Večer v ďáblově klubu V.

Milan s sebou škubnul, ale Jitka mu vlhkou kundičkou zajela do tváře, takže cítil její šťávu na rtech. Olízl se a vniknul jazykem do její rozevřené prdelky. Lízal jí a cítil, jak si s ním obě ženy hrají, mačkají jemně varlata a jak Jitka kouří jeho úplně tvrdý penis, dlouhými, táhlými pohyby od špičky žaludu až skoro do půlky válcovitého těla si ho zasouvá do pusinky, jazykem projíždí růžovou hlavičku a dírku na špičce žaludu a občas jemně přetáhne předkožku až za špičku žaludu a jemně se pod ní dobývá jazykem.

Něžně pokračoval a zajížděl jazykem pořád hlouběji kam až dosáhl do její prdelky. Pak slyšel, jak se Jitka naklonila k ženě a něco si pošeptaly. Obě se zasmály zvonivým smíchem, Jitka ještě napůl dětsky a naivně, zatímco žena spíš zlomyslně. Kouření přestalo a s ním i dráždění jeho zadku. Ucítil, jak mu rozvazují kotníky a utažené uzly provazu povolují.

Měl radost, že jeho utrpení končí, ale na druhou stranu mu to bylo i trošku líto, protože to co dnes prožil ho nenapadlo ani při těch nejdivočejších masturbačních fantaziích. Ale mýlil se. Jitka se k němu otočila a pošeptala mu do ucha: „Že budeš hodný chlapec, Milánku?“

Nevěděl, co tím myslí a protože ještě nechtěl před výstřikem skončit, kývl. Žena mu rozvázala ruce a on si promnul odřená zápěstí. Jitka se usmála a dala mu pusu na tvář. Pak udělala to co nečekal. Místo kouření si klekla mezi jeho nohy, chytila ho pod koleny a začala mu je zvedat nahoru. Když měla pocit, že je dostatečně rozevřený sehnula hlavu a začala mu jemně lízat anál.

Pomalu a neúnavně pronikala krouživými pohyby špičkou jazyka dovnitř. Cítila, jak pod náporem jazyka povoluje. Palci obou rukou roztahovala jeho půlky a jazykem se dobývala do jeho svěrače a občas olízla i obě varlata, která byla přitažená ke ztopořenému čuráku nad jeho hrází.

Byl to zvláštní pocit, ale ne nepříjemný. Růžová hvězdička svěrače se uvolňovala a za chvilku Jitka pronikla jazykem bez sebemenšího odporu asi centimetr dovnitř.

Přesunula rty k jeho tvrdému žaludu a začala ho kouřit, zatímco rukou mnula ztvrdlé kulky a špičkou prstu zajížděla do chlapcova zadku. Milimetr za milimetrem si razila cestu svěračem, až nahmátla bříškem prstu prostatu a jemně na ní zatlačila. Vzdechl a olízl si jazykem rty.

„Pojď,“ řekla Jitka a lehla si na záda. „Udělej mi to,“ zašeptala. Chlapec se nerozpakoval, lehnul si na ní a tvrdým čurákem pronikl do její kundičky. Začal jí šukat, ale ne divoce jako poprvé, ale pomalu a něžně, razil si žaludem cestu do jejího těla a vychutnával si ten pocit snad toho nejhezčího, co si můžou dva lidé navzájem dát.

Pomalu vnikal a zase vystupoval z jejího těla a cítil, jak jeho varlata narážejí na její hráz. Objal ji kolem krku a zatímco jí líbal hladil jí dlaní kozičky s rudými bradavkami, něžně, pomalu se spolu vznášeli v časoprostoru a nevnímali okolí.

Začal zrychlovat přírazy a poslouchal teď už hlasité pleskání o sebe dvou zpocených, ale šťastných těl. Líbal jí na tvář a na krk a Jitka mu to s tichými vzdechy oplácela. Ani si nevšimli, že se kolem nich zase utvořil hlouček jako na začátku a všichni je pozorovali, teď už ne v kápích, ale nazí a usměvaví po dlouhé a divoké noci.

Milan zrychlil a tělo jeho tvrdého čuráka ještě několikrát proniklo nahoru a dolu dívčinou kundičkou, chytil ji pevně ruce a nalehl na ní plnou vahou těla.

Oba teď rytmicky přiráželi v dokonalé symbióze. Přírazy těl se zrychlovaly a žalud pronikal až do hloubi dívčina těla. Někdo ho zezadu chytil za varlata, ale teď už mu to bylo jedno, dokonce ho přítomnost dalších osob v místnosti vzrušovala.

Hubené půlky jeho zadku se rytmicky pohybovaly tam a zpět mezi Jitčinými nohami, občas mu přitiskla kolena na zadek a přidržela si ho v sobě, aby nezrychlil a neudělal se.

Strčil jí ruku pod zadek a rozevřel prsty její půlky a prostředníčkem se začal dobývat do její prdelky. Svěrač povolený několika průniky nekladl žádný odpor, takže byla pouze otázka několika okamžiků, než jí zastrčil prst do zadečku až po poslední článek a krouživými pohyby si vychutnával její prdelku.

Po asi dvaceti minutách se pohyby zrychlily a Milan Jitku pevně stisknul a znehybnil si jí. Teď už jí šukal tvrdě a bez milosti. Čurák teď zajížděl do Jitčiny kundičky po celé délce a ona mu pomáhala rychlými pohyby pánve. Zavzdychali a oba v jeden okamžik dosáhli orgasmu.

Jitka se rozechvěla a Milanova tvrdá varlata se přitiskla k tělu a z růžové špičky žaludu začalo stříkat bílé, husté semeno a mísilo se s Jitčinými šťávami. Políbil jí a jejich jazyky se spletly do sebe. Oba zpocení a šťastní se do sebe zaklesli a zhluboka oddechovali.

Milanův penis pomalu měknul až vypadl z Jitčiny kundičky a bezmocně jí visel mezi nohami a žaludem občas narazil na růžovou hvězdičku jejího svěrače. Někdo ho pohladil zezadu po zádech a když otočil hlavu uviděl asi padesátiletou ženu jak se usmívá a podává jim ruku aby vstali.

Postavili se a najednou měli pocit, že jim jejich nahota mezi všemi těmi naháči ani nevadí, spíš se jim zdála přirozená. Byli oba s Jitkou v hloučku asi dvaceti lidí, věkově v rozmezí asi mezi dvaceti až padesáti lety, kteří se na ně dívali a neskrývaným zájmem.

Žena jim oběma podala jejich šaty a když se oblékli odvedla je ke dveřím bytu. Pak už slyšela jen kroky na schodech a když Milan s Jitkou vyšli na ulici viděli, že jsou před starým secesním činžákem kdesi na Vinohradech. Milan ještě ze zvyku sáhl do zadní kapsy, aby zkontroloval, jestli má doklady a když vytáhl občanku a pár zmačkaných bankovek z kapsy uviděl mezi nimi i červenou navštívenku, kterou před tím určitě neměl. Zvědavě jí otočil a četl: „Vítejte v ďáblově klubu“ a pod nápisem telefonní číslo.

Opatrně, aby jí neztratil vrátil vizitku zpět do kapsy a usmál se. Podíval se na Jitku a ona jeho pohled opětovala. Dal jí pusu, chytil za ramena a oba společně odcházeli k zastávce jedenáctky, na kterou přijížděl z vozovny připlešlý šofér, který měl za sebou neklidnou noc plnou ženy s pleťovou maskou a v natáčkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *