Doma se nestydíme IV.

Po této události byl najednou 2 dny klid a já jsem si říkala co se s ním děje a obávala se toho, že začal opět chodit za Veronikou. Vzala jsem si ji tedy stranou a ptala se jí na to, ale řekla mi, že po ní nic dlouho nic nechtěl a ví jen, že v noci onanuje pod peřinou.

Když jsem druhý den ráno byla na záchodě a on prošel kolem mě jen tak do koupelny a zase zpátky, řekla jsem si, že si s ním musím promluvit. Odpoledne přišel ze školy a já byla doma ještě sama. Šel rovnou do svého pokoje a tak jsem šla za ním, ptala jsem se ho co ve škole, ale po chvíli jsem rozhovor stočila na to, že už 3 dny za mnou nebyl, jestli se něco děje.

Řekl, že když mi v kuchyni ublížil, tak se mi teď radši vyhýbá, ale já ho uklidnila, že se to někdy stane, že to bolí, ale když se to dopředu připraví, tak to bývá dobré a jestli se mu to líbilo, tak mu to někdy dovolím, až budeme sami doma. Teď ale musím jít do práce a tak jestli chce, tak mu ho aspoň vykouřím.

Posadil se na postel, rozepnul si poklopec a já si k němu klekla a rukou mu ho krátkým honěním postavila. Byl už netrpělivý a tak mi vzal hlavu do dlaní a přitáhl ji do svého klína. Já jen otevřela ústa a nechal ho proniknout dovnitř. „Ano mami, vykuř mi,“ řekl a přirážel mou hlavu vstříc své rozkoši.

Převzala jsem iniciativu a sama jezdila rty po jeho péru nahoru a dolů. Zrychlovala jsem a taky po něm sjížděla čím dál níž až mi najednou přitlačil hlavu obličejem až na břicho a než stačil říct, že už bude, stříkalo jeho teplé semeno na mé mandle a já ho po každém druhém výstřiku hlasitě polykala.

Po dostříkání pustil mou hlavu a já mu ještě chvíli pomalu kouřila, abych z něho vymačkala i poslední kapky. Potom jsem odešla do práce a celou cestu cítila v ústech hořkou chuť jeho semene a snažila se v autobuse na nikoho nedýchat.

Když jsem se v noci vrátila z práce, šla jsem se osprchovat. Ještě jsem se ani celá nesvlékla, když za mnou do koupelny vešel syn. Měl na sobě jen vrchní díl pyžama a péro mu stálo. Divila jsem se tomu a řekla mu, že jsem mu to přece už odpoledne udělala. On mi však řekl, že chce zkusit jaké to bude, když se to připraví.

Pochopila jsem, že chce šukat do mého análu a tak jsem se celá svlékla, vzala jsem krém na ruce a namazala mu s ním celý penis. Kápla jsem si i na prst a natřela si okraj análu. Opřela jsem se o umyvadlo a v polostoji mu řekla, že už může, ale aby to dělal pomalu a opatrně.

Postavil se za mě a rukou pomáhal žaludu najít správné místo. Když se zastavil špičkou v důlku mé dírky, povolila jsem svěrač jak to jen šlo a řekla mu: „Pojď do mě.“

Krém udělal své a tak do mě pronikl žalud a ještě kousek penisu. Zasyčela jsem bolestí a špitla na něj, aby chvíli počkal. Zeptal se, jestli to zase bolí, ale já mu řekla, že jen trochu, že to za chvíli přejde.

Bolest pomalu ustala a já jen cítila jak mám roztažený konečník. Vzala jsem mu koule do dlaně a řekla, aby pokračoval.

Pomalu ho do mě vtlačil a tak už to nebolelo, jen jsem cítila znovu ten tlak. Dál se na nic neptal a dělal co mu velel pud a touha. Šukal mě opatrně a pomalu povoloval i můj svěrač. Při každém zásunu jsem mu lehce zmáčkla koule a vnímala jeho zrychlující se tempo. Přitiskl se ke mně a popadl mě za kozy.

Řekl, že se mu to takhle líbí a jestli může víc, nechápala jsem co víc, ale přikývla. Ještě více zrychlil a zajížděl do mě snad už jen půlkou penisu. Začínalo to zase bolet, ale říkala jsem si, že už každou chvíli bude a tak jsem ho nechala a dál si hrála s jeho koulemi.

Najednou pustil mé kozy a chytil mě za boky. Následoval nečekaně hluboký příraz a po něm další a další, až jsem bolestí vykřikla a nechtěně mu silou zmáčkla koule.

Vykřikl také a zabodl ho do mě jak to jen šlo. Pustila jsem ho, ale zároveň ze sebe vydala hrozný křik. Po této kombinaci tlaku a bolesti z natrženého análu jsem už to prostě nemohla vydržet, ale on mi hned zakryl ústa a řekl: „Neřvi a nemačkej mi koule, kývla jsi, že můžu víc.“

Vytáhl ho ze mě a naříkal, jak ho to bolí. Mě se ulevilo a čekala jsem co bude dál. Po chvíli mi dvěma prsty roztáhl vstup do kundy a strčil mi ho tam. Sice na sucho, ale budiž, řekla jsem si.

Držel mě za boky a pomalu píchal. Jak jsem postupně vlhla, cítila jsem, jak se ve mně začíná topit. Po několika minutách takového píchání mi ho z kundy vytáhl a řekl, že když jsem takhle mokrá a mám ji roztaženou, tak se nemůže udělat.

Zeptala jsem se ho, jestli chce vykouřit, ale místo odpovědi mi zakryl rukou ústa a přiložil znovu žalud na anální dírku. Řekl, že chtěl stejně do zadku, tak abych už moc nekřičela.

Ještě uvolněný svěrač nezadržel jeho průnik a já měla jedním šťouchem čuráka v sobě. Pocítila jsem tu samou bolest jako před tím a vykřikla. To už mi stisknul ústa oběma rukama a řekl, abych nekřičela, nebo někdo přijde.

Lehce přirážel, zatímco já syčela bolestí. Po chvíli mě otočil k pračce, na které ležely složené ručníky. Zamáčkl mi do nich hlavu a řekl, že už bude a tak mě chce držet za kozy. Teď teprve nastalo pro můj anál to pravé peklo když mě šukal rychle jako nějaký králík.

Už jsem nemohla jinak, než křičet. Martin mě držel za kozy a píchal mi čurákem do zadku, jak to jen šlo a skloněn nade mnou polohlasem opakoval pořád dokola: „Neřvi, už to bude, neřvi, už to bude,…“ A taky bylo.

Zmáčknul mi kozy, vrazil ho do mě po koule a řekl: „Drž, teď to vystříkám.“ Dvakrát takto silně ještě přirazil a už to do mě proudilo. Vykřikla jsem z posledních sil a cítila v sobě první, druhý a třetí výstřik, po chvilce čtvrtý, pátý a pak ještě dva slabší. Konečně.

Pěkně jsem si vytrpěla a říkala si, že to bylo snad ještě horší než před tím v kuchyni a jestli tohle bude chtít pokaždé, tak nevím, nevím, co budu mít za chvíli se svého zadku.

Řekl, že se pěkně udělal a ještě chvíli ve mně zůstane. Zůstala jsem tedy předkloněná a čekala. Lehce se ve mně pohyboval a užíval si dozvuky svého orgasmu, dokud se neotevřely dveře koupelny. V nich stál můj muž a za ním vykukovala Veronika.

Martin ze mě trhnutím vytáhl měknoucího čuráka a snažil se ho zakrýt rukama. Já naposledy sykla bolestí, ale nebyla jsem schopná se ani postavit. Muž nám řekl jen to, že nás už pěknou chvíli poslouchají za dveřmi a že si říkal podle toho křiku, že asi půjde o něco trochu jiného, než obvykle.

Vešel za námi do koupelny a poslal Martina ven. Řekl mu, aby chvíli počkal venku, že ho pak pustí zpátky si ho umýt a zavřel za ním dveře. Ohlédla jsem se za sebe a viděla, jak si stáhl kalhoty z pyžama a z nich mu vybrnklo stojící péro.

Řekl, že poslouchal za dveřmi jak křičím a postavil se mu z toho. Tak prý toho využije a taky si zašuká. Už už jsem čekala, jak mi ho vrazí do kundy, ale on mi ho přiložil na anální dírku a tlačil ho dovnitř. „Prosím tam ne,“ zkusila jsem ještě: „šukej mi radši kundu.“ Řekl, že mě tam dlouho nešukal a připomněl mi, že jsem mu slíbila, že ho nebudu zanedbávat.

Znovu jsem zaprotestovala: „Ne, tam ne!!“ a stáhla na obranu zadek, ale už byl ve mně. Svěrač opět nezadržel ten tlak a pustil dovnitř dalšího čuráka. Moc to nebolelo, jen hrozně tlačilo a tak jsem zatnula zuby a tiše snášela toto nečekané pokračování.

Jemu to bylo ale asi málo a tak půl minutě šukání řekl: „Vymrdám ti zadek, ať se ti to líbí nebo ne“ a přitlačil. Očividně chtěl, abych u toho křičela a tak mě nešetřil a přirážel stejnou silou jako jindy do mé vytahané kundy. Dosáhl tím svého a já nemohla jinak, než křičet a tím mu nechtěně dopřála větší rozkoš ze svého utrpení.

„Tak se mi to líbí, dopřála jsi to Martinovi, teď to dopřeješ i mě. Jen hezky křič. Pořádně ti tu prdel vymrdám a pak se ti tam vystříkám.“ Věděla jsem, jak to myslí, že má rád perverzní mluvu a tak jsem na něj vykřikla: „šukej mě jak chceš, podržím ti!!“

Po těchto slovech už mu stačilo jen několik přírazů a také udělal to proč přišel. Nabodnutá na jeho kůl jsem nechala do sebe vystříkat další semeno.

Vytáhl ho ze mě a já pocítila úlevu. Konečně jsem se postavila a otočila se k němu, ptal se, jestli je to OK a já řekla, že moc ne, ale za pár dní to bude a že jsem mu ráda podržela.

Chvíli jsme se líbali a já mu při tom mnula prázdné koule. Potom jsem si konečně vlezla do vany a z rozšukaného análu opatrně vymývala jejich semeno zatímco se oba vystřídali u umyvadla a umyli si ulepené penisy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *