Čokoládová touha

Ahojky všem, jmenuji se Jakub Horák jsem pohledný, mladý a nenápadný klučina s černými vlasy. Bydlím v paneláku v 6. patře a nedávno se k nám do přízemí nastěhovala romská rodina, jejíž členy těžko spočtete na prstech jedné nebo více rukou…

Jednou pozdě večer jsem jel výtahem domů, už se pomalu zavírají dveře a vtom tam přiběhla malá čokoládová dívka. Mohlo jí být tak 15 let, měla nádherně tvarovaná ňadra, nádherný buclatý zadeček a pár kilo navíc, ale to mi nevadilo, protože jsem rád když se můžu něčim přikrejt.

Byla obrazem a zároveň cílem mého chtíče, zdávaly se mi o ní ty nejrůznějsí sny, jako např. že jsem celé její tělo postříkal třemi plechovkami šlehačky, na ňadra šetrně umístil třešničky a na její bobinku velikou jahodu z Tesca.

Už dřív jsme po sobě pokukovali, ale nebral jsem to moc vážně, ale říkal jsem si, že by nemuselo být špatné vyzkoušet něco „nového“. Až do tohoto večera jsem si myslel, že je nemožné, sdílet rozkoš s malou čokoládovou dívkou a ještě nemožnější, prožívat jí ve výtahu… Ale abych nepředbíhal.

Nastoupila tehdy ke mě do výtahu, byla spoře oděnná a na schvál se přede mnou ohla a zavazovala si tkaničky. Celou dobu jsem nemohl odtrhnout oči od jejího nádherného zadečku, který na mě vystrkovala. Když se narovnala, usmála se a já se jí zeptal do jakého patra jede. Odpověděla, že do 7., zmáčkl jsem tedy 7. patro.

Výtah se rozjel a my jsme si hleděli do očí jako bysme se snažili jeden druhého zhypnotizovat. Když jsme byli mezi 5. a 6. podlažím, najednou natáhla ruku k ovládacímu panelu a zmáčkla tlačítko STOP.

Nejdřív jsem nevěděl co se děje, ale po chvíli, když se na mě přitiskla, jsem si uvědomil, že se mi splní moje tajné přání, o kterém nevěděl nikdo jiný, kromě mě a mého deníčku, který si vedu od té doby, co umím psát.

Nejdřív se na mě něžně přitiskla svou krásnou hrudí a jemně mi zajela pod kalhoty. Bylo to něco úžasného, když její šikovná ruka hladila mé přirození. Na chvíli jsem zcela ztuhl, ale když mi sundala kalhoty a strčila si ho do pusy úplně celý jsem se roztřásl vzrušením.

Chtěl jsem jí to oplatit, jenže to už na mě špulila svůj svůdně buclatý zadeček a zjevně chtěla, abych jí obdělal zahrádku. Taky se stalo.

Vklouzl tam jako voják do zákopu a chvilku rejdil v její dírce. Už jsem byl skoro ve finále, když vtom najednou někdo vyšel ze svého bytu a my byli nuceni ukončit naše řádění. Od té doby se pravidelně stýkáme a děláme to, co jsme začali ve výtahu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *