Na návštěvě u tety II.

Druhý den jsem na to pořád musela myslet, ani u moře mě to nebavilo. Když jsem se vrátila a šla okolo tetina pokoje, zaslechla jsem vzdechy, supění a hekání. Moji zvědavost ještě víc podnítily otevřené dveře do jejího pokoje.

Překvapením jsem se kousla do rtu a zůstala jsem stát jako socha. Na posteli ležela neznámá dívka, obličej zabořený do polštáře, neopálený zadeček vztyčený nahoru, a mezi roztaženýma nohama jí klečela moje teta. Obě byly samozřejmě úplně nahé a obě spojovalo jediné – dlouhý oranžový robertek.

Teta ho držela oběma rukama a s plným soustředěním ho pravidelně zarážela do té své milenky. Rozklepala se mi trochu kolena, když jsem viděla ten jejich chtíč. Obě dvě vzdychaly rozkoší. Pak se teta otočila, roztáhla kolena od sebe a pomalu si začala zasunovat volný konec robertka do své kundičky.

Viditelně ji to vůbec nedělalo žádné potíže, zvlášť když se druhá holka také mírně nadzvedla a obě se tak téměř dotýkaly zadečkem.

Teta konečně usoudila, že má v sobě dost dlouhý kus a tak začala přirážet. Obě se začaly pohybovat proti sobě, jejich zadky na sebe hlučně narážely, zdálo se, že to spolu nedělají poprvé.

Pořádně jsem si prohlédla i tety milenku. Vynikal na ní každý neopálený kousek jejího těla, kulatý zadeček, velká pevná prsa, ale i docela štíhlý pas a také tmavé kudrnaté vlasy nakrátko zastřižené.

Pak si mě ale ta holka všimla a přestala si tety všímat. Došla pro mě na chodbu, vzala mě za ruku a odvedla do koupelny. Po osvěžující koupeli mi ta holka – Marta nabídla, že mě namaže kosmetickým olejem, prý abych nebyla tak vysušená po mýdle.

Natáhla jsem se na postel, Marta si ke mně přisedla a náhle jsem ucítila příjemnou vůni. Teta si zatím vzala župan a jen nás z křesla pozorovala.

Cítila jsem Marty ruce, jak přejíždějí po mých zádech dolů a svůj pohyb zastavují až na stehnech nebo mezi hýžděmi, instinktivně jsem se uvolnila a nabídla tak Martě cestu až na kundičku.

Skoro okamžitě jsem si uvědomila, jak si hraje s mými stydkými záhyby, vstupuje do mně a probouzí můj poštěváček. Ještě si mě ale otočila na záda a pokračovala na mých kozičkách a pak hlavně mezi nohama.

Marta si klekla přímo nad můj obličej, téměř přilepila svou kundičku na má ústa a vyžádala si tak důkladné lízání. Dělala jsem jí to co nejhlouběji, čistila jsem jazýčkem každý její záhyb, když jsme obě dvě uslyšely, jak se k nám přibližuje teta.

Teta se posadila na postel za Martu, vzala do ruky ten náš kolík a začala s ním Martu, která na ní vystrčila svojí kundičku, pomalu píchat. Marta se ke mě zase sklonila a pokračovala tam, kde skončila před chviličkou, zase mě moji branku masírovala kolem dokola.

Šlo jim to moc pěkně, cítila jsem nastupující extázi, ale pak Marta navrhla tetě, ať si ten kolík nechá pro sebe a mě začne lízat a cucat poštěváček. Mezi stehny Marty jsem mrkla dolů a dívala jsem se, jak si teta do sebe vráží robertka ještě mokrého od Marty…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *