Pekelná láska VII.

Dívku probrala vůně květin, jemného parfému a tichý smích. Otevřela oči a rozhlédla se. Ležela na obrovské široké posteli s nebesy. Rychle se posadila a spatřila krásnou zlatovlásku s modrýma očima. Byla to dívka jež se na ni dívala oknem!

„Ahoj,“ řekla dívka a pousmála se. „Jak ses vyspinkala?“ Dívka se rozhlédla kolem sebe. Pokoj byl zařízen v starobylém stylu. Osvětlení svíčkami v zlatých stojanech, které měly podobu různých erotických pozic mužů a žen milujících se spolu v rozličných podobách působilo romanticky a zároveň tajuplně.

Postel v níž dívka spala byla očividně pro dvě osoby. „Mohu si k tobě přisednout?“ zeptala se modroočka. Dívka zmateně přikývla. „Jmenuji se Lucie a ty?“ „David… Darina promiň něco mi bylo zřejmě přidáno do jídla a já jsem z toho celá zmatená. Nevíš o tom něco?“

Lucie odpověděla otázkou: „Ty jsi opravdová princezna?“ Pohladila při tom dívku po vlasech. „Máš nádherné hebké vlásky a celá tak zvláštním způsobem voníš! Úplně mne ta vůně vzrušuje…“

Darina si vzpomněla, že se ještě nemyla od obřího spermatu…vtom Lucie přitiskla rty k jejím vlasům. „Co to je za vůni? To je nějaký nový krém na vlasy? Hmm a tělo Ti voní tak krásně, tak vzrušivě! Dovolíš?“ řekla a vklouzla pod pokrývku kde měla Darina schovány nohy a klín.

Začala ji líbat a olizovat místa kde bylo obří sperma z lesa nastříkáno. „Hmm jsi tak vzrušující!“ Darina pocítila mrazení a chvění, měla nutnou touhu také se mazlit s tou krasavicí. Poodkryla pokrývku a políbila Lucii na lalůček, potom něžnými polibky pocelovala její drobný nosánek, oči, ouška a zastavila se na pusince.

Lucie otevřela pusinku a jejich jazýčky se spojily ve vášnivé mazlení. Lucinka měla překvapivě šikovný jazýček a strkala jej hbitě do úst a ven takže to byla soulož pusinkami. Ruce Lucinky se zároveň mazlily s pičkou Dariny. Její malé štíhlé prstíky nahmataly poštěváček a pravidelným tlakem přiváděly Darinu k blaženým pocitům.

Darina cítila, že je na pičince celá vlhká a teče. Lucie se v okamžení přemístila mezi její nožky a počala jazýčkem zpracovávat poštěváček. Zároveň slízávala tekoucí tekutinu z Darinčiny pičinky. Darina si dráždila rukama bradavky a hlasitě vzdychala…

Vtom se pomalu otevřely dveře a do pokoje vstoupila urostlá hnědovláska, měla krátce střižené vlasy. Velká prsa jí zakrýval kousíček látky jež držela silou vůle na velkých bradavkách… Kundičku měla venku. Byla hladká bez jediného chloupku.

Darina v ní poznala jednu z osob, které seděly kolem jednoho ze stolů v hostinci, kde ovšem seděla oděna. V ruce něco držela. Když přišla ke dvojici sedla si na křeslo, které stálo poblíž postele. Roztáhla nožky.

Nyní uviděla Darina, že drží v ruce velký mužský penis. Měl asi 30cm délku a 5cm šíři. Držela jej za velké koule a počala si jej vsunovat do dětsky holé pičinky.

Zpočátku opatrně a pomalinku, jakmile však zajel celý do její pičky povytáhla jej a sledujíce obě dívky upřeným pohledem divokým pohybem šoustala sama sebe tak vehementně až začala silně sténat vzrušením. Zároveń se na okraji křesla, kde seděla tvořila loužička z tekutinky, která vytékala z její pičiny. Bylo slyšet hlasité mlaskání její pičky…

Lucie přestala lízat Darině pičku a přesunula se vedle ní. Lehla si na záda s roztaženýma nožkama. Darina začla líbat její malé bradavky a rukou ji dráždila v pičce. Její prst pronikl do pičky a začal Lucii prcinkat jako čuráček.

Jak ležela Darina na Lucii ucítila, že ji Lucie objímá jednou rukou a pojednou ucítila, že jí do konečníku vniká prst. Nebylo to nic přijemného a Lucie to asi poznala podle reakce Dariny.

„Tys ještě neměla anál?“ „Ne a je to nepřijemné.“ „Neboj, zvykneš si,“ řekla Lucie, vyndala prst a naslinila si jej. Potom jej jemně strkala na krajíček konečníku.

Dívky zabrané do milostných hrátek nepostřehly, že do místnosti někdo vstoupil. Byla to menší štíhlá rudovláska s krátce střiženým účesem, podobně jako hnědovláska. Svlékla si šaty. Na hrudi se jí vyjímala dvě obrovská prsa zakončena bradavkami jako koláče. Mezi nožkami ji zlatě svítilo ochlupení v barvě vlasů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *