Vánoční cesta I.

Stal jsem se dobrovolně vojákem z povolání. Jediné, co mi opravdu vadilo, bylo, že jsem si nemohl nic naplánovat pořádně dopředu. Hlavně když jsem byl svobodný, byl jsem pověřovaný i úkoly, které jsem musel řešit mimo pracovní dobu. Tyhle úkoly jen málokdy plnili ženáči.

Tak se mi stalo, že mě poslali s důležitými dokumenty do Prahy, jenže na Štědrý den. Na cestu jsem měl rezervované samostatné lůžkové kupé.

Ve vlaku mě uvítala mladá průvodčí, asi taky svobodná, když dostala službu zrovna na Štědrý den. Uniforma jí velmi slušela. Pod rozepnutým sakem měla bílou halenku, pod kterou prosvítala podprsenka. Prsa neměla moc velká, tak akorát do ruky. Štíhlou postavu zvýrazňovala její úzká sukně.

V kupé jsem se připravil na cestu a začetl jsem se do jednoho erotického povídkového časopisu. Ze čtení mě probral až hvizd výpravčího, tak jsem ještě na chvíli otevřel okno. Ve dveřích našeho vagónu stála ta mladá průvodčí – zamávala a zavřela dveře. Vzal jsem si znova ten časopis a tentokrát se pořádně začetl.

Povídka slušně gradovala, moje představy pracovaly a úměrně reagovalo i moje tělo. Stáhnul jsem si slipy a při čtení jsem si pohrával se svým ztopořeným kolíkem. Vtom se ozvalo zaklepání a otevřely se dveře.

Tak tak jsem přes sebe přehodil deku a vešla naše průvodčí. Její první pohled směřoval k mému rozkroku a mírný úsměv na tváři naznačoval, že asi tuší, o co tu jde. Omluvila se, že se nudila a když jsem v celém vagóně jen my dva, tak se na mě přišla podívat a zeptat se, jestli nestojím na Štědrý den o společnost.

Nejdřív mi bylo líto té nedočtené povídky, ale pozval jsem jí dál. Když jsem se ale pohnul, přilehnul jsem si deku a odkryl jsem můj, sice už trochu povadlý, ale stále dost velký kolík. Všimla si toho, ale nijak to nekomentovala.

Když si sedala, okraj úzké sukně se napnul, mírně se vyhrnul a já uviděl její bílé krajkové kalhotky. Něco mi vykládala, ale já jí moc neposlouchal, soustředil jsem se jen na to jedno místo… Ten výhled mě natolik vzrušil, že se můj chlapák začal znovu probouzet a růst.

Najednou jsem si všimnul, že se upřeně dívá do zakrytých míst mého rozkroku. Když jsem se podíval dolů, zjistil jsem, že nejsem úplně zakrytý a kus mého ztopořeného kolíku trčí zpod deky ven.

Pak udělala něco, co jsem nečekal. Začala si sundavat sukni, trochu se předklonila a svým zadečkem se dotkla mého kolíku. Zjevně se jí tahle hra zalíbila. Já jsem neměl kam ustoupit a ona se víc a víc předkláněla a pomalu si sundavala sukni.

Dotyk s jejím tělem byl elektrizující. Pěkné nohy, vystupující z krajkových kalhotek, z pod kterých vylézaly tmavé chloupky a pod kterými se rýsovaly okraje její dírky… Hmm… O kousek výš byly pod průsvitnou halenkou vidět její bradavky a mě došlo, že než šla za mnou, tak si sundala podprsenku.

Opatrně jsem jí stáhnul kalhotky a když jsem je odkládal k sukni, lehla si na postel a zdvihla nohy, pokrčené v kolenou, nad sebe. Když jsem se k ní sklonil, pohladila mě rukou po vnitřní straně stehna.

Když viděla, že proti tomu nic nemám, pokračovala pomalu výš a zastavila se až na bouli na mých teplákách.

Její dírka mě úplně fascinovala. Pomalu jsem po ní dvěma prsty přejížděl. Moje vzrušení stoupalo a podle jejího dechu jsem usoudil, že ani ona nezůstává chladná. Stáhla mi slipy, vysvobodila můj kolík a nazdvihla se, aby na něj dosáhla pusou.

Byli jsme vzrušení vzájemnými dotyky. Posunul jsem se výš tak, aby ona pusou pohodlně dosáhla na můj kolík a já abych jazykem pohodlně dosáhnul na její dírečku. Rukama jsem hladil vnitřní strany jejích stehen a postupně jsem pohyb směřoval blíž k její jeskyňce.

Zpočátku i ona prsty hladila okolí mého penisu. Postupně se dostala na varlata a pak vzala do ruky samotný penis. Prsty jemně stáhla předkožku, potom pokračovala ke kouření penisu a zpět. Čím víc rostlo její vzrušení, tím rychlejší byly její pohyby a silnější stisk její dlaně.

Když jsem se dotýkal okrajů její dírky, nazdvihla zadeček a ještě víc se otevřela. Položil jsem prsty na poštěváček a jemným kroužením jsem ho začal dráždit. Její dech byl rychlejší a rychlejší. Za chvíli jsem se sklonil a začal jsem laskat její poštěváček jazykem.

Pak jsem prsty ještě víc otevřel její jeskyňku a jazykem začal rejdit vevnitř. Podle křečovitých pohybů jejích rukou ve svém rozkroku jsem usoudil, že se její vzrušení blíží k vrcholu. Vystrčil jsem jazyk, jak jsem nejvíc mohl a vevnitř jsem jím pohyboval jako při souloži.

Nejdřív mi nohama sevřela hlavu a s hlasitým vzdycháním několikrát nazvedla zadeček, jakoby přirážela při souloži. Nakonec zůstala několik vteřin bez pohybu prohnutá jako luk. Jen z jejích úst se ozval slastný vzdech.

Když se opět uvolnila, pochopil jsem, že dosáhla vrcholu. Nejdřív mi vadilo, že mě přestala dráždit, když dosahovala vrcholu. Hned mi ale došlo, že takhle mám šanci udělat jí to znova – jiným způsobem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *