Pekelná láska VIII.

Kráska přistoupila k dívkám. Darina pojednou ucítila, že prst v jejím zadečku doplnil jazyk, který hbitě se pohybujíc slízával dívčí výtok slasti a zároveň dráždil poštěváček. Zároveň ji do pičiny vnikal prstík rudovlásky.

Tento prst zkušeným hmatem hledal až našel… Ucítila známý slastně nebeský pocit. G bod našla rudovláska opravdu rychle a jemným masírováním a třením přiváděla Darinu k šílené extázi až křičela na celé kolo!

Rovněž v křesle sedící hnědovláska počala náhle křičet a zrychlovat pohyby penisu. Pojednou ji z pičiny vystříkl proud čiré tekutiny a ona blaženě se tvářejíce pomalu ustávala dívajíce se na propletenou trojici dívek před sebou.

Vstala popošla k rudovlásce skloněné nad klínem Dariny. Namočila jí konečník mazem ze své pičiny a počala umělého čuráčka ještě mokrého od jejího mazu strkat dovnitř. Začala ji šukat držíce pravou rukou ptáka a levou si třela svá nádherná obrovská prsa.

Hnědovláska hekala do rytmu prcinkání. V místnosti bylo slyšet slastné hekání dívčích hlásků a do toho mlaskání spokojených direk…

Vtom se ozval gong! Nečekaně, ale důrazně! Do dívek jako když střelí. Prakticky okamžitě přestaly a posedaly si na okraj postele jako vlaštovky na drátě. Darina ještě celá mokrá a rozrajcovaná nechápala co se děje a chtěla se mazlit dále. Lucie však její pokus o mazlením odbila odstrčením a posunkem aby se také posadila vedle děvčat.

Posadila se rozmrzele a vylekaně vedle rudovlásky. Uviděla, že dívky se dívají na knihovnu, která stála u stěny. Zdálo se ji, že se knihovna vznáší. Podívala se pozorněji a uviděla, že knihovna se vysunuje směrem nahoru jako opona v divadle.

Po chvíli se pohyb zastavil. Bylo to vlastně malý kousek nad zemí. Darina čekala co se bude dít dál. Dívala se střídavě na dívky a knihovnu. V tom si všimla pohybu pod knihovnou a uviděla malou postavičku která stála v mezeře.

Postavička se k úžasu dívky počala pohybovat směrem k nim! Již bylo vidět, že je to babka. Darina v ní poznala zmenšeninu baby jež viděla za oknem ve dvoře. Když došla k dívkám zastavila se a k ohromení dívky se začalo dít něco neuvěřitelného. Baba začala pojednou růst a bobtnat.

Během chvíle zde stála v normální velikosti staré báby. Skřehotavým hlasem promluvila. „Tak jakpak? Je nám k ničemu..nebo?“ Všechny tři dívky kývaly, že ano a Lucie prohlásila, že takový zápal a talent jaký předvedla Darina ještě nezažila. Ostatní dívky nadšeně přikyvovaly.

„Takže je schopna zkoušky?“ „Ano.“ Darina-David se právě chtěla zeptat co je zase tohle a kde je princ… Jenomže náhle se ji počala točit hlava a cítila jak postel pod ní jakoby se počala zvětšovat. Rovněž dívky se zvětšovaly a jí napadlo, že jí zase něčím poblouznily a ona má halucinace. Jenomže to byla skutečnost!

Darina stála na posteli jako nějaká hračka. Postel jí připadala jako pole pokryté hruhou tkaninou… prostěradlem. V ten samý okamžik baba něco zamumlala a dívce se před očima zatmělo. Cítila pálivou bolest na celém těle, připadala si jako když ji někdo polévá žhavým železem. Hrozně ji pálila pička a prsa. Hlava ji třeštila tak, že bolestí křičela jak smyslů zbavená.

To vše sice trvalo krátce, ale intenzivně. Darina omldela bolestí. Probralo ji světlo a hlas. Tělo už jí nebolelo. Cítila se dokonce velmi svěží. „Tak to je ten spasitel jenž má zachránit naše království?“

Otevřela oči. Ležela na zemi před trůnem na kterém seděl muž středních let. Na sobě měl dlouhý plášť posetý výjevy různých erotických pozic. To už ani nebylo překvapení. Rovněž koruna, kterou měl na hlavě měla místo drahokamů figurky při různých pohlavních aktech. Co ale překvapilo nejvíce bylo, že spatřila při pozorném pohledu jen mužské postavičky jež se spolu análně nebo orálně milovaly.

V tom si uvědomila, že něco není v pořádku. Sáhla si na hrudník a potom rychle mezi nohy. Pro nezúčastněného pozorovatele to mohlo vypadat i poněkud komicky. Zejména, když nahá mužská postava počala radostně a šťastně křičet…“Jsem to zase já!“ a opakovat to několikráte za sebou.

Muž na trůnu chvíli nechal výskat muže před sebou. Potom však pravil. „Volba padla na tebe, protože prý jsi vekmi výkonný! Budeš bojovat za První Království! Zítra se zúčastníš přípravného turnaje. Dnes naber sil, protože je budeš určitě potřebovat!“ Kývl hlavou. Pod Davidem se otevřela nečekaně padací dvířka a on padal…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *