Gigolo I.

Jsem obyčejná 25-letá žena, která začala se svým sexuálním životem kolem 17-tého roku. Nyní vdaná, se svým manželem žiji již přes 5 let a máme spolu krásného synka Michala.

S partnerem si výborně rozumím a mám ho moc ráda, bohužel jsem s ním ale za celou dobu našeho vztahu, nikdy neprožila orgasmus. Sex s ním se mi jinak moc líbí, a tak mi to ze začátku nijak nevadilo. Bohužel ale později přišlo to, co se jednou zákonitě muselo stát. Chtěla jsem alespoň jednou prožít to, o čem jsem donedávna pouze četla a slýchala od kamarádek a známých – vrchol ženy!

Doufala jsem, že po porodu se to zlepší a já konečně prožiji to, o co jsem byla ochuzena (některé odborné publikace uvádějí, že některé ženy prožijí svůj první vrchol až po porodu). Měla jsem rok po porodu a orgasmus stále nikde. I když jsme se v sexu nijak neomezovali, měli dlouhou předehru a za pomůcku vibrátor – orgasmus nikde.

Později jsem před každým sexem myslela jen na to jediný (samozřejmě orgáč!) a nedokázala se pořádně uvolnit, ani se svým partnerem o svých touhách a problémech mluvit, což byla samozřejmě chyba. Jeden čas jsem dokonce přemýšlela o tom, že jsem nějaká divná a patřím mezi to malé procento žen, které orgasmu nikdy nedosáhnou (chudinky!), pak zas o tom, že si najdu milence, ale neudělala jsem to, protože mám svého muže opravdu moc ráda a nechtěla jsem mu ublížit.

Se svým sexuálním problémem jsem se nedávno svěřila kamarádkám a ty mě doporučili gigola. „Blázníte??!!“ byla jsem ze začátku proti. V duchu jsem o tom začala přemýšlet: „Zaplatila bych si za to… žádné city by v tom nehráli roli… svého manžela přece miluju… nechci mu ublížit ani se sním rozvést… ale možná by to pomohlo nám oběma… a to přece není jako kdybych si našla milence… ale pořád je to sex s jiným mužem… ale za peníze!“ bojovala jsem se svým svědomím, které ale nakonec prohrálo.

Držela jsem v ruce erotický časopis a očima projížděla nabízené služby. Konečně jsem objevila to, co jsem hledala – seznam gigolů, kteří nabízejí dámám své jedinečné tělo a hlavně sex.

Tomy gigolo a společník pro hezké chvíle ve dvou.
Milenec, který splní Vaše nejtajnější přání mé milé dámy a slečny!
Sportovní postava Výška 185 cm, 80 Kg, větší mužství, atraktivní. Mobil:…….. Cena dohodou.

GIGOLO TONNY nabízí své služby ženám a dívkám.
Splním všechna Vaše tajná přání, o kterých se vám zatím jen sní.
Vše záleží na domluvě. Volejte na tel.č. …….

GIGOLO ROMANCE.
Vyberte si svého gigola podle svých snů a představ.
Tel.č. ……..

Vybrala jsem si Tomyho a dnes svého rozhodnutí opravdu nelituji!!! Smluvila jsem si s ním schůzku v den, kdy měl můj muž v práci službu, tudíž byl tam přes noc a syna odvezla už někdy kolem 17 hod. na noc k babičce. S Tomym jsem se měli sejít ve 20 hodin v restauraci malého a hlavně diskrétního penzionu. Času jsem tedy měla dost.

Naložila jsem se do horké vany provoněné solí do koupele a důkladně své tělo od hlavy až k patě vydrhla, omyla si vlasy, oholila nohy, podpaží i intimní partie a těšila se na večer plný nádherného (alespoň doufejme, za ty prachy!!!) sexu.

Po nádherné koupeli jsem byla připravená na ještě nádhernější sex. Pečlivě jsem se nalíčila a ještě důkladněji vybrala věci na sebe a byla jsem ready!

V penzionu již seděl. Líbil se mi na první pohled. Opravdu nelhal – vysoká sportovní postava, hnědé na krátko ostříhané vlasy, oči stejné barvy a milý široký úsměv. Neodolala jsem a pohledem sklouzla i do míst, kde se nachází mužova pýcha!

Byla jsem spokojena a pomalu kráčela směrem k němu. „Tomy,“ představil se a napřahoval pravici. „Radka,“ přistoupila jsem na jeho hru a krátce stiskla jeho ruku. V tu chvíli se mi zatočila hlava a zachvěla jsem se. Byla jsem ztracená.

Tomy byl nejen gentleman ale i výborný společník. Popíjeli jsem červené víno a povídali si jako by jsme se znali už od dětství. Víno mě pěkně uvolnilo a spadl ze mě i ten zbytek zábran a na své svědomí a svého manžela jsem si už ani jednou nevzpomněla.

Dopili jsme víno, a ON konečně navrhl, abychom se přesunuli nahoru na pokoj, který jsme měli rezervován. S nadšením jsem souhlasila a těšila se, až ochutnám zakázané ovoce ze stromu poznání…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *