Holka z autobusu

Je mi osmnáct a tenhle příběh se skutečně stal. Vracel jsem se právě ze školy. Přidal jsem do kroku, řidič autobusu jezdí zásadně o pár minut dřív. Moje tušení bylo správné, a tak jsem musel popoběhnout.

Když jsem s vyplazeným jazykem naskočil do autobusu, uviděl jsem nádhernou holku. Nemohl jsem z ní spustit oči. Měla malou postavu, dlouhé tmavě hnědé vlasy a její zelené oči si mě pořád prohlížely. Měla nádherné rty a já měl sto chutí se k nim hned přisát.

V autobuse bylo dost lidí a na další zastávce ještě přistoupili, takže jsem toho využil a přitisknul se k ní tak, že musela určitě ucítit tvrdost mého vzrušení.

V tu chvíli jsem mohl myslet jen na to, jak bych do ní narval svůj kolík… Nevím, jestli to dělala naschvál, ale při každém otřesu autobusu se zavrtěla a otřela o můj úd.

Byl jsem strašně vzrušený, ale zároveň naštvaný, že budu muset vystupovat. Sice mě potěšilo, že vystoupila se mnou, ale šla jiným směrem. Nedalo mi to a já se rozběhl za ní. Po krátké debatě a představení mě pozvala k sobě.

Hned mezi dveřmi mě začala líbat. Bylo to krasné. Její měkoučké rty olizovaly ty moje, nemohl jsem se jí nabažit. Vzala mě za ruce a dala si je na zadeček. Zas jsem ucitíl tlak v kalhotech. Posadila mě do křesla a sama si na mě nasedla obkročmo.

Začal jsem ji líbat na krku, nebránila se, tiše zasténala a začala se na mě pomalu vozit. Pomalu jsem jí vyhrnul tričko až nad prsa. Hned jsem ochutnal její bradavky. Zachvěla se při každém zahryznutí do nich.

Jednou rukou jsem zajel pod její kalhotky. Ucítil jsem její ochlupení. Ruku jsem zasouval pořád dál až na okraj její jeskyňky. Vzrušením zaklonila hlavu, takže jsem začal zase líbat její krk, zatímco moje prsty rejdily po její dírce.

Přestala se pohybovat, vstala a sundala si všechno oblečení. Vůně jejího klína mě omámila. Už jsem myslel, že na mě znova nasedne, ale začala mě pěkně pomalu svlékat. Můj kolík už byl pěkně tvrdý a připravený k akci.

Hned si ho vzala do pusy a začala ho kouřit. Věděl jsem, že to dlouho nevydržím. Trochu jsem se ohnul v zádech a vystříknul jsem proud semene rovnou do její pusy. Všechno spolykala.

Pak si klekla na koberec a opřela se o křeslo. Já jsem si lehnul pod ní, takže jsem měl její dírku rovnou před obličejem. Ukazováčkem a prostředníkem jsem ji otevřel a začal lízat. Sténala při každém olíznutí klitorisu.

Můj kolík už byl zase v pozoru a už se nemohl dočkat její mušličky. Vylezl jsem z pod ní a kleknul si za ní. Svůj kolík jsem ale nenasměroval do její kundičky, ale do její řiťky.

Nejdřív to šlo dost ztěžka, otevírala se jen pomalu. Několikrát jsem prudce přirazil a pak jsem svůj kolík nasměroval do její kundičky.

Začal jsem přirážet, držel jsem jí za zadeček a divoce ji šoustal. Bylo to neuvěřitelně nádherné. Ucítil jsem stáhnutí její lasturky, svalila se na křeslo a vychutnávala si vrchol.

I já jsem znova ucítil tlak v žaludu a hezky jsem se znova vystříkal do její lasturky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *