Jak jsem šla stopovat I.

Hned od prvního semestru na VŠE v Praze, kam jsem se spolu s kamarádkou Katkou úspěšně dostala a se kterou jsem i bydlela na koleji, jsme využívaly každou možnost jak ušetřit a tak jsme na naše občasné cesty domů do Českých Budějovic místo na vlak chodily na stopa.

Kousek po D1 a pak přes Benešov do Budějic. Byly jsme 2 a tak jsme se nebály. Každému do auta bychom taky nevlezly. Dlouho jsme nikdy nečekaly a tak se nám takovéto levné cestování líbilo a koneckonců byla cesta i rychlejší než vlakem.

Podzim byl už v plném proudu když hned při třetí návštěvě domova se Katka rozstonala a já jela do Prahy najednou sama. Přemýšlela jsem jestli nemám jet přece jen tím vlakem, ale pak jsem si řekla, že půjdu na toho stopa sama, že si vyberu s kým pojedu a bude to v pohodě.

V duchu jsem si říkala, že bych chtěla aby mi zastavil nějaký mladý pár třeba, ale když u mě zastavilo asi páté auto, které kolem mě projelo a v něm seděl solidně vypadající asi čtyřicetiletý pán v košili a kravatě, který tvrdil, že jede až do Prahy, říkala jsem si, že to je super a jela tedy s ním.

Sama jsem se rozpovídala, že studuji první rok vysokou v Praze a že je kamarádka nemocná a tak. On se mě pak ještě vyptával co studuji, kolik mi je a kde tam bydlím. Taky mi lichotil, že jsem hezká štíhlá holka, až jsem se skoro musela červenat, ale neviděla v tom nic špatného, nebo nějaké narážky. Hezky se s ním prostě povídalo a cesta ubíhala.

Když přišla řeč na mé brigády a přivýdělky při škole, řekla jsem, že ještě nic takového nebylo, že nějakou pokladní v supermarketu po nocích za 50 korun na hodinu dělat nebudu. Přitakal mi, že to je jasné, že to je tak pro důchodkyně a ne pro hezkou devatenáctiletou holku. Tahle věta už mi přišla trochu divná a tak jsem už nic neříkala a radši mlčela.

I on byl chvíli zticha, ale pak se po chvíli zeptal, jestli mám kluka. Já řekla, že ne, že jsem se s ním rozešla než jsem šla na vysokou, protože na mě nechtěl čekat. On řekl, že má v Praze 2 obchody a vydělává docela dost peněz. Vytáhl z kapsy balíček tisícikorunových bankovek, tři z nich mi podal a řekl, ať si je vezmu. Zopakoval to ještě jednou a já si je pomalu vzala.

Zeptala jsem se, proč mi to dává. Řekl, že proto, abych nemusela dělat někde nějakou brigádu za pár korun. Znovu jsem se zeptala, jestli mi jen tak pro nic za nic dá peníze, protože jich má dost. On řekl, že jsem hezká holka, že se mu líbím a když se s ním vyspím, tak jsou ty peníze moje.

Polil mě z té nabídky studený pot a nebyla schopná slova. Seděla jsem jako zaražená a v hlavě se mi honilo milión věcí. Jestli to na mě zkouší a co se stane když to odmítnu, jestli mě někde zaveze k lesu a tam znásilní, když s jeho nabídkou nebudu souhlasit.

Mlčela jsem, bála se říct cokoliv, a tak po chvíli ticha začal mluvit on. Ptal se, jestli o tom přemýšlím a že jsem něco takového asi nečekala. Já jen ze sebe dostala to, že nečekala. Blížili jsme se k benzince a tak mi řekl, že abych se ho nebála, tak tam zastaví a popovídáme si o tom.

Skutečně tam zastavil, ne někde v ústraní, ale na osvětleném místě, přímo na očích obsluhy. Vypnul motor a otočil se ke mně. Znovu zopakoval že se mu moc líbím, že jsem hezká holka a že by byl rád, kdybych jeho nabídku přijala. Že mi neublíží, jestli se ho prý bojím, tak můžu klidně teď vystoupit, ale taky že by byl rád, kdybych jela s ním dál. Že si nebude myslet o mě, že jsem špatná holka, naopak, že jsem chytrá a rozumná, která umí rozhodovat sama za sebe.

Už jsem v něm viděla zase toho milého seriózního pána. Cítila jsem se v bezpečí benzinky a tak jsem se rozmluvila také, řekla jsem, že nevím, že je to takové divné. Řekl, že to není vůbec divné, jenom se spolu pomilujeme a navíc za to budu ještě odměněna. Řekla jsem mu, že 3 tisíce jsou 3 tisíce, ale že stejně nevím.

Vytáhl další 2 bankovky, vzal mě za ruku a řekl: „Budu něžný a ohleduplný, neudělám nic co nebudeš chtít. Dopřej mi trochu té rozkoše z tvého krásného těla.“ Touhle poslední větou mě dostal. Mé obavy se rozplynuly. Pomalu jsem si vzala z natažené ruky nabídnuté 2 tisíce a tiše řekla: „Dobře, souhlasím.“

Řekl, že je moc rád a že tedy můžeme pokračovat v jízdě. Vyrazili jsme znovu směr Praha a on byl celý rozjařený. Po chvíli jsme odbočili na vedlejší silnici která vedla dál kolem lesa, za lesem sjel na polní cestu a po chvíli jízdy přes výmoly zastavil. Zhasnul světla a vypnul motor. Stáli jsme uprostřed polí a najednou bylo úplné ticho.

Čekala jsem, že se na mě vrhne, ale seděl a zeptal se, jestli mi není zima, řekla jsem že ne, a jestli se mám tedy svléct. Řekl, že si mě svleče sám, ale abych nepospíchala, že máme času dost. Nejdřív můžeme začít tykáním, že je Martin. „Lenka,“ pípla jsem a on řekl: „Ahoj Lenko, můžeme si dát pusu na to tykání?“ a naklonil se nade mne.

Nechala jsem se políbit a pohnula při tom také rty, takže se hned vrátil k druhému polibku a rukou při tom pohladil přes svetr mé pravé ňadro.

Zůstal už a já se s ním líbala. Jeho ruka se vrátila zpět pohlazením břicha k ňadru a také tam zůstala. Lehce mi ho mačkal a líbal mě čím dál vášnivěji. Pohladil i mé levé ňadro a pak na chvíli přestal s líbáním. Lehl si mi do klina a řekl: „Ukaž mi prsa.“ Řekla jsem si, že potmě toho stejně moc neuvidí a tak jsem si vyhrnula svetr i s tričkem nad prsa a on zůstal koukat na mou bílou podprsenku. Potom mi přetáhl tričko i se svetrem přes hlavu a odhodil to na zadní sedadla.

Opět zůstal civět na mé polonahé tělo a pak chtěl, abych si rozepnula podprsenku a pomalu ji svlékla. Udělala jsem to a i když byla tma, začala jsem se stydět a trochu třást zimou. Naskočila mi husí kůže a cítila jsem jak se mi ztopořily bradavky.

Chvíli si mě prohlížel a pak se ke mně znovu naklonil a líbali jsme se. Opatrně vzal do ruky jedno ňadro a hladil ho. Po chvíli i druhé a nakonec si s nimi hrál obouruč.

Dýchal čím dál rychleji a také už nehladil jen má prsa. Hladil mě po celém těle, zajel mi rukou i do vlasů a kroutil se u toho jako had. Najednou přestal, posadil se na své sedadlo a stáhnul si kalhoty i s tím co měl pod nimi, takže mu zůstala jen košile a kravata, které však hned vzaly za své a ocitly se také na zadních sedadlech.

V pološeru jsem uviděla jeho ztopořené mužství, které však nebylo nijak velké. Znovu se přesunul ke mně, ale kleknul si obkročmo nade mne a trochu položil sedadlo i se mnou. Já zůstala takto v polosedě, pololeže a zatímco hladil má prsa, já se dívala na jeho penis, který se kýval přede mnou v rytmu jeho pohybů. Byl ještě menší, než se mi zdál prvně.

Najednou mi vjel oběma rukama do vlasů a řekl, že by chtěl abych mu ho nejdříve vykouřila. Nebyla jsem zvyklá na tyhle výrazy a ani jsem ještě nikdy nic takového nedělala, i když jsem věděla co by chtěl. Zbyněk, se kterým jsem před tím 4 měsíce chodila a byl to můj první a jediný kluk po mě nikdy nic takového nechtěl a ani jsem po tom netoužila něco takového dělat. Celkově jsem se s ním milovala asi 7x nebo 8x než se na mě vykašlal, ale kromě nějakého dráždění rukou a následného milování v leže na zádech nikdy nic jiného nebylo. Řekla jsem tedy, že tohle nechci dělat a tak řekl, že nevadí, že mě nutit nebude, že mi to slíbil.

Vzal ale mou ruku a položil ji dlaní na svůj penis. Řekl, abych mu to dělala rukou, že je hrozně nadržený a potřebuje ze sebe dostat nějaký přetlak, nebo co. Říkala jsem si, že asi uvolnit drážděním nějaké napětí, než se bude se mnou milovat a tak jsem dělala to co chtěl. Opravdu ho měl menšího než Zdeněk a tak se mi i lépe držel v ruce, i když tahle poloha byla pro mě nezvyklá, Zdeňka jsem dráždívala v sedě na posteli.

Hladil mě a říkal, že to dělám dobře, že se mu za chvíli uleví a tak jsem pokračovala, až po chvíli uchopil mou ruku i s penisem do své dlaně a řekl, že mi trochu pomůže a jezdil mi s ní po svém penisu a při tom mě hladil po vlasech…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *