Sestřenka Jitka

Tetu Helenu jsem neviděl už asi tři roky, naposledy, když byla u nás na návštěvě s mojí sestřenicí Jitkou. Už tehdy to vypadalo, že z Jitky vyroste krásná kočka.

Na svých třináct let dost vyspělá, pod krátkým tričkem k pupíku se jí zdvíhaly dva kopečky zakončené jako třešnička na dortu špičatými bradavkami. Dlouhé hnědé vlasy nosila rozpuštěné a když si s nimi pohrával vítr vypadalo to jako by tančily, létaly kolem jejích drobných rtů a krku, všelijak se proplétaly a míjely a vždycky, když se na mě těma svýma gazelíma očkama podívala cítil jsem tlak mezi nohama.

Určitě to věděla, protože se uculovala jak zkušená ženská, i když byla jenom o tři měsíce starší než já a s rozkoší dominy sledovala zvětšující se bouli v mém rozkroku a bavila se mými rozpaky.

Pak se máma s tetou do krve pohádala o dědictví po tátovi a tři roky jsem Jitku neviděl. Dokonce se o tetě nesmělo doma mluvit, protože na ní matka nadávala kudy chodily a někdy jsem měl dojem, že za všechno zlo na světě a může teta Helena. Matka ji prostě nenáviděla.

Mezitím jsem dorostl a moje sexuální zkušenosti se koncentrovaly do četby erotických povídek a barevných časopisů, v té době ještě západní provenience. Na Jitku jsem poněkud pozapomněl a v mých masturbačních fantaziích ji nahradily dámy poněkud starší a zkušenější, dámy z časoupisů na křídovém papíru a rty s tím nejsladším nátiskem, jaký jsem si dokázal představit, možná ještě lepším, než moje dlaň.

Jitku jsem potkal ve městě, když jsem si šel koupit nový prkno. Skoro jsem ji nepoznal. Tam kde před lety byly malé kopečky prsou se dnes zdvíhaly dva slušné kopce, z pohledu zeměznalce tak trojky a jak občas zafoukal studený vítr špičaté bradavky se skoro prorvaly skrz bílou látku trička.

Zachovala si z dětství dobrý zvyk, chodila bez podprsenky, takže při bližším zkoumání když jsem jí dával pusu jsem viděl všechno a ten malej gauner v kraťasech mě zase zradil.

Všimla si toho a rozřehtala se na celou ulici. Domluvili jsme se na sobotu, že naši nebudou doma a že se zastaví na pokec a kávu. Měla pravdu – když se naše mámy hádaly byla škoda se nekamarádit, zvlášť, když sestřenka byla takový kus.

Zazvonila přesně ve dvě hodiny, nalíčená a se svůdným úsměvem a vypadala ve dveřích skoro jako filmová hvězda. Vysoká, štíhlá s vlajícími vlasy, minisukně do půlky stehen a tričko začínalo od pupíku se stříbrnou ozdůbkou výš. Měla krásně opálenou kůži a zářivě bílé zuby.

Usmála se a dala mi pusu na tvář a když odtahovala rty od mé tváře lehounce mi olízla ucho. Vzrušilo mě to a můj penis to dal dostatečně najevo. Jitka přelétla pohledem moje vyboulené kraťasy a jakoby náhodou se stehnem dotknula mého přirození přes látku. Zrudnul jsem.

„Ále copak, bratránek se stydí?“ zeptala se Jitka a pořád se culila. „Co bych se styděl? Nestydím,“ zalhal jsem a pokoušel si upravit mohutnou erekci.

Chvilku jsme pili kafe a povídali si a já pořád nemohl odtrhnout pohled od jejích stehen. Když občas dala nohu přes nohu mohl jsem zahlédnout na její kundičce bílé kalhotky. Určitě si toho všimla, protože v jednu chvíli si přesednula tak vzrušivě jako Sharon Stone a na chvilku mě pustila pohledem mezi nohy.

Nevydržel jsem to. Přisednul jsem si k ní a položil jí ruku na ramena. Přitiskla se ke mně a já ucítil chuť kafe na jejích rtech. Pomalu a dlouze jsme se líbali. Něžně a asi i tochu nešikovně jsem se dotýkal jejích prsou přes tričko a mezi prsty drážil růžové bradavky jejích koziček.

Sjel jsem rukou na volnou kůži bříška a pomalu se sunul dlaní nahoru po jejím těle až jsem ucítil v ruce kůži jejích prsou zakončenou tvrdými bradavkami. Jemně jsem je mnul v ruce, hladil je a vychutnával si kontakt s jejím tělem.

Pořád jsme se líbali a já cítil její jazyk uvnitř své pusy jak se dotýká mého. Pak jsem ucítil její ruku jak se přesunula mezi mé nohy a lehce dráždí můj penis přes látku kraťasů. Dobývala se pod ní a za chvilku jsem cítil její zpocené prsty jak se dotýkají žaludu a přetahují přes něj předkožku.

To už jsem zajel dlaní mezi její nohy. Nebránila se a rozevřela je od sebe abych měl volnou cestu. Pomalu jsem zasunul prst pod lem jejích kalhotek a dotknul se zduřelých pysků její kundičky. Syknula a trošku ucuknula, ale já si jí něžně přitáhnul a pevněji jí obejmul kolem ramen rukou. Dotýkal jsem se záhybů její kundičky pod látkou kalhotek a za chvilku se mi podařilo proniknout jedním prstem do její vlhké dírky.

Sundala si sukni a kalhotky a ukázala se mi tak, jak ji Pánbůh stvořil. Pod úzkým proužkem chloupků byla krásně vidět puklinka lemovaná červenými půlměsíčky pysků.

Lehla si na záda a já se zabořil jazykem mezi její nohy. Lízal jsem její voňavou mušličku a prsty roztahoval růžové záhyby, mezi kterými byl jasně vyditelný zduřelý poštěváček. Vzal jsem ho jemně mezi rty a pak přejel celou délkou jazyka.

Zachvěla se a přitlačila mi hlavu do svého klína. Jemně jsem rozkmital jazyk na jejím poštěváčku a špičkou si dobýval cestu k němu, zatímco jsem prsty roztahoval její kundičku a vnikal dovnitř mezi prokrvené růžové stěny. Svlékla mi kraťasy a nasměrovala si mě tak, abych nad ní klečel a můj penis se dotýkal její tváře. Cítil jsem, jak mě vzala za přirození a pomalým pohybem přetáhla předkožku přes krví nalitý fialový žalud až dozadu za jeho lem a jemně ho vzala do pusinky a začala ho kouřit.

Pomalými pohyby jí mizel v pusince a druhou rukou si hrála s mými varlaty a mnula je v koženém šourku jako míčky, pomalu jí proklouzávaly dlaní, zatímco občas přejela špičkou prsty mezi půlky mého zadku a jemně se nasucho dotkla mé dírky.

Dodal jsem si odvahy a zvolna přejel jazykem k jejímu zadečku. Mezi dvěma hubenýma půlkama pod zřaseným koncem kundičky růžová hvězdička svěrače s jemnými záhyby propletenými do sebe vypadala jako kočičí čumáček. Prohlížel jsem si její zadní dírku a chápal, že se žádný časopis nemůže rovnat té kráse živého lidského těla s jeho vůněmi a chutí. Zvolna jsem její análek přejel jazykem. Zavrtěla s sebou a na penisu jsem cítil jak zatlačila rty.

Lehnul jsem si na ní tváří v tvář a vychutnával si hroty bradavek na hrudníku a buchot jejího srdce, který se zvolna prolínal s mým. Nasměroval jsem špičku žaludu mezi její nohy a pomalinku proniknul svým penisem mezi její nohy do růžové a krásně vlhké kundičky, která mě obejmula a vtáhnula do sebe.

Pomalinku jsem začal přirážet. Milovali jsme se krátkými a vášnivými pohyby, nejdřív pomalu a pak se naše těla víc a víc proplétala. Zasouval jsem jí ho do kundičky až po kořen a zvolna jak jsem získával jistotu v těchto prehistorických dovednostech.

Protahoval jsem jí teď prcinku dlouhými a táhlými pohyby a každý z nich, každé dotknutí varlat o její kundičku pro mě znamenal potencionální výstřik do hloubky jejího těla.

Vzpínala se pode mnou jako tětiva luku. Pravou rukou jsem jí zajel zespodu mezi její půlky a dotknul se hvězdičky jejího zadečku. Zavzdychala. Něžně jsem nabral na prst její šťávu a mírně přitlačil. Růžové záhyby zadečku se rozestoupily a můj prst jemně vniknul dovnitř. Ne moc hluboko, jen jemně špičkou. Několikrát jsem s ním otočil a ucítil její horký dech na své tváři.

Přirážení teď zesílilo a už jsme se pářili jako dva lvi, bez ohledů, jen zvířecí síla nám dodávala energii pro další pohyby, oba mimo realitu jsme se řítili časoprostorem rozkoše. Ucítil jsem její stahy kolem svého penisu a oba jsme měli orgasmus ve stejný okamžik. Ze špičky mého žaludu do Jitčina těla vystříklo bílé semeno a ona mi tento výpad opětovala hlasitými vzdechy a divokým třesem pánve.

Leželi jsme teď vedle sebe nazí a Jitka mě něžně šimrala na chlupech u kořene penisu a proplétala si je mezi prsty. Pak se usmála a dala mi pusu na tvář.

Vlastně by v tuto chvíli mělo mé vyprávění skončit, nebýt Jitčina telefonu za dva měsíce, že se mnou čeká dítě. Sluchátko mi málem vypadlo z ruky. Matka právě v kuchyni nadávala na tetu Helenu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *