Táborák

Krásné horké večerní léto se mi stalo zážitkem do konce života. Bylo mi krásných 17 let a když jsem přijel za bratránkem kempovat, seznamoval mě s jednou krásnější holkou než druhou. Říkal jsem si, že to bude opravdu krásné.

První večer a již se parta do které jsem zapadl jako mazák přestěhovala na místo kempování v lese za vesnicí. Přes den jsem sledoval jednu krásnou holku jménem Lenka a ta dokázala opětovat mé pohledy.

Alkohol který nebylo problém sehnat koloval ruku v ruce a uvolňoval atmosféru. Cestou ke stanu se pomalu oddělovala jedna dvojice za druhou a já jsem nakonec zůstal s Lenkou sám.

Přistoupil jsem k ní a lehounce jsem jí pohladil po vlasech. Podívala se na mě a usmála se. Lehla si do rosou pomáčené trávy a nechala se hladit.

Laskal jsem její ústa a má ruka začala pomalu laskat její malá ale tvrdá kůzlátka. Druhá lehounce zajížděla do jejího rozkroku a já jsem zatajoval dech zda nedostanu facku. Necítil jsem žádný odpor, jen malé povolení jejích nohou a uvolnění cesty do jejího rozkroku.

Lehounce jsem zajížděl do její mušličky, kde jsem cítil její panenskou blanku. Vzdychala slastí a blahem. Neudržel jsem se a stáhl jsem jí kalhoty, kalhotky a vše co měla na sobě.

Nechala se laskat jako kočička. „Jen mazlit,“ najednou pronesla a já jsem jen kývnutím hlavy odsouhlasil její požadavek.

Přesunul jsem se pomalu do jejího rozkroku. Vložil jsem do její mušličky svůj jazýček a začal ji uspokojovat. Neudržela se a já cítil jak se mi udělala přímo do pusy. Zavzdychala a zavřela oči.

Hned jsem si sundal kraťasy a spodní prádlo, postavil jsem se a naznačil co bych si představoval. Otevřela oči, poklekla, jednou rukou uchopila můj penis a začala ho lehce ale pevně honit.

Pomalinku ho vložila do pusy a začala důkladně kouřit. Byla to paráda. Po několika minutách jsem i já poznal že nastal ten pravý čas. Poznala to také a jak jsem začal vzdychat o něco více než před okamžikem, vyndala ho a její rychlost ruky se zvýšila.

Neudržel jsem to začal jsem jí stříkat své horké semeno přímo na tvář. Podívala se pronesla: „Ale, ale…“ Netušil jsem, že se to bude opakovat ještě vícekrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *