Práce nebo zábava? II.

Také mladík vedle mě si přes kalhoty dráždil penis a když si všiml, že se na něj dívám, ruku odtáhl a zrudnul jako rak. Tak jsem si přisedla a beze slova mu rozepnula poklopec. Nebylo to vůbec špatné, měl pěkný tvrdý ocas, zasazený v hustě chlupatém klíně.

Pěkně jsem mu ho honila a cítila, jak mi mohutní v dlani. Chtěl mě začít líbat, ale já se chtěla spíš dívat na pódium, a tak jsem mu to nedovolila. Rozepnul mi tedy šaty a začal si pohrávat s mými prsy, zatímco já se přitom dívala na pokračující orgie.

Obě dívky si klekly a muži k nim zezadu přistoupili. Nadšené obecenstvo odpočítalo tři dva jedna teď a v tu chvíli oba silně zatlačili a zarazili svoje kolíky pěkně hluboko do řitěk svých partnerek.

Šárka měla zadeček načatý od robertka, a tak to přijala poměrně klidně, ale druhá kurvička měla řiťku staženou, a tak křičela bolestí. Nebylo jí to však nic platné, muži nasadili rychlé tempo…

Hlasité vzdechy obou dívek byly náhle přehlušeny výkřikem jednoho z diváků, který právě vystříkl svoje semeno do úst nějaké tlusté divačky. To jen všechny povzbudilo k dalším aktivitám. Já sama jsem měla prsa v jednom ohni, jak vášnivě mi je můj nadržený partner hnětl.

Nechtěla jsem si zničit šaty, a tak jsem se svlékla. Také můj partner se začal svlékat. Kupodivu se mi líbilo, jak na mě několik mužů lačně zírá. Jakýsi muž ve středních letech, sedící na lenošce přede mnou se otočil, roztáhl mi nohy a začal mě lízat nateklou kundičku.

Cítila jsem, jak mi jazykem vniká hluboko do pochvy. Nechala jsem ho dělat, co se mu líbí a podívala se, jak je na tom Šárka. Zrovna ležela na zádech a v řiťce měla ruku své partnerky, kterou si oba muži vzali najednou – každý do jedné dírky…

Sotva jsem zachytila, jak se na mě usmála a už si mi nad obličej klekl můj mladík a narval mi svůj penis do pusy. Můj hřebeček měl za chvíli dost a vystříkl přímo mně do pusy. Chytla jsem mu ho do ruky a nekompromisně honila dokud i ta poslední kapička semene nevytekla do mých úst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *