Sestřička v nemocnici

Hned po škole jsem nastoupila do zdravotnického zařízení, kde jsem pracovala jako sestřička, práci jsem měla docela ráda, pak ale moje kolegyně onemocněla a já zůstala v laboratoři, kde jsme se střídaly sama.

Ráno po příchodu do laboratoře, jsem se zastavila u stolu a prohlížela seznam lidí, kteří měli přijít na odběr krve. První na řadě měl být jeden učitel, který bydlel vedle v ulici a docela se mi líbil, ale blíže jsem se s ním zatím nesetkala, znala jsem ho jen z vidění. Věděla jsem, že prodělal infekční žloutenku, měl být propuštěn z nemocnice do domácího ošetřování a krev se mu už odebírala pouze pro kontrolu.

V té době jsem už dlouho nikoho neměla a tento 30letý muž se mi docela zamlouval. Představovala jsem si ho a v tom sem zastrčila ruku pod bílý plášť a pohladila svá prsa.

Nečekala jsem, že mě to tak vzruší, ale chuť byla větší, proto jsem si přejížděla po bradavkách a představovala si, že je to jeho ruka.

Sedla jsem si na židli a ponořená do své hry jsem se úplně zapomněla kde jsem. Byla jsem právě v nejlepším, moje ruka zajela ke kalhotkám, překonala je a dráždila moji kundičku, když v tom se on – jako první pacient objevil ve dveřích.

„Klepal jsem,“ omlouval se sotva jsem si ho povšimla. Zrudla jsem ve tváři a rychle se upravila, jako by se nic nestalo. Povšimla jsem si ale jeho pyžamových kalhot, kde měl poněkud málo místa. Asi mne pozoroval delší dobu.

Pozvala jsem ho dál a požádala, aby se položil na lehátko. Posadila jsem se proti němu, utáhla hadičku kolem ruky a připravovala injekční stříkačku.

Jak ležel na zádech, neušlo mi, že jeho klacek v kalhotách má stále méně místa. Stále se rozpačitě usmíval, avšak najednou hadičku na ruce pustil, zajel mi volnou rukou pod plášť a špičkami prstů mi přejížděl po bradavkách a jemně je masíroval.

Hned cítil, že mám ještě vzrušené bradavky, a že napjatě stojí a čekají co bude dál. Jeho citlivé prsty se po chvíli přesunuly níž až našly moje kalhotky a pod nimi mou štěrbinku.

Zavřela jsem oči, a nechala ho. Pak jeho šikovné prstíky vnikly do mojí kundičky, trošku jsem jí už rozdráždila, takže byla uvnitř pěkně vlhá. To už jsem nemohla vydržet, a sundala mu jeho kalhoty a osvobodila z jejich zajetí růžovoučký a pěkně stojící penis.

Jemně jsem po něm přejížděla rukou a zkoumala jeho kulatou špičku. Usmál se na mě, ale dál prsty bloumal v mojí jeskyni.

Chvíli jsme se takhle oba dráždili a pak jsem koukla na hodiny. Měli jsme už málo času na naše hrátky, abychom to stihli než přijde někdo další, sundala jsem si plášť, on ze mě sundal zbytek oblečení a pobídl mě, abych si na něho vylezla.

To jsem udělala s velkou radostí. Hned se věnoval mým prsům a něžně je mačkal. Jeho tvrdý klacek do mě pomalu vjížděl, trochu mě to bolelo, protože už delší dobu jsem neměla sex.

Po chvilce se moje mušlička přizpůsobila jeho klacku a pak jsem si jen užívala pohybů, které mi dosytosti dopřával. Rukama sem se držela jeho hrudi a nohama se odrážela proti jeho pohybům, abychom splynuli co nejvíc. Už dlouho ve mě nikdo nevyvolal takový pocit vzrušení. Po pár minutách jsem cítila teplý příval semene na svých stehnech.

Pak mě pobídl, abych z něho slezla. Poslechla jsem, on vstal, a položil mě na lehátko. Roztáhl mi nohy a já si pak už domyslela, co chce dělat. Zavřela jsem proto oči, a pak jen cítila jeho teplý jazyk, který mi dráždil moji lasturku, a krásně jí sál.

Vnikal do ní jazykem a já cítila jak ze mě teče šťávička touhy, kterou způsobilo moje vzrušení. Po chvilce přidal i prsty a po pár tazích po mém poštěváčku se moje tělo napnulo a já se zmítala v divokém orgasmu. Když viděl co to se mnou dělá, zastrčil si svoje prsty do mojí mušličky a cítil jak jeho prsty moje kundička rytmický svírá. Jeho klacek se znovu postavil.

Nemohla jsem ho nechat jen tak, proto jsem ho chytla rukou a trošku mu ho honila. Na špičce žaludu se objevila kapička touhy, na nic jsem nečekala a moje rty se blížily k jeho horkému žaludu.

Jazykem jsem se ho jemně dotkla a olízla jeho dobrotu. Našpulila jsem rty a nechala jeho penis vniknout jak nejdál mohl. Jazykem jsem objížděla jeho žalud a rukou ho pomaličku honila.

Chytil moji hlavu a přitahoval si mě co nejblíže ke svému klínu. Proto jsem začala ústy hýbat sem a tam, abych to dotáhla do konce.

Cítila jsem, že se to blíží, protože mě začal tahat za vlasy vzrušením a potichu i vzdychal. Jeho penis ztvrdnul snad ještě více a pak mi nastříkal svoje teplé sperma do pusy. Olízala jsem ho do čista a chvilku jsem ho nechala, ať si to vychutná až do konce.

Po chvilce opojení, jsem koukla na hodiny a viděla, že za 7 minut, má přijít další pacient. Rychle jsme se tedy šli osprchovat, oblékli jsme se a připravovala jsem opět jehlu abych mu vzala krev. Bylo to právě ve chvíli, kdy do laboratoře vtrhla vrchní sestra.

Hned nato přicházeli další pacienti, my dva jsme se na sebe jen pousmáli. Domluvili jsme si další rande a asi po měsíci se mě zeptal, zda bych s ním nechtěla mít vážnou známost. Souhlasila jsem a teď po roce a půl čekám jeho dítě a plánujeme společnou budoucnost a také svatbu. Takže nebýt nemoci mé kolegyně, asi by to tak nejspíš ani nedopadlo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *