Na návštěvě u tety I.

Na tenhle zážitek vzpomínám už 5 let. Tehdy mě k sobě pozvala teta Martina, která se provdala do Francie. Byla vdova a zdědila po svém muži velký dům na pobřeží blízko města Cannes.

Hned 1. července mě otec odvezl na letiště a já poprvé letěla. Bylo mi tenkrát 18 a měla jsem před sebou poslední ročník gymnázia. Měla jsem i kluka, ale s ním jsem před odjezdem do Francie nic neměla.

Teta byla ráda, že mě vidí, znala mě jen z fotografií. Dost dlouho jsem si ale zvykala na jednu věc. Teta měla kromě sluhy ještě pokojskou, kuchařku, řidiče a zahradníka. Po příjezdu jsem si pomalu vybalila věci, uložila do skříně a asi dvě hodiny dřímala v posteli.

Po poledni jsem se probudila, vzala si plavky, sebrala krém na opalování, ručník a šla na pláž. Na pláži jsem si lehla blízko jednoho mladého páru. Docela mě ale znervóznili, když jsem vylezla z vody, začali se usmívat a prohlížet si mě. Nepřišlo mi ale nic divného. Ale několikrát se to opakovalo, tak jsem šla radši domů.

Řekla jsem si, že se zeptám tety, jestli je na mě něco divného. Když jsem se svlékla do plavek, tak mi teta vysvětlila, že ačkoliv mám hladce oholené nohy, Francouzům se tohle zdá málo… Prý se holí opravdu všude…Tak tohle byl pro mě opravdu menší šok. A ještě větší šok byl, když mi teta nabídla, že mě vyholí.

Pak jsem si ale řekla proč ne. Asi za deset minut jsme se sešly v koupelně, kromě tety tam byla ještě její pokojská. Už ve vaně. Já si prohlížela tetu i pokojskou. Obě opravdu čistě vyholené, nikde ani chloupek. Pokojská mě namydlila a začala nůžkama zastřihávat dlouhé chlupy v podpaží.

Potom nastoupila teta s holícím strojkem a část mého porostu už byla pryč. Pak se soustředily na můj podbřišek. Pokojská mi projela rukou od zadečku až po bříško a já se zachvěla. Teta postupně odstranila všechny chloupky a já vypadala zase jako malá holka.

Pak mi řekly, ať si lehnu na kraj vany, že mě ještě natřou krémem. Jemně a pomalu začala pokojská roztírat olej i v místech, kam jsem si sahala zatím jen sama. Když projížděla kolem mojí kundičky, nemohla jsem se toho pocitu nabažit.

Hebká kůže po oholení a jemná ruka s olejem dělají divy. Za moment jsem byla tak mokrá, že už to nešlo zatajit a začala jsem vzdychat. Pokojská přidala na intenzitě a začala mě i líbat po těle. To už jsem nevydržela a začala ji taky objímat.

Po chvilce mi sjela níž a začala mě tam dole lízat. Nepřekonatelný pocit dívčího jazyka v klíně. Během minuty jsem se udělala. Bylo vidět, že s tetou už mají něco za sebou. Ale to hlavní teprve přišlo.

Kolem jedenácté v noci jsem šla na záchod a uslyšela zvláštní zvuky. Vycházely z tetina pokoje, a protože byly pootevřené dveře, nahlédla jsem.

Teta klečela na všech čtyřech, pokojská klečela za ní a v rozkroku měla nasazeného robertka, kterým tetu uspokojovala. Byl to tak vzrušující pohled, že tak jak jsem stála u dveří, zajela jsem si rukou mezi nohy a za moment jsem měla na noční košilce jen vlhký flek.

V poslední chvíli jsem zmizela do svého pokoje. Ráno u snídaně se teta jen pousmála a zeptala se mě, jestli bych nechtěla zkusit to, co dělala včera s pokojskou. Ta by byla prý ráda. Souhlasila jsem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *