Chtíč jménem třídní

Chodila jsem na základku do 7. třídy. Bylo mi tehdy 13, ale vypadala jsem tak na 16, 17. Prsa jsem měla tak 3 a vysoká jsem byla 1,8m.

Přišel k nám jednou novej učitel kolem 20 a jak už to tak bejvá, tak jsme si s holkama dělaly legraci, která ho dostane dřív.

Jednou, když měl s klukama tělocvik a my měly volnou hodinu, jsme ho pozorovaly. Byl jenom v kraťasech, neměl triko ani tílko, a při pohledu na něj mmě napadaly hříšné myšlenky.

Asi tak o měsíc později si mě po vyučování zavolal do kabinetu. Myslela jsem, že po mě chce abych dělala DJ na diskotéce která se právě chystala. Chtěl to po mě vždycky. Se sexem jsem v té době měla takovou menší zkušenost z tábora, ale nikdy by mě nenapadlo, že se to dá prožít i takhle.

Když jsem přišla k němu do kabinetu, seděl na židli s nohama na stole. Stoupla jsem si vedle skříně a čekala co řekne. On se jen zvedl ze židle, přišel ke mě a opřel se o skřín oběma rukama, a mě měl v pasti. Řekl mi že moc dobře ví jak moc mě přitahuje. Já jsem se jen pousmála. Zeptal se mě jestli už jsem měla kluka, myslí se vším všudy, já jsem řekla že jo.

On mě jen tak podezíravě probodl pohledem a zeptal se, jestli bych to chtěla. Já, v té době tvrdá holka s vytetovanou lebkou na zápěstí a pearcingem v pupíku a na nose jsem jen řekla: „Šlo by jen o jeden zážitek a o užití, nejsem naivka, abych si myslela že mě milujete.“ On jen šibalsky mrkl těmi svými modrými očky a začal mě líbat. Nebránila jsem se. On se zarazil, zamkl a pokračoval v mém osahávání.

Serval ze mě už tak skoro nic nezakrývající tílko a jednou rukkou rozepnul podprsenku. Vzal jí do zubů a zaškubal hlavou. Pak jí vyplivl a věnoval se znova mě.

Položil mě na učitelský stůl a svlíkl mi sukni, která stejně sotva zakrývala mojí prdelku a do hladka vyholenou pičku. Přisál se k jedné z mých bradavek a cucal.

Měla jsem pocit že teď je čas na mě, tak jsem se mu vyškubla, servala z něj kalhoty a sexy trenýrky a začala mu kouřit už tak pěkně tvrdého ptáka. On mi mezitím pěkně vylízával mojí kundičku a pěkně si pohrál s klitorisem.

Pak mi zasunul svýho MAXIptáka do mé kundičky. Vůbec to nebolelo, protože jsem byla otevřená na maximum. Ze začátku to sice trochu dřelo, ale bylo to tak málo, že jsem to na sobě nedala ani znát.

Pak ho ze mě vyndal a dal do pusy z argumentem že ještě nechce být taťka. Pochopila jsem co tím myslí, hned jak se mi vystříkal do pusy. Já jsem všechno spolykala a on mě otočil na břicho a pomalu mi dával svýho „Juniora“ do mého análu.

Bolelo to jako čert, ale slzám jsem se statečně ubránila a pak už jsem se slastí jenom udělala. Tekla jsem jako řeka, a on mě celou olízal.

Pak mi ho znova zasunul do mé úplně mokré jeskyňky a tentokrát zajížděl tak hluboko a přirážel tak prudce až mi jeho koule pleskaly o mojí, análním sexem znavenou prdelku. Já jsem si sedla, nohama jsem objala jeho pas a tentokrát jsem dorážela já.

On mě pak posadil na stůl a znova mě celou vylízal, protože ze mě tekl prod nového nektaru. Pak se zadíval nad hodiny a rychle se začal oblíkat. Řekl mi že tu každou chvíli bude učitelka, která s ním příjde prokecat známky na vysvědčení.

Při odchodu mě dlouze políbil a řekl: „Nemusíš být naivka, ale já tě vážně miluju.“ V tom ale do třídy přišla učitelka, bylo to jen tak tak že nás neslyšela.

„Honza“ mi ještě vrazil do ruky papírek a řekl: „Tak sbohem Veroniko, doufám že se příště budete chovat slušně, a nebudete muset být po škole.“ Pochopila jsem co hraje za hru, zatvářila jsem se provinile, vykoktala omluvu a odešla jsem.

Venku jsem si přečetla vzkaz na papírku. „Odcházím ze školy, bylo to super, hrozně moc tě miluju. Moje adresa…., mé ICQ číslo…, Můj mobil…. Zastav se když budeš chtít, můžeme si to zopakovat.“

Polilo mě horko. Přišla jsem k němu jen jednou, protože mi při odchodu od něj řekl: „Jestli mě s tebou ještě někdo uvidí, půjdu sedět, protože na Policii dostali hlášení že zneužívám holky.“

Od té doby jsme provozovali sex jen přes icq a neviděli jsme se dobrých 10 let. Až právě o 10 let později na strazu třídy ze základky jsem „ho“ viděla poprvé po té dlouhé době.

Svaly měl mnohem vymakanější než před tím, vlasy mu padaly do obličeje a jeho kaštanové oči mi znova a znova připomínaly ten den ve škole. Spolu jsme si zalezli na záchody, a zřejmě si umíte představit, co se stalo…!

Teď píšu tenhle příběh a on sedí vedle mě. Je to rok co jsme se vzali a máme spolu krásnou půlroční holčičku Šárku. Můj chtíč jménem Třídní!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *