiku se naše jazyky začaly divoce proplétat. Moje ruka sklouzla na tvá poloobnažená ňadra a obnažila je celé.

Poklekl jsem k tobě a vzal si jedno tvé ňadro do pusy. Začal jsem ho lehce žmoulat mezi rty a sem tam jsem přidal jazyk a olíznul ti bradavku která byla pěkně tvrdá a stála jako hrot. Začal jsem ji dráždit mezi palcem a ukazováčkem, mačkal jsem ji a drtil. Moje druhá ruka však nechtěla zahálet a tak si vzala do parády tvoje druhé ňadro a bradavku, obě byly nádherně tvrdé a já přemýšlel které s i strčit do pusy první.

Začal jsem tím levým – ňadro uchopil pevně do ruky u hrudníku a tvůj hrot jsem si strčil celý do pusy. Vzdechla si poměrně hlasitě, to ve mně probudilo vlnu vášně a moje zoubky se zakously do tvého vztyčeného hrotu a jemně jej drtily. Cítil jsem jak se ti chvěje tělo a dech se stupňuje.

Zabořil jsem druhou ruku do tvého druhého ňadra a obě je masíroval najednou. Tvoje ruce bloudily po opěradle pohovky a hledaly bod kterého by se zachytily nehty se zarývaly do polstrování. Najednou si je položila na moje záda a zjistila si že mám ještě košili.

Začala jsi hledat knoflíčky které by se daly rozepnout ale moc ti to nešlo tak si mi ji stáhla přes hlavu. Pustil jsem tvoje ňadra a pomohl ti dokončit svlékání mé košile. Byla jsi nádherně vzrušená a hlasitě jsi dýchala.

Podívala si se na mě a uviděla že jsem ještě v kalhotách nelenila jsi a začala jsi mi rozepínat řemen a knoflíky. Než jsem stačil svléct košili byly i moje kalhoty dole. Stál jsem tam před tebou jenom tak.

Mrknul jsem na tebe ale ty jsi měla oči pro něco úplně jiného. Řekla si abych se posadil a roztáhnul nohy, klekla si si mezi ně a do ruky si vzala můj penis pevně jsi ho objala a několika pomalými pohyby si stáhla předkožku a obnažila žalud.

Podívala si se na mě dlouze si mi ho olízla od kořene až po špičku kde si se na chvíli zastavila ale jenom na chvilinku, potom jsi udělal na hrotu malý kroužek jazykem kolem dokola, tvoje rty se přisály na žalud a pomalu ti začal mizet v pusince až ti tam zmizel úplně celý.

Slastně jsem vydechl a zaklonil jsem hlavu, začala jsi jezdit a přisávat se na můj úd v rytmickém pohybu tvoje ruka jezdila do protisměru pohybu tvojí hlavy. Bylo to nádherné a začal jsem se pomalu ale jistě v té nádheře ztrácet.

Jemně jsem se začal pohybovat do protisměru vzala si mi ruku a já pochopil že chceš abych ti pomohl v pohybu hlavou, vjel jsem ti do vlasů a začal ti pomáhat v pohybu.

Bylo slyšet jak to hezky mlaská když přejíždíš rty po obnaženém žaludu. Najednou jsi přestala a podívala se na mě olízla si si rty. Naklonil jsem se k tobě a dal ti dlouhý polibek z hodně propleteným jazykem.

Dívám se tak na tebe a ty jsi stále ještě do půl pasu oblečená, začnu z tebe sundávat šaty a odhodím je stranou. Vrátím se k tobě a položím tě na podlahu. Chci ti vrátit to co jsi mi udělala ty a tak si sednu mezi tvoje nohy, rukou ti přejedu po štěrbince která se toužebně chvěje.

Prsty si tě roztáhnu, jsi hezky vlhká cítím na prstech jak krásně tečeš roztáhnu ti stydké pysky víc od sebe a zlehka tě olíznu po jedné straně, zavrníš slastí a já se dám do díla z větší razancí.

Jezdím ti jazykem po obou stranách mušličky a sem tam ti nasaji klitoris do pusy a jemně ho zkousnu. Najednou ti roztáhnu mušličku víc a pomaličku ti začnu dovnitř zasunovat prstík nejdřív jenom tak na kousíček, projíždím tě jenom tak po okraji a trochu ti ho zasunuji i dovnitř ale opravdu jenom na kousíček, pak ho zase vztáhnu ven a takhle tě chvilku dráždím.

Asi se ti to líbí proto že si se tvoje tělo hezky vlní a ty předeš jako kotě. Můj prstík je ale už docela nedočkavý na pěkně hluboké zajetí dovnitř a tak se začne posunovat a pomalu se do tebe noří víc a víc až po konec, teď už je celý v tobě a trochu se tam hýbe, ale na dlouho po chvíli začne couvat ven zase pěkně pomalu aby tě pěkně projel a roztáhnul před trochu divočejší jízdou.

Jakmile jsem ho z tebe vytáhl udělal jsem malý krouživý pohyb na tvém klitorisu a zase se vydal na cestu do tvé hlubiny, tentokrát trochu rychleji. Naklonil jsem se nad tvoji roztouženou mušličku a olíznul jsem ti klitoris můj prstík začal jezdit mnohem rychleji a přiráží na tebe pěkně až do konce a zase ven.

Cítím že už nejsi tolik těsná a tak se rozhodnu přidat druhý prst. Je pravda že na dva prsty jsi ještě těsná a tak ti roztáhnu nohy co nejvíc od sebe a pojedu tě oběma prsty až na doraz. Druhou rukou si roztahuji tvoji dírku co nejvíc to jde.

Moje tempo přirážení se najednou začne stupňovat a teď do tebe zajíždím už pěkně rychle tvoje šťávička ti pěkně vytéká po roztoužených pyscích směrem k zadečku a já dostávám chuť do tebe proniknout svým klackem pěkně zostra.

Neodolám chuti a vytahuji oba prsty z jeskyňky slasti klekám si k tobě beru tě pod zadkem a položím ti svůj penis na poševní vchod. Podívám se ti přímo do očí a pohybem dopředu projedu tvojí dírkou jako blesk až na konec svého penisu. Zakloníš hlavu protože je to pro tebe dost nečekané, náhlý nával bolesti a slasti tě donutí na mě vystrčit tvoje hroty, pořádně tě za chytnu za kozy a zasunu se ještě víc do tebe.

Cítím jak ani nemůžeš dýchat. Chvíli počkám než si tvoje lasturka zvykne na můj objem a pomalu se začnu pohybovat dopředu a dozadu, nejdřív jenom velmi pomalu abych si vychutnal rozkoš tvojí hloubky.

Moje tempo se však po chvíli začíná stupňovat, začínám si tě přitahovat na sebe tím jak tě držím za kozy a můj penis ti projíždí dírku pěkně na doraz dovnitř a zase ven. Nádherně se tvoje tělo pode mnou svíjí a cítím jak tě při každém zasunutí zaplavuje vlna rozkoše. Stupňuji svoje tempo a mrdám ti kundičku co to jenom jde. Tvoje tělo už ztratilo veškerou sílu na odpor a necháváš se jenom unášet pohybem mého těla.

Zastavím a na chvíli si oddechnu, chci si tě taky užít v jiné poloze a tak ti navrhnu aby sis klekla a otočila si se ke mě zezadu rukama si se opřela o pohovku.

Klekl jsem si za tebe a chytl tě v bocích zmáčknul jsem tě a tím si tě i trochu roztáhl můj naběhlý klacek se tyčil dopředu a chtivě se přibližoval k tvojí pičce. Opět jsem ho položil na kraj ale teď již jsem z ničím neotálel a zarazil ho do tebe věděl jsem že teď už to nebude bolet.

Opět jsem přirazil až na konec, moje zasunutí tě donutilo se prohnout a já tě chytil za ramena a přitáhl si tě k sobě pěkně prohnutou.

Najednou jsem ti pustil ramena prohnula si se zpět ale to jenom na malinkou chvíli protože jedna moje ruka ti zajela do vlasů a přitáhla si tě tentokrát za vlasy. Moje druhá ruka sjela na tvoje kozy a uchopila jedno pořádně do ruky. Jak jsem tě tak to držel tak jsem do tebe začal zajíždět a to pěkně zostra až si se musela zapřít o válendu víc jaký to byl tlak.

Moje jízda se začala stupňovat stejně jako tvoje výkřiky slasti a já cítil že to na tebe začíná přicházet začala si se stahovat a poševní svaly ti pěkně pulzovaly. To mě docela dráždilo a cítil jsem že už to taky dlouho nevydržím.

Najednou si se rozechvěla a tvůj výkřik ohlašoval že na tebe přišel orgasmus ano pojď pěkně na vrchol a ukaž mi tvůj nádherný orgasmus, několikrát jsem do tebe ještě zajel a tvoje chvění u mě vyvolalo orgasmus také. Bylo to nádherný pocit být takhle zajetý v tobě až po kořen a stříkat do tebe své semeno.

Vlna pozvolna začala opadávat cítil jsem příjemný pocit pomalu jsem se začal pohybovat a ještě několikrát jsem se do tebe zasunul. Pustil ti vlasy a ňadro obě ruce jsem ti položil na záda. Jemně jsem tě hladil a políbil na záda. „Líbilo se ti focení?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *