Učitel autoškoly

Hledala jsem si zaměstnání a skoro všude chtěli řidičský průkaz. Rozhodla jsem se tedy, že budu chodit do autoškoly.

Když jsem poprvé sedala do vozu, byla jsem příjemně překvapená. Učitelem jízdy byl třicátník s milým úsměvem a atletickou postavou. Říká se o mužích, že myslí skoro pořád na sex, ale u mě je to také tak, když vidím nějakého pořádného chlapa, hned si představuji jaké by to asi s ním bylo, i teď to nebylo jinak. Při příští jízdě jsem si proto vzala tričko, které skrývalo jen to nejnutnější a mé dmoucí se prsa by snad nepřehlídl nikdo.

Hned jak jsem nastoupila, všimla jsem si, že jeho oči přejely po mé hrudi. Usmála jsem se na něj a vyjeli jsme. Po chvilce mi řekl, že se musíme ještě naučit couvat, takže pojedeme někam, kde se to dá lip zkoušet. Pak jsem cítila jeho ruku na stehně a pronesl ať nejedu tak divoce.

Provoz za městem na silnici byl minimální. Zamířili jsme na velké parkoviště. Měla jsem zacouvat do parkovacích míst, vyznačených bílými pruhy. „Abys tam mohla dobře zacouvat, nejdříve si musíš rozepnout bezpečnostní pás,“ řekl mi a zbavil mě toho černého pruhu.

Zastavila jsem pod rozlehlým kaštanem. On vytáhl klíček ze zapalování a přejel nahoru po mé noze. Podívala jsem se mu do očí a naskočila mi husí kůže, když jsem pomyslela, co asi bude následovat.

Hned zajel do mého výstřihu a hladil mi konečky prstů prsa, jen tam kde koukaly z výstřihu. Viděl že se nebráním, proto sklopil mé sedadlo dolů a svá ústa přiblížil k mým. Začali jsme se líbat a já mu sundala košili a rukama osahávala jeho mužný hrudník.

On na nic nečekal a svlékl mi tričko a pak i podprsenku. Oběma rukama hladil má prsa a pak přisál ústa k mým bradavkám. Zajela jsem mu rukou k pásku a zbavila jsem ho té přítěže. Rozepnula jsem knoflík u kalhot a pak jsem byla docela překvapená. Pod nimi neměl spodní prádlo a do ruky mi padl jeho nabušený klacek.

Vzala jsem ho do ruky a zkoušela jak moc je tvrdý. On rozepnul také moje kalhoty, sundal je a přitom sundal i moje kalhotky. Zůstala jsem ležet nahá. Stáhl si kalhoty dolů a roztáhl mi nohy a hned zabořil svůj penis do mé mladičké, ale stále po sexu toužící jeskyňky. Byla jsem na něho asi moc úzká, protože to moc dobře nešlo, ale nakonec se moje škeblička poddala a on ve mně jezdil sem a tam.

Po chvilce přestal a přetáhl si mě na sebe. Nabodla jsem se na ten jeho kůl a pohupovala se na něm. On mezitím dráždil moje bradavky.

Řádila jsem na něm jako na divokém koni, on to po chvilce už nevydržel a já hlasitě křičela, sotva jsem v sobě ucítila jeho mohutnou lavinu semene. Protože jsem ještě nebyla hotová, zastrčil do mě prsty a dělal pohyby, jako při styku. Druhou rukou dráždil můj vzrušený poštěváček a za chvíli jsem se zmítala v orgasmu i já.

Na chvíli jsme zůstali ještě na sobě a pak jsme se oblékli a pokračovali v jízdě, protože už čekal na něj další žák. Podruhé jsme si to znovu rozdali v autě, ale on ještě neměl dost a protože jsem byla ten den poslední, nabídl mi, abych s ním jela do hotelu.

Neodolala jsem jeho nabídce a šla jsem s ním. První co udělal, bylo, že nás oba vysvlékl a zatáhl mě do koupelny, kde jsme se pod proudem vody, která dopadala na naše těla líbali a dotýkali se svých těl.

Otočil si mě zády k sobě a jeho vztyčený klacek pronikl do mého otvůrku, až jsem vyjekla. Přitom mě držel za prsa a nabodával si mě, ohnul mě, aby se mohl dostat až na samé dno a projížděl mnou. Hekali jsme při tom oba a aby se hned neudělal, ještě před orgasmem ho ze mě vytáhl, a držel si ho u kořene.

Po chvilce jsme znovu pokračovali v erotických hrátkách. Osušil si mě a vešli jsme do vedlejší místnosti, kde byla velká postel. Položil mě na ní a roztáhl moje nohy co nejdále od sebe. Pak si mezi ně lehl a jazykem mě laskal v mé lasturce, která začala být čím dál víc mokrá.

Hladila jsem ho po vlasech a tiše vzdychala. Už jsem to ale nemohla vydržet a potáhla jsem ho, aby šel za mnou. Klekl si mezi mé nohy a žaludem mě dráždil na vzrušené a vlhké dírce. Pak ho tam konečně zabořil a milovali jsme se.

Nehty jsem mu zabodávala vzrušením do zad a to ho ještě víc pobídlo, aby přirážel co nejvíc. Pak jsem cítila jak moje kundička mačká jeho ocas a po chvilce i jeho teplý příval semene, který ze mě vytékal.

Lehl si vedle mě a odpočívali jsme. Po chvilce oddechu jsem cítila jeho prsty ve své ještě pořád vlhké kundičce. Chytila jsem tedy jeho penis do ruky a nechala ho v mé dlani růst. Pak jsem přidala několik pohybů a zase stál a byl tvrdý jako kůl. Jeho prsty mezitím prozkoumávaly moji lasturku a zajížděly dovnitř.

Klekla jsem si k němu a nastavila svoji mušličku, aby ji mohl dále laskat a já abych ústy dosáhla na jeho úd. Vzala jsem si ho do pusy a jazykem dráždila jeho růžový žalud. Rukou jsem ho nepřestávala pomalu honit. Jeho prsty byly čím dál víc nenechavé a jezdily po mém poštěváčku, a pak se ztrácely hluboko v mé dírce. Kouřila jsem ho a jeho klacek dělal pohyby proti těm mým, aby se dostal co nejhlouběji.

Chtěla jsem ho mít v sobě, tak jsem mu našpulila svůj vchod do jeskyně a rukou si ho dráždila. Hned pochopil a zabodl ho do mě co nejvíce to šlo. Chytil mě za boky o ošukával můj vlhký otvůrek.

Tentokrát to trvalo docela dlouho, jezdil ve mně tak dlouho, až mě z toho bolela celá kundička, ale zároveň mě vzrušovaly ty pohyby v mé lasturce.

Pak mě otočil na záda, klekl si nade mnou a rukou si vyhonil ten svůj ocas. Jeho teplé kapičky mi dopadly na prsa, která jsem si jednou ruku dráždila. Druhou ruku jsem měla v kundičce a vzrušovala se při pohledu jak si ho honí. Pak jsem se udělala před ním taky. Znovu jsme se pak vykoupali, oblékli se, a jeli každý domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *