Školní výlet IV.

Položila si Libora na záda, sama si k němu klekla na všechny čtyři. Ústy žužlala jeho žaluda, dokud se znovu nepostavil. A věru to netrvalo dlouho.

Radek si klekl za její vyšpulenou zadnicí. Jazykem rejdil v její mokré kundičce. Milostnou šťávu, která mu zaplňovala ústa, s chutí polykal. Ani kapka nesměla přijít na zmar. Když byl v pohotovosti i Radek, neotálel už ani okamžik. Přiblížil se koleny k Marcelce a s pocitem první soulože, vnikl do jejího lůna.

„Ach,“ zasténala blahem Marcelka. „Bože, to je tak krásné,“ řekl šťastně Radek. „Nepřestávej prosím, přirážej silněji!“ nařídila Radkovi. A ten v kopulaci ještě silněji pokračoval. Jeho předkožka si poprvé v jeho životě pohrávala s vagínou.

Marcelka se vrátila zpět k Liborovi a zuřivě mu honila péro. Ten blahem zvrátil hlavu. „Chtěla bych vás oba.“ Svěřila se s svým přáním. „Vytáhni ze zadní kapsy mých kalhot lubrikační gel,“ pokynula Radkovi.

Ten, ač nerad, že musí slézt ze své kobyly, poslechl. Chtěl jí ho podat, ale zastavila jej. „Nasednu si na Libora a ty mi namaž zadní dírku a protáhni mě prsty. Chci, abys mi to strčil do zadečku,“ usmála se Marcelka.

Libor už ležel na zádech. I on už byl připraven přijmout vlhké ženské lůno. Obemkla ho stehny a pomalu na něj nasedla. Jen tiše zavrněl. I Libor se právě stal mužem. Nenechal volné ani své ruce, těmi si pomáhal, když cumlal učitelčiny bradavky.

Radek si mezitím na prsty nandal trochu gelu. Větší množství kydnul rovnou do pohybující se Marcelčiny dírky. V zadečku jí skončil nejprve jeden prst, poté druhý a dlouho na sebe nenechal čekat ani třetí. Zrychlenými pohyby si pohrával s jejím těsným svěračem.

„Vraž mi ho tam až po kulky,“ žadonila nedočkavostí. Radek si ještě jednou projel rukou svého chlapáka a po pomalém začátku jí ho tvrdě zasunul do análu.

Po chvilce si oba kamarádi zvykli na určitý rytmus a dokonalou souhrou přiváděli němčinářku k orgasmu. Znovu a znovu zasouvali své utahováky nadoraz. Udělali si z Marcelky přírodní sendvič. Nechala se obírat zepředu i zezadu.

Libor neustále líbal její ňadra. Kluci cítili každý pohyb toho druhého. Mezi jejich ptáky byla jen malá hráz.

„Jste opravdoví samci, jde vám to skvěle,“ řekla potěšeně Marcelka. Radek s Liborem hned povyrostli hrdě o několik centimetrů. „A jen tak mimochodem, pokud budeme sami, můžete mi tykat,“ dodala.

„Jsi nádherná,“ řekl zamilovaně Libor a pohlédl jí zpříma do očí. Neřekla na to ani slovo. Sklonila se k němu a začala ho vášnivě líbat. A stále se přitom dívali jeden druhému do očí.

„Miluji tě,“ řekl vážně Libor a zesílil přirážení. Něžně ho začala kousat do rtů: „Jsem moc ráda, že to tak dopadlo, že vás mám v sobě,“ odvětila mu rovněž zamilovaně.

„Doufám, že na mě nezapomínáte?“ zeptal se Radek a rukou odhrnul pramínek vlasů z jejího krku. „To víš, že ne, Radíku.“ A na důkaz pootočila hlavu a políbila ho.

Začal ji líbat na zádech. Marcelka si slastně předla. Dostávaly ji do varu něžné polibky. Tělem jí proběhla husí kůže. Omdlévala blahem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *