Práce nebo zábava? I.

Bylo červencové dopoledne. Neměla jsem co na práci, tak jsem se rozhodla, že se zajdu vykoupat na koupaliště. V bazénu bylo plno a moc plavat se nedalo. Radši jsem se šla opalovat a tam mě našla i moje bývalá spolužačka Šárka.

Byla jsem z nečekaného setkání mile překvapená, protože jsem měla Šárku na škole ráda a byly jsme nejlepší kamarádky. Celé dopoledne jsme si spolu povídaly a dobře se bavily. Když se Šárka dozvěděla, že nemám práci, pozvala mě na večer do jednoho klubu a nabídla mi místo. Slíbila jsem, že přijdu.

Kolem desáté jsem dorazila do nočního podniku. Nebylo to nic moc, taxikář to skoro nenašel. Nakonec jsem skončila před nenápadnými kovovými dveřmi v malé zapadlé uličce v centru města. Zaklepala jsem a otevřel mi vyhazovač. Musela jsem mu vysvětlit, že mě pozvala Šárka.

Vedl mě úzkou, spoře osvětlenu chodbou k dalším dveřím, a když jsem do nich vešla, ocitla jsem se v úplně jiném světě. Všude samá zrcadla, zlaté štuky, nádherné obrazy, křišťálové lustry, kožené potahy.

Šárka přišla za chvíli a byla nádherná. Měla na sobě krásnou večerní tmavě rudou toaletu. Bylo mi hned jasné, kam jsem se dostala a Šárka mi to hned potvrdila, ale v situaci, v jaké jsem byla, jsem si nemohla moc vybírat.

Pak zazněl gong podruhé a na pódiu se objevili dva svalnatí mladíci. Ozvala se divoká hudba a oba se začali navzájem svlékat. Byla jsem zvědavá na jejich nádobíčko a když konečně stáhli blýskavé trenýrky, nebyla jsem zklamaná.

Diváci, včetně mě, ocenili potleskem jejich ohromné ocasy, které se jim houpaly v pečlivě vyholených klínech. Oba hoši vešli mezi diváky a nabízeli jim svůj penis k pokouření. Jedna starší dáma se nenechala dlouho přemlouvat a přitáhla si k sobě jednoho hřebečka.

Zkušeně mu začala obdělávat péro a její partner v černém smokingu ji povzbuzoval. Druhý mladík si našel mladší ženu a nechal si od ní honit ocas. Lidé tleskali a nakláněli se, aby dobře viděli. Ale to už se na pódiu objevily dvě dívky, z nichž jedna byla Šárka.

Vášnivě se líbaly a pomalu se vzájemně svlékaly, až byly takřka úplně nahé. Jen na trupu měly nějaký postroj z červených pásků, který nic nezakrýval a jen zvýrazňoval jejich prsa. Nikdy jsem Šárku nahou neviděla a musím se přiznat, že mě to vzrušovalo.

Dívky si lehly na pódium a vzájemně se laskaly. Od stropu sjel velký robertek zavěšený na lanku. Šárčina partnerka si ho vzala a začala ho cpát Šárce do zadku. Ta se svíjela a hekala a přitom si roztahovala kundičku, jak jen to šlo.

Pódium se pomalu otáčelo a všichni si tak mohli prohlédnout její vyholený klín. Ti dva mladíci poděkovali divačkám za vášnivé dráždění a se ztopořenými penisy sešli k ženám na pódium.

Ta starší dáma byla tak rozjetá, že rozepnula svému partnerovi poklopec, sklonila se a pokračovala v kouření. Muži si pohodlně lehli na pódium a ženy se jim začaly věnovat.

Namastily si ruce olejem z malé lahvičky, která také sjela od stropu a začaly mužům dráždit anální otvory. Netrvalo dlouho a oba měli v řitích nacpané dívčí ruce až po zápěstí. Slastně hmouřili oči a vzdychali, když jim dívky druhou rukou honily jejich ocasy.

Sledovala jsem obdivně Šárku, s jakou chutí dělá svému partnerovi dobře a přitom její zadní dírka byla stále ucpána bzučícím robertkem. Rozhlédla jsem se po divácích a překvapilo mě, kolik z nich masturbuje nebo se věnuje svému partnerovi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *