Hrátky na dovolené

Byla jsem s přítelem na dovolené a užívala jsem si sluníčka a vody a protože oba máme rádi soukromí a takovou spíš samotu, chodili jsem se koupat ke skalám, až tam, kde už nebyl žádný člověk v dohledu. Svá nahá těla jsme nastavovali sluníčku a pak je chladili ve vodě.

Pak jsme spolu jen tak blbli, a protože naše těla byla nahá a jak se vzájemně třela, oba jsme dostali hroznou chuť se milovat.

Přítel mě odnesl v náruči na deku, ručníkem mi osušil všechna mokrá místečka na těle a to stejné jsem provedla i já jemu. Pak se mě dotýkal lehce prsty a já vychutnávala ty pocity.

Začali jsme se líbat a naše těla se do sebe vzájemně propletla. Na nic nečekal a rychle ho do mě strčil. Z mých úst se vydralo pár netlumených vzdechů. Pak už jsme se milovali. Tak to bylo i druhý, třetí den.

Pak však jsem si všimla, že na nás kouká mladý kluk, mohl mít tak sotva 18. Byl schovaný za skálou, ale i přesto jsem ho viděla. Pak jsme s přítelem změnili polohu a já mu pošeptala do ucha, že na nás ten kluk kouká. Nenápadně se na něho koukl a pak přišel s nápadem – se kterým jsem moc nepočítala, ale přesto jsem souhlasila.

Přítel vstal a šel ke skále, kde stál ten kluk, něco mu řekl a on opravdu kývnul a šel s ním zpátky ke mně. Chtěl po něm, aby nás při tom vyfotil a ten kluk kupodivu souhlasil. Stoupnul si kousek od nás a foťák v jeho rukách se trochu třásl. Usmála jsem se na něj a on můj úsměv opětoval.

Pak jsme se s přítelem milovali a on na nás koukal, napřed jsem byla dole a pak nahoře, po nějaké chvilce jsem cítila že se mě dotýká – hladil mě po vlasech. Otočila jsem se na něho a on svou ruku hned vztáhl zpět.

„Bojíš se jí?“ se smíchem se zeptal přítel. „Nebojím se jí, ale Vás,“ odpověděl mu. „Chtěl by sis šáhnout, viď?“ dělal mu návrhy. „No to ano, to víte, že bych chtěl,“ stále mu vykal.

Pak se ke mně přítel naklonil a pošeptal mi do ucha – jestli si chci vyzkoušet zajíčka. S tím jsem souhlasila, protože mít dva chlapy najednou byl vždycky můj sen, který jsem zatím nerealizovala. O Danovi jsem věděla, že má rád změny, a nechá se přemluvit snad ke všemu a já také nebyla proti.

„Tak si šáhni a tykej mi, já jsem Dan a tohle je Martina.“ „Já jsem Jakub,“ řekl tiše a přišel blíž k nám. Pak mě začal znovu hladit po vlasech, pak po zádech.

Slezla jsem z Dana a otočila jsem se k němu, svlékla jsem mu tričko i kalhoty, které měl na sobě. Pod boxerkama jsem viděla, jak se mu dme boule, jeho klacek byl z té podívané celý hotový.

Přejela jsem mu po něm rukou. On si je hned sundal a pak se na mě hned vrhnul. „No tak počkej, nespěchej tolik,“ stačila jsem jen říct. Můj přítel z toho měl docela srandu. On skoro 30, já 24 a sexovali jsme s málo zkušeným, sotva 18ti letým zajíčkem.

Měl menší penis než Dan, ale jeho jazyk byl daleko jemnější, a uměl to s ním. Vylízal moji kundičku tak, že jsem z toho byla hotová ještě chvilku poté a jen jsem na to pomyslela, vzrušením jsem se roztřepala. Prostě musím říct, že v tom byl fakt dobrý.

Chvíli jsme si hráli jen my dva, ale nechtěla jsem zanedbávat Dana, tak jsem se přitiskla k němu a zatím co jsem se milovala s Jakubem, dráždila jsem pusou toho druhého.

Po pár minutách mi řekl, ať tolik neposkakuju, že už bude, usmála jsem se na něho a řekla mu že to nevadí, že času máme dost.

Jako první se opravdu udělal Jakub, když to na něho šlo a začal mě křečovitě svírat a vzdychat, tak jsem si i rukou dráždila poštěváček, a udělali jsme se skoro ve stejnou dobu.

To nevydržel už ani Dan a byla jsem celá postříkaná od jeho spermatu. Šli jsme se společně vykoupat do vody a pak odpočívali všichni na dece.

Takhle jsme si dokázali hrát asi tři hodiny, pak začalo být už chladno a my dva se vrátili domů. Další den už Jakub čekal na místě, které jsme večer opustili a všichni se oddávali hrátkám. To byl náš poslední společný den. Večer jsme totiž odjížděli.

Jakub mi pak v okamžiku loučení dal do ruky kus papíru, aby to Dan neviděl. Hned jsem se nedívala, ale schovala si ho do kapsy a až doma zjistila, že mi dal svoje číslo.

Už uběhl více jak měsíc a já nevím, zda mu napsat, nebo číslo vyhodit a nechat si to jen jako hezkou vzpomínku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *