Moje sestra

Bylo mi krásných náct let a moje sestra začínala svým tvarem více a více připomínat mladou ženu. Krátkým pohledem jsem ji neustále pozoroval, vždy když se šla koupat, při opalování a jiných příležitostech.

Jednoho dne když nikdo kromě ní nebyl doma, jsme hovořili o sexuálních zážitcích a padlo téma sex mezi sourozenci. Pohled který následoval, mě ujistil o tom co chci udělat.

Lehce jsem se dotkl její bradavky a pozoroval jak zvážněla ve tváři. Její bradavka se lehounce zduřila a já jsem začal lehce laskat i její druhou bradavku.

Sledoval jsem jak sestra začíná lehounce vzdychat a pomalu si začala lehat na záda. Roztáhla nohy a nechala se laskat. Jednou rukou jsem zajel pod její kalhotky a nahmatal její mokrý a vyholený klín.

Stáhl jsem jí kalhotky a než se nadála, jazykem jsem zajel do její mušličky. Cítil jsem jak je vlhká čím dál více a proto jsem jazykem zajížděl co nejhlouběji jsem mohl.

„Pojď já chci taky,“ pronesla ve při tom jak vzdychala jsem si i já ihned sundal spodní prádlo. Přetočil jsem se rozkrokem k jejím ústům a začal opět jazykem laskat její mušličku.

Vzala do ruky můj penis a ihned si ho vložila do pusy. Začala vášnivě kouřit a já jsem poznal něco, co jsem opravdu dlouho neprožil.

Začal jsem jí vkládat do mušličky prstíčky a pohyboval se sem a tam. Cítil jsem že už budu a snažil jsem se to dát nějak najevo. Sestra už začala pomalu přicházet také k vrcholu a nebrala na moje gesta zřetel.

„Oahhhhhh,“ nevydžel jsem a zača stříkat svoje horké semeno do její pusinky. Bylo ho tolik, že jí začalo prosakovat a stékat mezi koutky. Vytřeštila oči a začala lačně polykat. Vtom se zavrtěla a začala přitom vzdychat, udělala se také. Lehce mě dokouřila a vysála všechny zbytky mého semene.

Otočil jsem ji na všechny čtyři a začal jsem ji ošukávat zezadu. Byla to taková perlička. Vydrželi jsme to asi pět minut a já cítil podle toho jak byla vlhčí a teplejší že bude.

Také jsem to nevydržel a začal jsem stříkat do její mušličky. Přitom jsem přirážel jao o život. Bylo to mooc bezva…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *