Bouračka

Bylo to asi před 10 léty, tedy v době, kdy mi bylo 18 roků. Vracel jsem se večer domů na motorce z práce a do cesty mi vběhl malý pes. Abych se mu vyhnul, prudce jsem stočil motorku a skončil v příkopu, ale bohužel jsem stačil jěšte narazit do stromu. A výsledek? Zlomené obě ruce a jedna noha.

Protože maminka v té době nepracovala vzala si mne domů z nemocnice. Byl jsem na ni odkázán ze vším, tedy i mytím. A tak došlo k tomu, co mne ani ve snu nenapadlo.

Večer jsem se díval na televizi a dávali nějakou erotiku. Je fakt, že jsem neměl poměr již asi 3 neděle a pinďa mi pěkně hučel.

Právě v tento nevhodný okamžik přišla matka, že mne umyje. Odmítal jsem to a chtěla vědět proč. Nevěděl jsem jak to říci a tu si sama všimla deky, která byla silně vzhůru. Zasmála se a řekla, abych se nestyděl, že mi to přeci mnohokráte viděla.

Vzala žínku a počala provádět očistu. Byla jen v županu a jak se nademnou nahnula, vyklouzlo jí ven pravé ňadro. V ten okamžik jsem si uvědomil, že jsem nadržený jako býk a před sebou mám krásnou ženu /třeba, že je to matka/. V přirození mi počalo tepat a stál mi jako nikdy.

Matka to zpozorovala a zeptala se mne, zda si to někdy dělám sám jako to chlapci dělávají. Jen jsem kývnul. Řekla mi: „Neboj se, jsem Tvá matka pomohu Ti od toho tlaku.“

Sedla se vedle mne na postel, pomalu si sundala župan a zůstala úplně nahá. Celý jsem se třásl v očekávání co přijde. Řekla mi: „Luboši, ale toto zůstane navždy mezi námi.“

Pomalu mi umývala hrudník a neskonale pomaloučku se mi přibližovala k rozkroku. Byla to síla! Když už konečně vzala penis do ruky a obnažila žalud, bylo jasné že je se mnou konec. Tělo se mi napnulo a v ten okamžik i matka poznala co bude následovat.

Zrychlila honění a druhou rukou mi hladila varlata. To co pak následovalo, bylo něco překrásného. V hlavě mi hučelo a tělem projel blesk a v ten okamžik ze mne vytrysklo všecho to nastřádané semeno. Jak to tak nyní odhadují, bylo to tak 6O cm vysoko. „Bylo to krásné,“ řekla mi maminka a něžně si utírala tělo, neboť se mi jí podařilo řádně postříkat.

Když mi utírala penis, tak opět došlo k mohutné erekci. „Jej, Ty nemáš ještě dost,“ divila se. Nevím jak se to stalo, ale řekl jsem, že kdybych byl zdráv, že bych věděl co s ním, aby nezlobil.

„Slíbila jsem Ti, že Ti pomohu a tak to splním. Vidím, že to potřebuješ, abys měl klid.“ Po těchto slovech si na mne sedla jako na koně a stojící penis vykonal to co měl.

Zajel tam jako po másle. Byl jsem vydrážděn do nepříčetnosti a netrvalo moc dlouho a penis mi opět narostl a připravoval se vychrlit semeno ven. Maminka
jako by to cítila, pochvou mne doslova vyždímala. Pak mne omyla, políbila řekla mi: „Když budeš chtít, ráda Ti pomohu.“

Nyní mám již končetiny zdravé a když máme s maminkou čas, rád jí poprosím o umytí. Tak jak mne pomilovala maminka, tak krásně se to ještě žádné nepovedlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *