Začala s tím sestra III.

Ležel jsem vedle sestry a prohlížel si ze strany její krásné mladé tělo. Pahorky jejích prsů se tyčily pevně vzhůru a na nich se hrotily malé bradavky. Neodolal jsem a položil na jeden prs ruku. Byl pevný a pružný, jeho bradavka lákala k uchopení mezi prsty. Sevřel jsem jí jemně a přejížděl po ní bříškem prstu, až sestra začala vzdychat.

„Líbí se ti to, hrát si s mými prsy?“ zašeptala otázku a pomalu sjela svojí rukou mezi moje stehna. „Líbí, máš krásné prsy, hezčí než Jana či Věra, a větší!“ odpověděl jsem a třel dál bradavku mezi svými prsty. „Já vím, mám je po mamce, ta má ještě hezčí a větší než já. Chci mít prsy jako ona!“ přiznala se sestra a položila svojí dlaň na můj zvedající se penis.

„Podívej, tobě už opět stojí!“ zvolala potěšeně a začala můj penis hladit svojí dlaní. „Víš, chtěla bych…“ zmlkla rozpačitě v půli věty. „No co bys chtěla, řekni mi to.“ vybídl jsem jí zvědavě. „No chtěla bych.., chtěla bych abys do mně strčil svůj penis jako Tom do Jany a pak mi tam s ním jezdil sem a tam. Prý je to strašně krásné,“ konečně ze sebe vypravila svoje přání.

„Ale já to neumím, vždyť jsem to ještě nikdy nedělal! A navíc nemáme tu prcgumu nebo jak se tomu říká a mohla bys mít dítě. A to by asi máma nepřežila, ten průšvih!“ bránil jsem se, ale přitom jsem toužil to zkusit. „Tak to zkusíme bez ní, snad se nic nestane!“ utěšovala nás oba sestra, stejně nedočkavá jako já. „Tak pojď, zkusíme to,“ vyzvala mně a lehla si na záda. Roztáhla co nejvíce nohy od sebe a vztáhla ke mně ruce.

Vlezl jsem na postel a neohrabaně jsem se soukal na sestřino tělo. Lehl jsem si na ní, nadzvedl se na lokty a kolena a sestra podstrčila mezi našimi těly svojí ruku. Ucítil jsem jak její dlaň sevřela můj penis a snažila se jej zavézt do svojí kundičky. Její chmýří mně lechtalo na žaludu a pak jsem se dotkl něčeho horkého a mokrého, byla to její kundička, do níž se snažila setra strčit můj penis. „Tak strkej ho tam, dělej přece něco!“ vybízela mně netrpělivě, ale nešlo to.

Ač jsem se snažil seč jsem mohl, můj penis se různě kroutil a uhýbal a vyjížděl ven, což sestru zlobilo čím dál víc. „Tak kruci něco udělej, už ho chci cítit v sobě!“ vykřikla na mně vztekle sestra, ale k odpovědí jsem se již nedostal.

„Tak co to tady zase děláte!“ ozval se přísný hlas naší mamky a my jsme si teprve nyní všimli, že stojí mezi dveřmi! Šíleně jsme se lekli a nebyli jsme schopni slova.

Sestra vyskočila a hbitě na sebe natáhla svojí noční košilku, válející se na zemi u postele, zatímco já si rychle natahoval kalhoty od pyžama. „Ještě, že jsem přišla včas, než jste provedli nějakou hloupost,“ pokračovala mamka a pozorovala naše hemžení. „Ty běž do svého pokoje!“ přikázala sestře „A ty pojď se mnou!“ poručila mi, otočila se a vyšla z mého pokoje.

Klopýtal jsem za mamkou až do její ložnice. Šla přede mnou beze slova, sedla si na postel a teprve teď pohlédla na mně. Její pohled nebyl ani zlý ani přísný, byl takový zvláštní až jsem z toho byl překvapen.

„Nemusíš mi nic vysvětlovat, všechno jsem viděla. Pozorovala jsem vás celou dobu a viděla všechno, co jste se sestrou dělali. Viděla jsem, že jsi vlastně již dospělý muž a já muže potřebuji!“ překvapila mně mamka, neboť jsem čekal nějaké kázání a výtky. „Pojď ke mně blíž!“ vyzvala mně a já nesměle přistoupil až k posteli, na níž seděla.

Pohlédl jsem na matku v očekávání, co mi chce. Seděla na posteli, lehký župánek mírně rozevřený u krku, že jsem viděl hlubokou rýhu mezi jejími prsy, dlouhé štíhlé nohy měla překřížené a od půli stehen nahé.

Zatajil se mi dech z její krásy a projela mnou vlna vzrušení z blízkosti a nádherné vůně jejího těla. Teprve teď jsem si uvědomil jak je krásná a vzrušující, úplně jiná než sestra či ostatní holky. Toto byla zralá žena, i když současně moje matka, ale v tuto chvíli jsem v ní viděl především ženu.

„Musím se přesvědčit, jestli jsem viděla správně!“ zašeptala divným hlasem a bez jakéhokoliv varování mi stáhla pyžamové kalhoty až ke kolenům. Bylo to překvapivé, nestačil jsem cokoliv udělat a jen zírat jak matka hltavě zkoumá můj obnažený ztopořený penis.

„Ach Bože, to je nádherný kousek!“ zvolala nadšeně a sklonila se k němu blíž. „A podívejme se jak je hezky vzrušený! Z čeho jsi synku tak vzrušený, že ti takhle krásně stojí ten tvůj nádherný penis?“ pokračovala mamka ve svém obdivu a sevřela penis do ruky.

„Nezlob se mami, ale to je z toho jak tě vidím takhle zblízka. A taky jsi nás přerušila..“ nestačil jsem dopovědět. „Já vím, kdy jsem vás přerušila. Tak tebe vzrušuje tvoje vlastní maminka? To se ti tolik líbím, vždyť jsi mně ještě neviděl úplně nahou. Chtěl bys mně vidět, chtěl bys vidět svojí matku jak se před tebou svléká až nakonec zůstane úplně nahá? Tak řekni, chtěl?“ provokovala mně ironicky.

„Ano, chtěl, chtěl bych tě vidět nahou a chtěl bych s tebou dělat to, co Jana s Tomem! Moc se mi to líbilo a chtěl bych to zkusit jaké to je!“ vysypal jsem ze sebe a čekal, co na to řekne máma.

„Tak ty bys mně chtěl vidět nahou a chtěl by ses se mnou milovat jako ti dva? Bože to já chci taky! Víš jak dlouho už jsem se s nikým nemilovala! Jakou dobu jsem na sex vůbec nepomyslela dokud jsem vás tady nepřekvapila a od té doby myslím jenom na to, jak zase ucítit jaké to je! Tak pojď, svlékni si mně a já ti ukážu jak je to nádherné!“ překvapila mně mamka a přitáhla mně k sobě.

Pomalu vstala z postele a rozvázala si pásek od županu. Pohnula rameny a nechala ho volně sklouznout ze sebe na zem. Pod ním měla nádherné bílé prádlo, podprsenka jen z malé části zakrývala její velké prsy a kalhotky byly skutečně titěrné.

„Tak nestůj a rozepni mi tu podprsenku! Bože, že tys ještě žádnou nerozepínal a nevíš jak se to dělá, viď?“ smála se mi když jsem kývnul hlavou na znamení souhlasu. Klepaly se mi ruce i nohy, že jsem stěží stál, byl jsem vzrušený a vyděšený současně, dělo se něco co jsem ještě nezažil a nevěděl jak dál.

„No tak se neklepej, tam vzadu jsou takové háčky a ty rozepneš a je to. Dělej, víš jak dlouho mi už nikdo nerozepínal podprsenku, miláčku!“ pobízela mně nedočkavě a já tápajícíma rukama a chvějícími se prsty konečně rozepnul tu zatracenou věc.

Matka opět pohnula rameny a podprsenka volně sklouzla dolů za županem. Její prsy vyklouzly na svobodu ve své plné kráse a velikosti, až se mi zatajil dech. Bože, něco tak nádherného bylo těsně před mýma očima.

Velké plné prsy s tmavými dvorci na vrcholcích a uprostřed se tyčily růžové velké bradavky! Stál jsem jako solný sloup a jen zíral, zcela neschopen pohybu a uvažování. Díval jsem se na matčiny prsy, tak nádherné a vzrušující, cítil jsem jak se můj penis chvěje a tvrdne ještě více.

Mamka stála a s potěšením pozorovala můj obdivný výraz i tvrdnoucí se penis. „Ale copak, ty jsi ještě neviděl ženské prsy? Je to vůbec možné ve tvém, věku?“ smála se mi a provokativně zakývala rameny, až se její nádherná ňadra rozhoupala pohybem vyvolávajícím extázi.

„Ach maminko, ty máš tak nádherné prsy. Já jsem viděl prsa Jany a Věry, a sahal jsem na Eviny tak jak chtěla, ale něco tak nádherného jsem ještě neviděl!“ přiznával jsem se a se zatajeným dechem pozoroval matčiny houpající se melouny. „Podívej se, co se mi děje s penisem když se na tvoje prsa dívám!“ přiznal jsem se a mamka se podívala dolů na můj chvějící se penis. Myslel jsem, že mi praskne, jak se mi vzdouval a trčel vzhůru tvrdý jako ocel.

Maminka je opět uchopila do ruky a začala jej jemně honit, mnohem lépe než před tím sestra, zatímco jsem zblízka pozoroval houpající se prsy. „Skutečně, máš penis jako z ocele, bože to je krása. Tak se dívej na moje prsa a já si trochu pohraji s tvým penisem, už dlouho jsem jej nedržela v ruce!“ řekla a já cítil jak mi prsty přejíždí po žaludu pak sevřenými prsty do kroužku jemně dráždí uzdičku a to celé citlivé místo přechodu žaludu v šourek. Mokval jsem jako ještě nikdy, maminka měla během chvilky celou ruku mokrou mým předsemenem a asi se jí to líbilo, jak mně vzrušuje a dráždí.

Už jsem cítil jak se ve mně začíná hromadit napětí, když v tom maminka přestala se svým drážděním. „Ne, ještě ne, nechci ještě abys stříkal, máme dost času!“ uklidnila mně mamka, když uviděla můj zklamaný výraz. „Vždyť ještě nejsem nahá, ještě jsi mi nesundal kalhotky!“ upozornila mně a položila se na postel s nohama na zem. Zvedla je do výše abych jí mohl kalhotky stáhnout a já jsem tak také učinil.

Držel jsem tu titěrnost v ruce a civěl na mamku, vlastně spíš do jejího klína, který jsem měl tak nádherně před očima jak měla pořád nohy ve vzduchu.

Viděla můj pohled, ale nezměnila svojí polohu! „Koukáš se svojí matce mezi nohy? Chceš vidět její pochvu, chceš vidět pochvu svojí matky, kudy jsi přišel na svět? Podívej se, prohlédni si jí zblízka! Podívej se a vyzkoušej jak je horká a mokrá, jak je vzrušená a nedočkavá až do ní její vlastní syn vnoří svůj penis a naplní jí svým semenem!“ povzbuzovala mně matka svými řečmi.

„Tak na co čekáš, chci cítit tvoje prsty v sobě, chci cítit tvůj mrštný jazyk nořící se do mojí horké hluboké vagíny a přivádějící mně svým kmitáním k šílenému orgasmu!“ vybízela mně mamka k tomu co si přála a o čem jsem já ani nesnil!

Neodolal jsem a klekl si mezi její nohy. Sama mi přitiskla nedočkavě rukama hlavu mezi svoje široce roztažená a zvednutá stehna až se moje ústa přitiskla přímo na místo, kde jsem poprvé spatřil svět!

Bože bylo to šílené, cítil jsem svými rty horkost a vlhkost zduřelých pysků a nosem cítil její zvláštní vzrušující vůni! Přisál jsem se k té široce rozevřené štěrbině tak jak matka chtěla, vsunul jsem svůj jazyk co nejhlouběji do její vagíny.

„Ách, Božéé, ááááách, to je ono, já snad umřu,“ divoce vykřikla mamka a přitiskla mi hlavu vší silou na svojí pochvu. Začal jsem kmitat jazykem jak mi napověděla, jezdil jsem s ním sem a tam, po zduřelých pyscích nalitých vzrušenou krví a pak opět do hlubiny její horké vagíny a toužil jsem do ní zajet celý!

Bylo to šíleně vzrušující a dráždivé! Lízal jsem a sál pochvu vlastní matky a ta se kroutila slastí a rozkoší pod účinkem mého jazyka! „Ano, to jsem chtěla, po tom jsem toužila, lízej cucej, a ještě poštěvák! Vidíš jej tam, ten výrůstek na vrcholku pochvy?“ poroučela mi mamka a já strašně rád plnil tato její přání! Všiml jsem si již dříve toho podivného výrůstku a na její přání jsem jej jemně sevřel mezi své rty.

„Áááno, to je ono, ten cucej a saj, dráždi a laskej, Bože teď chci umřít, můj vlastní syn mně dráždí poštěvák, Bože netrestej mně!“ vyváděla mamka jako šílená a já stejně divoce sál a cucal ten dráždivý výrůstek.

„Ach, zlatíčko, já už asi budu, ty mně uděláš, svojí vlastní maminku! Ano, nepřestávej, udělej mně, vycucni mně jako citron, Bože já už budúú!“ svíjela se mamka narůstající slastí, zatímco jsem jí sál a dráždil její vzrušený poštěvák.

Cítil jsem jak se její pochva chvěje a tak divně začíná cukat, jako by na ní přicházela nějaká křeč. Ještě několikrát jsem stisknul jemně poštěvák svými rty a poté i zuby a pak jsem opět zajel jazykem do hlubiny matčiny horké a nyní strašně mokré a chvějící se vagíny. Začal jsem v ní kmitat a lízat, zatímco jsem prsty jemně stisknul poštěvák, když v tom to přišlo.

„Úúúž, Bože já už jsme, já už stříkám, ty můj miláčku, tvoje maminka stříká!“ vykřikla divoce mamka a její tělo se vzepjalo vzhůru jako v nějakém záchvatu. Sevřela mně svými stehny, snad ve strachu abych hlavou necuknul z její pochvy a v té chvíli jsem ucítil jak na mně přímo vystříklo ohromné množství horkých šťáv z hlubiny matčiny vagíny. A ještě a ještě několikrát, sál jsem ten mok seč jsem mohl a pokračoval přitom v lízání vagíny a dráždění poštěváku prsty, zatímco se mamka svíjela nesmírnou slastí svého orgasmu.

Konečně se matka zklidnila a její tělo se uvolnilo z orgasmického vzepjetí. „Ach to byla krása, už jsem na podobnou slast skoro zapomněla. Jak vzrušující, můj vlastní syn mně tak nádherně udělal!“ vypravila ze sebe ještě zrychleným dechem.

I můj dech byl zrychlený, byl jsem vzrušený skoro až k nepříčetnosti, ruku jsem měl stále ještě v matčině pochvě a prsty hladil její vnitřní stěny. Penis mě bolel napětím, myslel jsem, že mi snad vybouchne, byl tvrdý jako kámen a trčel jako stožár…

„Líbilo se ti hrát s maminčinou pochvou synku? Vidím, že tě to také nějak vzrušilo!“ všimla si matka mého penisu a položila na něj svojí hebkou ruku. Jemně jej sevřela a začala jej opět honit pomalu nahoru a dolů, po celé jeho délce až jsem myslel, že vybouchnu.

„Máš nádherný penis a už se nemůžu dočkat, až jej ucítím v sobě. Chceš miláčku strčit svůj penis do mojí vagíny? Ukážu ti jaká je to krásné jezdit penisem v ženské pochvě a jaká je to slast, vypustit do ní své horké semeno a ulevit tak svému mučivému napětí! Udělám z tebe muže a ty mně za to krásně pomiluješ,“ horečně šeptala matka s očima lesknoucíma se vášní a vzrušením, přenášejícím se i na mně.

„Ano maminko, chci strčit svůj penis do tvojí pochvy a poznat, jaké to je,“ přiznal jsem se a znovu jsem začal třít svými prsty matčin tuhnoucí poštěvák. Matka vzdychla vzrušením a zvolala: „Už to nemůžu vydržet, už musíš ten svůj nádherný penis vrazit do mé pochvy! Pojď na mně můj broučku, maminka ti ukáže co máš dělat!“ chvěl se matce hlas vzrušením. Lehla si na záda, roztáhla nohy a vztáhla ke mně ruce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *