Začala s tím sestra V.

„Ach Bože, ty ještě nemáš dost! Jaký ty jsi milovník! Takhle mně ještě nikdo neudělal, ani tvůj otec a to byl pořádný kus chlapa! Bože, vždyť ty máš penis stále tak tvrdý jakoby jsi ani nestříkal?!“ nemohla matka uvěřit tomu co cítila v sobě. Líbí se ti mrdat maminku! Jezdit v její pochvě a vypouštět do ní svoje semeno?“ tázala se a snažila se z posledních svých sil přirážet svojí pochvou proti mému klínu.

„Ano maminko, měla jsi pravdu, bylo to úžasné a chtěl bych to cítit znova a znova: Chtěl bych stříkat pořád, kdyby to šlo! Nikdy bych nevěřil, že může existovat něco tak vzrušujícího a nádherného, jako stříkat semeno do tvojí pochvy!“ skučel jsem zcela smyslu zbavený vzrušením a smyslností.

Opět jsem si uvědomil přítomnost matčina těla, jejích velkých nádherných ňader, které mi vydala zcela napospas mým rukám a ústům. Drtil jsem matčiny prsy ve svých dlaních, sál jejich velké tvrdé bradavky, jakoby v touze vysát z nich sladké mléko jako v době mého kojeneckého věku. Tady asi začíná mužská touha po sání ženských ňader a hraní si s nimi, nějaký pud či instinkt, touha po návratu do bezpečí mateřské náruče a slasti přijímané z jejího plného prsu. Proto je i ženám tento způsob laskání a dráždění tak příjemný a probouzí v nich smyslné touhy.

Hra s matčinými ňadry mně vzrušovala dráždila až k nepříčetnosti. Jezdil jsem svým penisem v její pochvě neúnavně a tvrdě, hnán touhou po dalším prožitku té neskutečné a zázračné slasti zakoušené při vypouštění semene do její pochvy. Cítil jsem však, že matčina energie nějak vyprchává, její tělo již nereaguje tak pružně a smyslně jako dřív a pohyb v její pochvě se stává obtížnější. Nebyla již tak pružná a sametová, ale já jsem se snažil tyto změny nevnímat. Toužil jsem pouze po jediném, dosáhnout co nejdříve opět té slastí z každého výstřiku semene.

„Ach synku, já už nemůžu, moje pochva je již unavená ať se snažím sebevíc. Úplně jsi mně umrdal, nikdy bych nevěřila, že mně něco takového potká a dosud se mi to ještě nestalo, abych to byla já, kdo již nemůže!“ omlouvala se matka, když viděla jak neúnavně jezdím v její unavené pochvě.

„Ale maminko, ještě chvilku, ještě chvilku a budu stříkat, chci ještě stříkat nebo zešílím!“ křičel jsem jako smyslů zbavený a divoce vrážel penis do jejího těla, ale úplně bez odezvy.

„Ale maminko, to mi nemůžeš udělat, vždyť se ti to tak líbilo, když jsem do tebe stříkal!“ úplně jsem škemral vida, jak maminčina energie mizí. Viděl jsem na ní, jak jí tato situace mrzí a pak se v jejích očích bleskl nápad. „Neboj broučku, maminka tě nenechá na holičkách a umí s poradit, když už její pochva nemůže. Posuň se a vsuň ten svůj sakramentský, neúnavný penis mezi moje prsy, sem do toho žlábku mezi nimi! Tam mně budeš mrdat jako do pochvy a bude se ti určitě líbit, jako každému normálnímu chlapovi!“ řekla a sevřela prsy k sobě svýma rukama.

Rychle jsem vytáhl mokrý a horký penis z matčiny zmučené pochvy a tak jak mi mamka poradila, vrazil jsem jej do úžlabiny vytvořené jejími ohromnými prsy. Bože to byla nádhera, úplně mně to šokovalo jak to bylo vzrušující a dráždivé.

Mrdal jsem matčiny prsy jako šílený a cítil, jak se opět ve mně hromadí napětí a vzrušení. Cítil jsem nádherné tření matčiných koz okolo po mém penisu, klouzaly sem a tam a skutečně jsem si připadal jako bych byl v její pochvě. Navíc mně šíleně vzrušoval ten pohled na matčiny prsy přitisknuté k sobě a můj penis sevřený mezi nimi.

„Ano, vidíš jak ti to jde, jsi správný milovník, umíš tak nádherně mrdat mezi kozy, jako bys to dělal vždycky!“ jektala matka mezi zuby a pozorovala upřeně hlavu mého žaludu, objevujícího se pravidelně v tunelu lásky z jejích ňader. Vrážel jsem jej tak daleko, že jsem se dostal až k dosahu jejích úst a ona vždy na tu malou chviličku olízla žalud objevující se před ní.

„Mami, je to nádhera, ty máš tak nádherná prsa, chtěl bych je mrdat pořád, jako tvojí pochvu!“ skučel jsem vzrušením a stoupající slastí a jezdil mezi jejími prsy ze všech sil. Cítil jsem již, že se přibližuje ta moje vytoužená a netrpělivě očekávaná chvilka, ten okamžik, kdy vypustím svoje nedočkavé semeno mezi matčiny nádherné prsy a dám tím najevo, kdo je jejich pánem!

„Ano, věděla jsem, že se ti to bude líbit tak jako se to líbí mně. Neboj, budeš moje prsa i mojí pochvu mrdat kdykoliv si to budeš přát!“ slibovala matka rovněž na nejvyšší míru vzrušená. Stoupající napětí a mravenčení ve slabinách mi již dávalo jasný signál, že moje chvíle přichází.

Ještě několik pohybů penisu mezi matčinými prsy a již to opět přišlo. S divokým výkřikem úlevy a slasti jsem se vzepjal a prudkým přírazem mezi matčiny prsy jsem vypustil první gejzír semene, po němž rychle následovaly další a další. Matka otevřela hladově ústa a snažila se do nich zachytit něco z bohatého přídělů semene zdobící její prsy, bradu, obličej i vlasy jako šlehačkou. Po posledním přírazu ještě vsála žalud mého penisu do úst a snažila se z něj ještě vysát poslední kapky mojí pochoutky.

Po tomto výstřiku konečně můj penis povadl a já znaveně klesl vedle ještě více unavené matky. „Líbilo se ti to, miláčku? Mně se to moc líbilo, nikdy bych tomu nevěřila, že mně můj vlastní syn tak nádherně pomiluje. Bože jak já jsem toužila po sexu, ale nikdy by mně nenapadlo, že budu souložit s vlastním synem!“ zpovídala se mi matka upřímně a tiskla se na mně svými nádhernými, ještě mokrými prsy.

„Moc se mi to líbilo, maminko a chtěl bych to s tebou dělat pořád! Víš, to co jsem dělal před tím se sestrou nebylo nic proti tomu, co jsem prožil s tebou!“ odpověděl jsem se stejnou upřímností matce. „Dovolíš mi ještě, abych mohl do tebe stříkat svoje semeno jako dnes večer?“ zeptal jsem se nakonec a s obavou pohlédl na matku, co mi odpoví. To byla skutečně jenom náhoda, ten dnešní večer, to se již určitě nebude opakovat, vždyť jsem její syn a ona je moje matka! přemítal jsem.

„Ano, dovolím, ač vím, že bych neměla, Bože, vždyť jsem tvoje matka a to co děláme je incest! Ale co dovolím, já dokonce chci abys mně miloval, chci abys mně mrdal tím svým nádherným mladickým čurákem a stříkal do mně proudy svého horkého semene, neúnavně a divoce tak jako dnes! Jsem tvoje, tvoje jediná děvka a můžeš mně chtít kdy jen si to budeš přát a doufám, že to bude velice často!“ zvolala matka upřímně a divoce mně sevřela do svojí náruče.

„Ale teď už se musím jít osprchovat, podívej se, jak jsi mně zřídil, vždyť mám to tvoje semeno ve vlasech! A s tvojí sestrou si taky nějak poradíme. Myslím, že bychom si mohli nádherně užívat společně!“ šokovala mně svým nápadem matka, vstala a odcházela do koupelny.

Díval jsem se na ní, jak nahá kráčí místností, svoje nádherné poprsí vystrčené pyšně a provokativně před sebe a pak ke mně otočila hlavu. „Jestli se ti bude chtít, můžeš mně přijít umýt záda, ale až za chvilku, až ze sebe smyji ten tvůj nános!“ překvapila mně znova!

Věděl jsem, že tomu pozvání nemůžu odolat a cítil, jak se můj penis opět probouzí žádostivě k životu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *