Sladké poprvé

Bylo mi tehdy čerstvých šestnáct. Na mé narozeninové oslavě v půlce prázdnin bylo hodně lidí, některé jsem ani neznala. Byla to zároveň i oslava mé nejlepší kámošky Péti.

Alkoholu bylo dost, všichni už byli značně opilí a párty se začínala přeměňovat ve zvrhlou kalbu. Několik dvojic už zalezlo do křoví, snadno si domyslet, co měli na práci.

Tomáš, kluk co se mi už dlouho líbil, ale stále zůstával na tanečním „parketu“ u koupaliště. Byl jen o něco starší než já, ani ne o rok. Měl světlé vlasy, hluboké hnědé oči a krásné svalnaté tělo.

Jak jsem o něm tak snila, najednou jsem za sebou uslyšela jeho sametový hlas: „Markétko, pojď se se mnou vykoupat…“ Na nic sem nečekala. Došla ke koupališti, svlékla se a jen ve spodním prádle skočila do vody. On udělal to samé.

Voda byla neuvěřitelně studená. Moje rty okamžitě chytly namodralý odstín a já se rozklepala. Tom doplaval ke mě, všiml si, že jsem zmrzlá, a zeptal se, jestli chci zahřát. Já jen nesměla přikývla. Nějakou dobu jsme jen stáli namáčknutí jeden na druhého a já si užívala dotek jeho svalnatého těla.

A pak mě začal líbat. Oba jsme nebyli zrovna střízliví, a tak jsme se brzo začali mazlit, málem že jsme se utopili. A tak mě Tom vzal radši do náručí, vynesl ven z vody a postavil k připravené osučce.

„Tak na co čekáš? Přeci mi teď nezmrzneš,“ řekl mi, když viděl, že jen stojím a vzpamatovávám se z toho šoku. A tak jsem se začala utírat…

„Vím o jednom krásném místečku,“ dodal po chvíli: „…a tam nás nebude nikdo rušit.“ Nechtěla jsem tam jít, ale nohy mě samy nesly za ním.

Došli jsme na krásnou mítinku uprostřed lesa. Položil mě do měkké trávy a začal mě zase líbat a hladit. Když mi začal rozepínat kraťasy, něžně jsem ho odstrčila, neb jsem byla ještě panna. A to jsem mu taky pošeptala. A on mě jen uklidnil, že bude opatrnej a bude se mi to líbit.

A tak jsem ho nechala. Svlíknul ze mě všechno oblečení, a pak se začal svlékat sám. Když si sundal slipy, zhrozila jsem se. Nikdy jsem penis neviděla, jen na fotkách. Nevěřila jsem, že může být tak velký. Poznal hrůzu v mých očích, a tak mě začal hladit na mojí pipince a líbat mě tam.

Po chvíli, kdy jsem už uplně tekla, se otočil, políbil mě a pomalu do mě vniknul. V první chvíli jsem ucítila jen hroznou bolest, do očí mi vhrkly slzy a začaly mi stékat po tvářích.

Přestal, něžně mi mé slzy slíbal a pak pokračoval v mém odpaňování. To už se mi to líbilo, prožívala jsem něco, co ještě nikdy ne. Něžně jsme se milovali až do chvíle, kdy jsme oba dosáhli vrcholného orgasmu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *