Markéta

Tento příběh se opravdu stal. Včera. No, ale začnu od začátku. Nedá se říct, že by Markéta byla kurva. Ona totiž nechodí za peníze. Představte si menší holku, 16 let, blonďatý vlasy na ramena, opravdu hezky vytvarovaná postavička, zadeček, kozičky dvojky, která vystřídala polovinu mých spolužáků. A to ani nemluvě o těch, který nebyli ze školy.

Asi proto jsem se jí vyhýbal, snad ze strachu, že bych něco chytil, snad proto, že s ní poslední dva měsíce před touto událostí trávil své volné chvíle můj nejlepší kámoš, než se na ní taky vykašlal.

Během toho roku, co je u nás na škole, po mně několikrát vyjela. Vždycky jsem ale úspěšně odolal a nejdál jsem zašel v tom, že jsem se s ní občas kousnul nebo jí provokativně sáhnul mezi nohy a dál nic, což jí šíleně štvalo. A tak se poslední tři měsíce přestala tak nějak pokoušet a už jsme se ani moc nebavili.

Problémy začaly s počátkem prázdnin. Přítelkyně odjela na dva měsíce do zahraničí za otcem, rodiče na dovolenou. V devatenácti letech by toho člověk chtěl využít, problém je s kým.

Pokoušel jsem se něco sbalit na místní diskotéce. Mimo spousty známejch buchet tam byla i jedna opravdu nádherná holka, musím říct že se svým vzhledem by se hodila na nějakou hollywoodskou hvězdu, opravdu hezká, něco jako francouzská modelka Laeticia Casta, byla jí docela podobná. Snažil se o ní taky jeden 30 letej zoufalec, což jí zřejmě docela vadilo, protože bylo znát jak se mu vyhejbá.

Vzal jsem jí na panáka a pak na ploužáka… :-), dali jsme se do řeči (jmenovala se Tereza) a začalo to vypadat opravdu zajímavě. Všechno to zkazil ovšem již výše zmíněný pitomec, kterému to zřejmě zkřížilo plány.

Vzhledem k tomu, že jsem měl už 12 piv, moc jsem se s tím nepáral a poslal jsem ho rovnou do hajzlu. A bitka byla na místě. Šíleně se nasral a zaútočil. Hravě jsem uskočil jeho levému háku a v tu ránu jsem ho nakopnul vysokou rockerskou koženou botou (KMM Heavy) do břicha, takže se složil na zem.

Měl tam bohužel asi čtyři kámoše, já tam měl taky pár kámošů (převážně skinheadi), kterým se ta záminka docela hodila do krámu, protože se rádi perou. A někdo přiběhl na pomoc pitomci, někdo mě, rozpoutala se hádka, padly první rány a začala bitka.

Vložil se do toho vyhazovač a mám dojem, že dostal od někoho pěkně do huby. Já skončil tak, že se mnou někdo utřel z jednoho ze stolů půllitry i s popelníkem a že mi levé zápěstí asi zachránilo pár zubů. Zvedl jsem se z tý louže střepů a zjistil, že jsem se pořezal na několika místech, a tak jsem šel domů. Bitka zatím skončila, dalo by se říct že remízou.

Druhý den ráno jsem se rozhodl pokračovat v „lovu,“ ale nebylo pomalu kam jít. Listoval jsem v mobilu, kterou bych tak mohl oslovit a padl jsem na Markétino číslo. Rozhodl jsem se, že půjdu do ní, ať to stojí co to stojí. Na to kolik jich měla by mohla bejt dobrá a já taky nejsem žádný neviňátko, takže jsem se rozhodl. A hned.

Bál jsem se toho, že bude mimo město, ale naštěstí byla doma a dokonce se nudila. Pozval jsem ji tedy do K., jen si tak popovídat, že bych s ní rád zase jednou pokecal a že mám volnej kvartýr. Přišla kladná odezva, asi pochopila, v životě jsme si pořádně nepokecali a bylo jí zřejmě jasný, proč jsem se ozval. Ona nechtěla, chtěla mě jen tak provokovat a oplatit mi ten rok, jak jsem se později dozvěděl.

Seděli jsme v K. asi tři hodiny, s pivama jsem se kontroloval, dal jsem jenom tři a pak jsem usrkával jednoho turka za druhým. Markéta pila kolu a aby všechno šlo jak po másle, pozvolna jsem jí objednal i dvě sklenky vína. Ona toho moc nevydrží a kámoš má vyzkoušený, že tohle je ideální dávka, aby se pořádně rozehřála.

Víno jí rozpovídalo a já se přisunul blíž a dal jí ruku na koleno. Pozvolna jsem jí začal hladit stehno, ona mě nechala a kecala bez povšimnutí dál. Přejel jsem tedy přez rozkrok a i přes rifle jsem ucítil nádherný teplo. Odstrčila mi ruku a řekla, abych toho nechal.

„Nemysli si, že se s tebou dneska vyspím,“ řekla. A začala kecat dál. Tak pět minut jsem počkal a váhal, co udělat. Plán bé mě napadl velmi brzo a věděl jsem, že to musí zabrat.

Z ničeho nic jsem se na ní vrhnul a začal jí líbat. Jednou rukou jsem jí hladil v rozkroku a druhou si jí přidržoval, aby se nemohla odtáhnout. Asi pět vteřin se vzpírala, pak mě objala kolem krku a začali jsme se šíleně kousat.

„Půjdem ke mně ne,“ zeptal jsem se, když se mi podařilo na chvilku odtrhnout své rty od jejích. Jen horečnatě přikývla. Rychle jsem zaplatil a už jsme letěli ke mně domů.

Cestou jsme se furt kousali a hladili se navzájem kde to jen šlo, takže normálně osmiminutová cesta se protáhla asi na půl hodiny. Konečně jsme stanuli před naším domem.

Rychle jsem odemknul a vtáhnul ji dovnitř, pak jsem kopnutím zabouchnul dveře. Odvedl jsem jí za ruku do pokoje a tam jsme se ve stoje začali vášnivě líbat a hladit.

Rychle jsem jí rozepnul mikinu a stáhnul příléhavé třičko. Ona zatím zápasila s opaskem na mých kalhotách. Její rifle padly taky dílem okamžiku a podprsenka a tanga jakbysmet. Mezitím vysvobodila i můj ocas a já si rychle stáhnul triko.

Vzal jsem jí do náruče a odnesl na postel. Roztáhla nohy a rukou si pohladila její nádhernou, čerstvě vyholenou, kundičku. Poznal jsem jí na očích, co si přeje.

Skouzl jsem mezi její roztažené nohy a hladil jí po vnitřní straně stehen. Viděl jsem, jak se příjemně natáhla, jednou rukou si podepřela hlavu a druhou si hladila kozičku.

Začal jsem jí olizovat kundičku, slyšel jsem, jak potichu vzdychá. Když byla pořádně mokrá, vrazil jsem jí do tý krásný dírky svůj hladový jazyk a začal jím kroutit. Začala nádherně vzdychat, cítil jsem její sladkou šťávu a jedním prstem jsem jí něžně pronikl do prdelky.

To asi neznala, protože jí to docela dostalo. Zuřivě jsem kroutil jazykem a rejdil ukazováčkem v jejím zadečku. Pak se zničehonic křečovitě sevřela, vykřikla, prohnula se a otrásla se v mohutném orgasmu.

Vztyčil jsem se mezi jejími stehny a pozoroval její dobíhající vzrušení. Pak jsem rozevřel její pindičku a prudce do ní vrazil dva prsty. Vykřikla, vůbec to nečekala. Přidal jsem i třetí a začal jí rozevírat.

Začala sebou škubat a tlumeně křičela. Dnes bude velký finále, pomyslel jsem si. Nakonec jsem jí prstil čtyřmi prsty, to ale fakt už řvala a jen se bezmocně zmítala.

Zatím jsem se pomalu připravil. Počkal jsem až doběhne její druhé vyvrcholení a pak jsem rychle vytrhl prsty z její kundičky a vrazil jsem tam svůj klacek. Doslova zabublala.

Položil jsem se na ní a začal jí šoustat. Objala mě a znovu jsme se začali líbat. Měla jí nádhernou. Pak jsem jí kousal do ucha, což mi oplácela a udělala se potřetí.

Nepřestával jsem a bušil jsem do ní dál. Přirážela svým krásným bříškem jako šílená a křičela při každém dalším přiražení.

Po chvíli jsem cítil, že to na mě jde a začal jsem do ní najíždět jak šílenej. Neustále křičela rozkoší a snažila se mi vytrhnout. Pak jsem jí dokonale vystříkal a sám jsem se přistihnul, že řvu pomalu víc než ona.

Chvilku jsem tak v ní odpočíval a zeptal se jí, jestli by to nechtěla zkusit do zadečku. To ještě nedělala a nakonec se nechala přimluvit.

Klekla si na všechny čtyři. Nabíral jsem naše společné šťávy na prsty strkal jí pomalu prsty do zadku. Když se mi zdálo, že je jakž takž připravená, pomalu jsem si jí začal narážet na ptáka.

Bylo to šíleně těsný a ona ječela bolestí. Vnikl jsem do ní až po kořen a chvilku tam zůstal. Teď už trochu sténala a trošku se vrtěla, začalo se jí to líbit.

Začal jsem jí pomalu šukat, a ona řvala furt rychleji rychleji a sama přirážela jak zběsilá. Doslova se svíjela rozkoší a pořád při tom křičela. Začal jsem jí mrdat jako pominutej a po chívli jsme jí naplnil vnitřnosti svou šťávou.

Lehl jsem si zmoženě na postel. Ona v tu ránu nasedla na koníčka. Byla slast pozorovat a mačkat to nádherné dívčí tělo svíjející se vlnou vzrušení.

Pak jsem jí to ještě musel chvíli dělat do zadku. Nakonec jsme zůstali znaveně ležet na posteli. Čučel jsem do stropu a modlil se, aby už měla dost. Přitulila se a po chvilce usnula. Věděl jsem, že až se probudí, bude chtít zas…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *