Diskotéka

Ten den jsem měla depku z toho, že se se mnou rozešel můj přítel, se kterým jsem chodila rok a půl. Bylo to už tejden, ale já furt ležela doma na posteli s promáčeným kapesníkem a čokoládovými bonbóny.

Řekla jsem si ale dost. Oblíkla jsem si na sebe super svůdný hadříky, pěkně se namalovala a vyrazila do víru velkoměsta, přesněji řečeno na disko.

Jen jsem tam přišla, dala jsem si něco ostřejšího pro zahřátí. Chvlíli jsem popíjela vodku s ledem, když si ke mně přisedl nádhernej kluk, fakt kus. Dali jsme se do řeči, zjistila jsem, že se jmenuje Petr a je mu 19, tedy o rok strarší než já.

Začala fáze ploužáků a Petr mě vyzval k tanci. Nechoval se však tak, jak to u prvního tance bívá zvykem, že jsou lidi dost nejistý a rozpačitý, ale naopak si mně k sobe přitiskl a rukama na mém zadečku mě úplně odzbrojil.

Netrvalo dlouho a už jsme se líbali. Jemu to ale asi nestačilo. Zajel mi rukama pod tričko a a já si vychutnávala jeho doteky a hlazení.

Po chvíli mi nabídl, jestli bych se nešla projít. Přikývla jsem a zamířila ke vchodu. U východu ale byly dveře, kterých jsem si nikdy předtím nevšimla a právě tam mě Petr vtáhl.

Zavřel je a už v dlouhém polibku je poslepu zamykal. Místnost byla mizerně osvětlená, dominantou však byla postel na kterou mě položil a svlékl mi tričko.

Rozepnul mi podprsenku a začal se laskat s mými ňadry. Zavrněla jsem blahem, když začal lízat mé ztvrdlé bradavky a cítila jsem jak mi vlhne kundička.

Také jsem mu svlékla triko a chvíli jsme si hráli jen s horními částmi našich těl. Chtěla jsem ale víc a tak jsem mu rozepla příklopec, který stejně mučil jeho narostlej ocas.

On mi svlékl minisukni i kalhotky a začal mi ji tak nádherně lízat, že jsem myslela, že se z toho udělám. Oplatila jsem mu to tím že jsem vzala jeho klacek do ruky, začala po něm přejíždět prstem a pak jsem mu ho olizovala.

Petr zasténal a jeho vzrušení rostlo zároveň s mým zrychlováním tempa. Když už skoro byl, nechala jsem toho, chtěla jsem, aby se vystříkal do mně. Navedla jsem ho a on do mně krásně vniknul.

Přirážel čím dál víc a oba jsme tak sténali, až jsem se bála, že nás někdo uslyší. Oba jsme vyvrcholili ve stejnou chvíli, ale ani jednomu to nestačilo.

Petr si mě obrátil na břicho a zajel mi tím svým ocasem přímo do řiti. V tu chvíli jsem se otřásla další orgastickou křečí.

Potom jsme se oba oblékli a já šla domů. Doufám, že se někdy potkáme a zopakujem si to…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *