Doma se nestydíme I.

Odjakživa jsme před našimi dětmi, Veronikou a Martinem bez ostychu uspokojovali své sexuální potřeby, aniž by jsme museli čekat na vhodnou příležitost, kdy nejsou doma, nebo čekat do noci až půjdou spát. Můj muž byl totiž vysazený na kuchyňský stůl a většina sexuálních hrátek se točila kolem něj. Až na vyjímky mě souložil pouze zezadu přehnutou přes tento stůl.

Běžně jsem svého muže kouřila v kuchyni při vaření oběda, tak jak jsem to dělala v době, kdy jsme ještě neměli děti. Když dostal na to chuť, svlékla jsem se do půl pasu a po chvílích si odbíhala od plotny kleknout několikrát pod stůl až do úplného vykouření. Dcera na to vcelku nikdy nijak nereagovala, zato náš syn se rád od malička pasivně zúčastnil a od puberty sám při tom i onanoval.

Jednou seděl u stolu hned vedle otce, který si ho vytáhl a zavolal mě, abych mu zase vykouřila. Já si svlékla košili a podprsenku a když jsem vlezla pod stůl, uviděla jsem, že i Jakub si vytáhl péro.

Nevšímala jsem si toho a dala se do kouření svého muže. Jakubova levá ruka najednou sjela po mém rameni přes hrudník až na kozy. Jednu z nich uchopil a lehce ji mačkal. Podívala jsem se vedle a viděla, že si honí.

Pokračovala jsem v kouření a myslela na to, co dělá hrnec na sporáku. Do kuchyně přišla dcera a řekla: „V klidu mami, já to zamíchám.“

Tak jsem tedy zůstala na svém místě a několika minutovým orálem uspokojila svého muže, zatímco si vedle mě syn honil. Semeno jsem spolkla a chtěla vycouvat zpod stolu. Při tom vyklouzla má koza ze synovy ruky, ale ten mě s ní chytil za vlasy, až to zabolelo a přitáhl mě k sobě.

„Vykouříš mi taky, mami?“ zeptal se mě. „Pusou jsem to ještě neměl.“ „Nevím, proč bych ti měla kouřit!“ odsekla jsem. „Až budeš mít holku, tak ať ti to dělá ona. A teď si ho vyhoň, za chvíli bude oběd.“

Poslechl a pustil mě. Odešel do dětského pokoje a já se oblékla a pokračovala ve vaření. Po chvíli jsem si uvědomila, co vlastně říkal, že to neměl ještě pusou. Hlavou mi blesklo: „Veronika!“

Šla jsem tedy za ním do dětského pokoje a tam jsem je uviděla oba spolu. Čtrnáctiletá Veronika byla položená na svém pracovním stole, kalhoty měla stažené ke kotníkům a její o 3 roky starší bratr stál za ní, držel ji za boky a v klidu ji krátkými pohyby zezadu souložil.

Zůstala jsem stát mezi dveřmi a zmohla se jen na to říct: „Už je oběd.“ Martin na mě v klidu otočil hlavu a řekl: „Už jdeme, už to bude!“ Udělal několik zrychlených přírazů, pak ho z ní vytáhl, vzal si ho do ruky a dohonil si ho nad jejími zády, kam i všechno vystříkal.

Vzal dva ubrousky připravené na stole vedle ní a záda jí s nimi pečlivě utřel. Potom řekl: „Díky Verčo“ a ona na to: „Nemáš zač, vždyť to byla jen chvíle.“ Oba se oblékli, prošli kolem mě do kuchyně a posadili se jakoby nic ke stolu.

No to mě uzemnilo a šla jsem tedy za nimi do kuchyně a nic jsem jim k tomu neřekla. Po obědě jsem zůstala v kuchyni sama s Veronikou, tak jsem se jí při mytí nádobí začala vyptávat a ona mi všechno řekla.

Když prý jí ve dvanácti začala růst prsa, Martin po ní chtěl, aby se svlékala do půl těla a pak před ní onanoval. Zpočátku každý při tom seděli na své posteli, ale časem začal chodit k ní a zatímco ona seděla, tak před ní stál a své uspokojování zakončoval výstřikem na její obnaženou hruď.

Tenkrát mu to ještě stačilo a nikdy nic od ní nechtěl, až jednou když se chystali spát a ona místo obvyklého pyžama na sobě měla noční košili, přišel zase za ní a chtěl, aby si ji vyhrnula, že si to chce zase udělat. Poslechla, sednula si zase na okraj postele a vyhrnula si košili ke krku, ale jinak už na sobě neměla nic.

Chvíli onanoval, pak si k ní klekl a dlaněmi jí dal kolena od sebe. Sklonil se k ní a olizoval jí ochlupené přirození. Špičkou ukazováčku jí rejdil okolo a snažil se vetřít sliny na patřičné místo.

Přestal a řekl jí, aby si lehnula. Ona myslela, že ji chce postříkat ležící a tak se položila a vyhrnula si noční košili ještě více ke krku.

On se ale místo onanování na ni položil a rukou si pomohl dostat svůj žalud mezi závojíčky. Řekl, že už je čas, aby nebyla pannou a mohli spolu dělat to co dělám já s tátou.

Než se nadála, vtlačil do ní svůj penis několika krátkými pohyby ji odpanil. Pokračoval prý v souložení ještě asi minutu a pak se na ni posadil a rychlými pohyby rukou dostal za svého lehce zakrváceného penisu několik výstřiků, kvůli kterým to začalo.

Od té doby prý onanoval už jen zřídka, protože skoro každý večer potom vypadal jako tento. Doba souložení se pomalu protahovala až k dnešním nějakým deseti, patnácti minutám, tedy kromě vyjímek, jako byla třeba ta dnešní, kdy to chce i přes den.

Posteskla si jen, že nechce používat gumu, i když mu nějaké sama koupila. Prý se mu to s ní nelíbí a na gyndu pro prášky ještě nemůže, protože by zjistili, že už není panna. Už jsem se jí víc tedy nevyptávala, věděla jsem dost.

Večer jsem sledovala, kdy půjdou oba spát a když se za nimi zavřely dveře pokoje, dala jsem si na kuráž dva panáky vodky a šla do jejich pokoje.

Přišla jsem právě včas. Martin stál nahý vedle Veroničiny postele, penis měl ztopořený a chystal se na další soulož sestry. Vešla jsem dál a řekla, mu, že to s ní nemůže dělat jen tak bez ochrany a že ode dneška když to bude chtít, tak aby přišel za mnou.

Vzala jsem ho za ruku a odvedla ho do obývacího pokoje. Tam jsem ho posadila do křesla a řekla mu, že už dneska jednou souložil a tak mu to udělám tak jak to po mě chtěl před obědem. Klekla jsem si před ním, sehnula se a vsunula si do úst jeho stále ztopořený penis.

Kouřila jsem ho bez přestání a myslela si, že bude po chvíli hotov, ale asi to nečekané překvapení způsobilo, že mu to nešlo tak jak jsem očekávala a tak jsem zkusila hluboké kouření, kdy jsem sjížděla ústy po celé délce penisu a žalud si vsunovala až do krku.

Výsledek se brzy dostavil a nečekaně mi pustil do krku dva silné výstřiky, na které jsem nestačila zareagovat a tak mi nezbylo, než to spolknout. Rukou jsem z něj pomalými pohyby vymačkala zbytek a také to spolknula.

Chvíli jsem mu mnula koule a zeptala se ho, jestli se mu to líbilo. Přikývl. Zeptala jsem se ještě, jestli to bylo lepší, než kdyby souložil s Veronikou. Řekl, že to bylo jiné, a tak jsem ho poslala spát a připomněla jsem mu, aby teď nechal Veroniku na pokoji. Vyčistila jsem si zuby a šla taky spát.

Ráno jsem se probudila a jako obyčejně šla na záchod. Udělala jsem tam svoje ale ještě než jsem skončila, otevřely se dveře a dovnitř vešel Martin. Zavřel za sebou dveře a řekl, že přišel za mnou, jak jsem říkala.

Řekla jsem, že to je v pořádku, ale že mohl počkat, až vylezu ze záchodu. Podívala jsem se níž na péro stojící v pyžamu a zeptala se ho, jestli chce zase vykouřit. Řekl, že proto je tady a tak jsem dala kolena k sobě a vyzvala ho, aby si stoupnul obkročmo nade mne a vytáhl si ho. Udělal to a já měla před obličejem jeho vodorovně stojící péro.

Vzala jsem ho pravačkou a levou uchopila koule. Pomalu jsem mu honila a mnula mu při tom koule. Po chvíli jsem mu řekla, aby mi před stříkáním řekl a vzala ho do pusy.

Kouřila jsem jeho žalud a při tom mu stále honila. Vzrušeně dýchal, ale jinak se do toho nezapojoval. Nechal všechno na mě. Přestala jsem si pomáhat rukou a vzala do dlaní jeho koule i s kořenem penisu. Kouřila jsem mu ho více než do půlky délky a už přemýšlela nad výstřiky, které asi brzy přijdou.

Svou noční košili jsem si potřísnit nechtěla a byla tak rozhodnuta nechat si tak opět vše nastříkat do úst a případně to i spolknout. Oznámil mi to slovy: „už budu“ a já na chvíli přestala a položila jeho ruce, které doteď jen visely podél jeho těla na svou hlavu a řekla mu, aby si při stříkání určil, jak hluboko chce, abych ho měla v puse, jak mu to bude nejpříjemnější.

Znovu jsem pokračovala v kouření a když jsem ucítila v koulích jemné cukání, přestala jsem, nechala v ústech jen jeho žalud a s jazykem opřeným o jeho špičku očekávala první výstřik, který už byl na cestě.

Martin si však v okamžiku přitáhl mou hlavu k tělu, překonal nepatrný odpor jazyku a jeho péro proniklo do mého krku.

Ve chvíli, kdy jsem se špičkou nosu dotknula jeho břicha a měla tak v puse jeho nabité péro celé, přišel první výstřik. Po něm další a další a další, celkem sedm, nebo osm. Postupně slábly, ale o to víc sílila jeho snaha všelijak vrtět mou hlavou a ještě více ji na sebe nabodnout, aby ho dostal do mě co nejhlouběji.

Nemohla jsem dýchat a ještě musela polykat semeno, které stékalo mou dýchací trubicí dolů ke svému vysněnému cíli.

Po posledním výstřiku pustil mou hlavu a tak jsem se mohla konečně nadechnout a ještě naposledy polknout. Zeptal se mě, jestli to nebylo moc, ale já zavrtěla hlavou a řekla mu, aby už radši šel. Odešel tedy se stojícím pérem a já slyšela, jak si ho vedle v koupelně myje…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *