Začala s tím sestra IV.

Stál jsem u postele, cítil jak můj penis trčí a brní vzrušením a pohlížel na nahou matku, ležící na posteli na zádech s roztaženýma nohama a vztahující ke mně ruce ve vybízecím gestu. Bylo to neuvěřitelné, ale bylo to tak, matka byla pološílená touhou a já též. Poprvé v životě jsem se chystal k souloži a ještě k tomu s vlastní matkou! Pomalu jsem se spouštěl na tělo ležící matky, sevřela mně za boky a naváděla mně tak, abych na ní dolehl správně.

Opíral jsem se o ruce a kolena, pod svým tělem jsem cítil měkké pružné tělo svojí matky, hroty jejích ňader mně dráždivě bodaly do hrudi, zatímco její ruka něžně přitahovala můj penis na to správné místo jejího těla, kterým se dá do ní vejít.

„Ano zlatíčko, tak je to správně, maminka ti pomůže, cítíš jak jsi již blizoučko! Tady je moje pochva, cítíš jak je horká a vlhká touhou?“ šeptala horečně matka a já cítil na svém penisu lechtání jejího ochlupení a pak náhle horký a vlhký dotek její pochvy!

Cítil jsem jak se matka jezdí mým penisem po svojí pochvě, poznal jsem dotek jejích zduřených horkých pysků a pak se špička penisu vnořila do rozevřeného otvoru v matčině těle, nedočkavě čekajícím na jeho příchod.

„Ano miláčku, už jsi v matčině pochvě, na jejím krajíčku, cítíš jak je toužebně horká a nedočkavá! Tak a teď už je to na tobě, jenom pomalu strkej svůj penis do mně, vraž ho co nejdál můžeš, proboha vraž ho až na dno mojí hořící pochvy!“ zvolala matka a uchopila mně za zadek.

Byl jsem jako ve snách, cítil jsem jak je špička mého penisu vnořena do těsné, horké a vlhké matčiny pochvy a její ruce na mém zadku tlačí moje tělo do jejího. Podvolil jsem se jejímu tlaku a pomalu tlačil penis do matčina těla, zmatený a zdivočelý těmi novými pocity a vjemy. Cítil jsem jak se můj penis prodírá sametovým horkým a vlhkým sevřením poševních stěn matčiny pochvy a za neuvěřitelně dráždivého tření proniká celou svojí délkou do její vagíny.

„Aáááách, ještě, ještě, ještě kousek synáčku, ještě tam není celý, proboha vraž toho svýho nádhernýho čuráka do pochvy svojí matky, vraž ho až na její dno!“ pobízela mně matka hlasitě a vší silou tiskla můj zadek k sobě.

Už jsem to nemohl vydržet a vší silou jsem jediným plynulým pohybem prudce vrazil zbytek penisu do matčiny pochvy. Šíleně vykřikla a její tělo se vzepjalo v obranné reakci, jak jsem narazil na dno její pochvy.

„Ježíši, vždyť mně roztrhneš! Bože to je kus, počkej chvilku proboha!“ vykřikovala matka jako v transu a kroutila svojí pánví a boky, jak se snažila svojí pochvu přizpůsobit tomu tlaku v ní.

„Bože, nečekala jsem, že je tak velký!“ pokračovala po chvilce, když se její pochva alespoň trochu přizpůsobila velikosti mého penisu. „Tak a teď pomalu jezdi sem a tam, jako bys chtěl vyjet ven ale na kraji se zase vrať!“ poučovala mně mamka a já jsem začal plnit její pokyny.

Bylo to k zešílení. Cítil jsem jak matčina pochva spasmaticky tiskne a svírá můj penis po celé jeho délce, bylo to něco úžasného a dráždivého, byla tak horká a vlhká a sametově pružná. Začal jsem pomalu jezdit sem a tam, z počátku velice opatrně z obavy, abych omylem nevyjel z matčiny pochvy ven. Přesto se mi to několikrát stalo a matka vždy zklamaně vzdychla.

„Nespěchej miláčku, jenom hezky jezdi sem a tam v mamince, vždyť je to tak krásné. Líbí se ti to? Líbí se ti mrdat svojí maminku?“ šeptala mi do ucha vulgární výrazy a bylo to šíleně vzrušující a dráždivé slyšet vlastní matku říkat takové věci! A ještě dráždivější bylo ty věci s matkou dělat!!

Moje pohyby se stávaly čím dál jistější, učil jsem se rychle a odpovědí mně bylo stále hlasitější matčino vzdychání, přecházející postupně do sténání. „Ach Bože to je krása! Mrdej mně, mrdej svojí maminku, nepřestávej v ní jezdit tím svým nádherným čurákem! Jen nepřestávej, dokud se oba dva neuděláme!“ povzbuzovala mně matka a zkušenými pohyby svých boků přirážela svojí pochvou proti mně.

Jezdil jsem plynule svým penisem ve vagíně svojí matky a cítil, jak moje napětí a vzrušení stoupá a začíná být nesnesitelné. Bože jak ona měla pravdu! Byl to neskutečný požitek jezdit penisem v ženské pochvě a bylo to o to vzrušující, že to byla pochva mojí vlastní matky! Jezdil jsem svým penisem v místě, kde jsem byl počat a napadlo mně, že bych mohl v té samé pochvě udělat dítě své!

Přestával jsem se ovládat, vzrušení bylo čím dál větší a k nevydržení i pro matku. Její sténání již bylo nepřetržité a tak hlasité, že snad muselo být slyšet v celém bytě! Neustále vykřikovala vulgární a oplzlé výrazy, její dlouhé nehty drásaly moje záda.

„Ano, ano, tak mi to dělej, takhle mně mrdej tím svým nádherným, dlouhým a tlustým čurákem! Mrdej, mrdej svojí matku ze všech sil! Mrdej mně tak jak jsem si to jen přála ve svých tajných snech!“ sténala matka pološílená slastí a vzrušením a divoce mně svýma rukama přirážela na sebe.

Cítil jsem, jak moje vzrušení a napětí roste a již se stává nesnesitelným. Můj penis klouzal celou svojí délkou matčinou pochvou a svým třením nás oba přiváděl k šílenství. Matka náhle zvedla svoje dlouhá štíhlá stehna a obemkla jimi moje boky. Tím ještě prodloužila průnik mého penisu do svého těla a současně přitiskla mojí hlavu na svoje prsy. Byl jsem dosud tak uchvácen tím neznámým, nezvyklým a tak úžasným pocitem z mrdání její pochvy, že jsem si tyto její skvosty ani neuvědomoval!

Ucítil jsem jak zduřelé a vzrušením naběhlé bradavky jezdí po mé tváři až jedna vnikla do mých úst a já jí zcela instinktivně sevřel svými rty, až matka divoce vykřikla. „Ano, cucej kousej, dráždi moje bradavky a prsy, tak jak to mám ráda! Mrdej maminku a kousej její kozy! Bože, já už zas budu. Ach synáčku, tvoje maminka už zase bude hotová, na tvojí maminku už to přichází!“ křičela máma a jako šílena divoce přirážela svojí pochvou proti pohybu mého penisu.

Nevěděl jsem co myslí, ale přesto jsem poznal, že se s její pochvou něco děje. Náhle byla hrozně mokrá, můj penis klouzal hladce sem a tam a vyrážel přitom mlaskavé zvuky. Současně se začala tak divně cukat a spasmaticky vlnit stejně jako celé matčino tělo. Ještě několik, prudkých přírazů a v tom matka vyrazila divoký výkřik!

„Úúúž, úúúž jsem! Bože už zase stříkám! Ty nádherný bastarde, už jsi mně zase udělal, ten tvůj úžasný čurák mně udělal!“ přímo vřískala máma a její tělo se divoce vlnilo v orgasmické křeči. Bylo to mnohem úžasnější než poprvé, protože byla naražená na mém penisu a její pochva se křečovitě stahovala a vlnila, vypouštějíc ohromné množství jejích šťáv, již vytékajících ven. Drtil jsem tvrdé ohromné bradavky jejích prsů a jako šílený rážel svůj penis do těla svíjející se matky s vědomím, že jsem jí připravil takovou nádhernou slast.

Ale něco se dělo i se mnou. Můj mozek přestával myslet, cítil jsem pouze svůj tvrdý bolestivě ztopořený penis mlaskavě jezdící celou svojí délkou v matčině cukající se pochvě. Byl jsem pouze tím penisem a šílel jsem z nesnesitelného napětí až k prasknutí. Cítil jsem jak se ve mne hromadí ten nádherný přetlak a hledá si cestu a tu správnou chvíli k výbuchu. Celé moje tělo, celá moje mysl se soustředila na ten okamžik nádherné slasti, kdy s uvolněním vypustím svojí horkou panickou lávu ze svého těla ven a ukončím to mučivé napětí.

„Maminko, já už to nevydržím! Maminko, já už budu stříkat nebo zešílím!“ křičel jsem jako smyslu zbavený a divoce vrážel penis do zklidňující se pochvy své matky. „Ano, synáčku, cítím jak se tvůj penis chvěje, Bože ty budeš stříkat! Stříkej, stříkej do své maminky, naplň mojí pochvu svým mladickým semenem, chci ho cítit jak dopadá na dno mojí pochvy! Chci abys stříkal do mně svojí matky!“ křičela matka rovněž šílená z té představy, jak vlastní syn stříká semeno do její pochvy!!

Cítil jsem jak matčiny ruce jezdí po mém zadku, hladí rýhu mezi jeho polokoulemi a pak jeden z jejích prst náhle brutálně vniká do mého konečníku! To byl vrchol to byl ten impuls, kdy se moje tělo i mysl mučené nesnesitelnou a dosud nepoznanou slastí zcela poddalo a v okamžiku, kdy matčin prst vítězoslavně vnikl hluboko do mého konečníku, vrazil jsem penis v divoké touze mu uniknout ještě hlouběji do matčiny pochvy a již jsem zcela explodoval.

Svět pro mně přestal existovat, cítil jsem pouze jak se něco žene mým penisem vzhůru a s ohromnou slastnou úlevou vystřikuje hluboko v matčině vagíně horkou lávu.

„Pane Bože! Už jsem to nevydržel maminko! Nezlob se maminko moje zlatá, ale já už asi stříkám! Já stříkááám!“ křičel jsem slastí jako smyslů zbavený a vždy, jak jsem ze všech sil vrazil penis co nejhlouběji do matčiny pochvy, vystříkl z něj chuchvalec mého semene doprovázený nesmírně úlevnou slastí! Ano, já jsem poprvé v životě stříkal semeno do ženské vagíny a byla to právě ta vagína v níž jsem z jiného horkého semene vznikl.

„Ano, ano, stříkej, stříkej do maminky, naplň mojí pochvu svým panickým semenem, naplň jí až po okraj! Bože jaká je to slast cítit jak semeno mého vlastního syna dopadá na dno a stěny mojí pochvy!“ šílela matka divokou vilností způsobenou z vědomí, že to je její vlastní syn který jí tak nádherně uspokojuje a stříká do ní nyní svoje mladé horké semeno. Snad i toto vědomí jí natolik vzrušilo a vydráždilo, že se její pochva začala cukat a chvět dalším orgasmickým záchvatem, v tak krátké době již potřetí!

„Ach ty moje zlatíčko, já už zase stříkám! Ach umírám slastí! Stříkej, stříkej ještě a umrdej svojí maminku k smrti!“ vykřikovala jako šílená a svíjela se společně se mnou v milostných křečích slasti. Musela být skutečně strašně nadržená a navíc, jak jsem později zjistil a poznal, byla úplnou nymfomankou. Stačil jen maličký podnět a již zcela propadla chtíči po sexu a nebyla schopná se mu ubránit.

Cítil jsem jak matka zkušenými stahy svých poševních stěn vyždímala ze mně poslední kapky semene, ale i přes to nádherné a slastné uvolnění moje vzrušení nepolevilo. Byl jsem zcela zdivočelý z právě prožitého prvního výstřiku do ženské pochvy a navíc ještě incestu s matkou, že můj penis zůstal i nadále tvrdý a ztopořený, skoro beze změny. K matčině úžasu jsem nepřestal jezdit v její již trochu unavené pochvě, plné jejího i mého semene, díky jemuž i nadále klouzal lehce a bezbolestně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *