Vánoční cesta II.

Postavil jsem se vedle lůžka a podíval se na ni. Chytila mě za stehno a posadila se tak, aby měla hlavu u mého kolíku. Ještě pořád stál. Vzala ho do pusy a znova ho začala dráždit. Pak jsem se ale potřeboval něčeho napít, tak jsem se odtáhl.

Nechala mě napít a přistoupila ke mě. Políbila mě – ne nějak zdvořilostně. Můj bojovník na to zareagoval tím, že už znovu vstával. Jedna její ruka ihned začala zase dráždit můj kolík. Druhou rukou mi hladila břicho a prsa a pusou ochutnával můj krk.

Za chvíli jsem jí konečně rozepnul a sundal jí halenku a já konečně mohl ochutnat její vztyčené bradavky. Položil jsem jí na lůžko a postupně jsem ji líbal a hladil po celém těle. Lehnul jsem si mezi její rozkročené nohy. Byla tak vzrušená, že sama rukou nasměrovala můj kolík na okraj své dírky.

Ta byla tak vlhká, že jsem do ní bez problémů vklouzl. I já už jsem byl silně vydrážděný. Rychlé přírazy by znamenaly můj rychlý konec. To jsem nechtěl. Proto jsem do ní vnikal jenom pomalu a když jsem byl na kraji její jeskyňky, tak jsem vždycky udělal několik krátkých pohybů, aby jsem mohl podle možností dráždit klitoris.

Moc mi to nepomáhalo, protože jsem cítil slabé stahy ve vajíčkách, a to bylo předzvěstí, že už skoro končím. Naštěstí i ona byla skoro na vrcholu. Sama začala pohybovat panví proti mně.

Její pohyby byly pořád prudší a ještě i rukou tlačila můj zadek proti jejímu tělu. Už jsem nedokázal svůj konec oddálit. Opětoval jsem její prudké pohyby a po několika přírazech jsem z ní svůj kolík vyndal a stříkal semeno na její obnažená prsa.

Chtěla se napít, ale najednou vlak začal prudce brzdit a ona se polila. Samozřejmě jsem nemohl nechat ani kapku nazmar, tak jsem jí začal víno z prsou lízat. Netrvalo dlouho a můj kolík začal znova růst. Prsty jsem vyhledal její poštěváček a jemně jsem ho třel.

Občas jsem prostředníček zasunul do její jeskyňky. Cítil jsem, že je stále vlhká a připravená. Ani ona nemohla odolat pokušení a dlaní přejížděla po vnitřní straně mých stehen a okolo kořene penisu, který byl opět v pozoru.

Sehnula se k němu a začala ho jemně lízat a cucat. Pohybovala hlavou nahoru a dolů jako bysme souložili a jazykem dráždila špičku penisu. Uměla to fakt perfektně, zase jsem cítil ty známé záškuby, původně jsem myslel, že si ho nechám jenom vykouřit, ale ještě měla jednu dírku, kterou jsme nevyzkoušeli…

Postavila se a předklonila. Já na nic nečekal a hned jsem vrazil svůj kolík do jejího análku. I jí se to líbilo, protože začala znova slasně vzdychat. Hlasitost jejích vzdychů stoupala a nezadržitelně se blížil i můj konec.

Musela to vycítit, protože se otočila, klekla si přede mnou a znovu vzala mého bojovníka do pusy a vysála všechno, co šlo. Takhle „vycuclý“ už jsem dlouho nebyl. Škoda, že se blížil konec cesty…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *