Začala s tím sestra VI.

Zůstal jsem ležet na zádech, plný dojmů z dnešního dne. To by mně ani ve snu nenapadlo, že skončím s matkou v posteli, že svojí první soulož budu mít s ní a že to vše bude tak šíleně vzrušující a krásné.

Líbilo se mi to, strašně moc se mi to líbilo a doufal jsem, že to bude pokračovat. Vlastně bych to asi nepřežil, kdyby matka řekla promiň, to byla chyba a již se to nesmí opakovat. Ale ona nic takového neřekla! Naopak, přiznala se, že se to líbilo i jí a stejně jako já si přeje, abychom si to co nejdřív zopakovali!

Pak jsem si uvědomil i to, co řekla o sestře. Vzrušovala mně představa, že budeme takové divoké věci provádět všichni najednou, že se konečně dostanu i do sestřiny nedobytné pochvy. Všechny tyto myšlenky mně vzrušily a rozdráždily natolik, že můj penis opět stál, tvrdý a čekající. Naštěstí jsem si uvědomil matčina poslední slova při odchodu z koupelny a radostně jsem vyskočil z postele.

Plný očekávání, chvějící se touhou a očekáváním jsem nesměle zaklepal na dveře naší velké koupelny, z níž vycházelo šumění proudící vody. Přesto mně matka zaslechla, protože jsem uslyšel její zvolání. „Můžeš vstoupit!“

Pomalu jsem otevřel dveře a vešel do koupelny. Matka zrovna stála pod proudící sprchou a na její nádherné smyslné tělo dopadaly pramínky vody.

„Tak jsi přece přišel?“ konstatovala s radostí v hlase. „Bála jsem se, že již nepřijdeš!“ pokračovala a usmívala se na mně. Stála s rukama zvednutýma nad hlavu, čímž její prsy ještě více vynikly ve své kráse a velikosti a nechávala na své tělo dopadat osvěžující pramínky sprchy. Současně mně však dráždila a sváděla, jak jsem správně vytušil.

Stála a smála se na mně, těšil jí zbožňující výraz mého pohledu, uchváceného její nádhernou ženskostí a smyslností. „Líbím se ti alespoň, když tak na mně zaraženě zíráš?“ škádlila mně, dobře si vědoma toho, co jí odpovím. „Co by se ti mohlo líbit na tak staré ženě jako jsem já?“ pokračovala se záměrnou provokací. „Vždyť jsem víc jak dvakrát starší než ty! Tady jsem tě počala a nosila než jsi přišel na svět,“ položila si ruku na svoje břicho a poté klín. „Tudy jsem tě vypustila na svět a těmito prsy jsem tě kojila tak neskutečně dlouho!“ pokračovala a rukou nejdřív ukázala na svojí pochvu aby nakonec podebrala miskou dlaně jeden ze svých nádherných, plných prsů.

Stál jsem před ní, zcela zkoprnělý a zaskočený její krásou a jejími slovy. „Ale maminko, ty jsi ta nejkrásnější žena pod sluncem. Jsi mnohem krásnější než mnohem mladší ženy a já už nechci jinou než tebe! Strašně se mi líbíš a tvoje prsa jsou to nejkrásnější co jsem kdy viděl!“ vychrlil jsem ze sebe upřímně. „Víš, nemůžu pořád uvěřit tomu co se stalo, bojím se, že se probudím a to vše bylo jen krásný sen!“ dodal jsem a prohlížel si matčino mokré tělo.

„Ale já nejsem žádný sen, sáhni si a uvidíš!“ zasmála se matka a vtáhla mně k sobě pod sprchu. Tiskla mně k sobě, hlavu jsem měl mezi jejími prsy a její klín se tiskl k mému, takže musela cítit jak byl můj penis opět ztopořený. „Tak já se ti líbím i když jsem mnohem starší a tvoje matka?“ šeptala divně vzrušeným hlasem, zatímco moje ruce zvědavě klouzaly po jejím mokrém hladkém těle.

„Jen si mně prohlédni, prozkoumej, vzrušují mně tvoje malé ruce na mém těle, ach Bože, jsem asi zvrácená, ale líbí se mi takoví chlapci jako ty! Zvědaví, chtiví a neúnavní, pořád při chuti a s připraveným velkým penisem, jako je ten tvůj!“ šeptala vzrušeným hlasem dál a podvolovala se mým zvídavým rukám.

Drtil jsem její plné prsy v dlaních. Byly tak velké, že jsem prs musel vždy uchopit oběma rukama, nadhazoval jsem jej, mačkal a různě jej zkoumal, zatímco matčina ruka sjela mezi moje nohy a sevřela do dlaně můj jako kámen tvrdý penis.

„Ach Bože, ty už chceš zase souložit, viď? Už chceš zase stříkat svoje semeno do matčiny pochvy a slyšet mně jak křičím slastí? Mrdat svojí vlastní matku a vrážet jí penis hluboko do jejího těla až se bude kroutit a svíjet v milostné křeči?“ rozpalovala mně i sebe až k nepříčetnosti. „Já to chci taky, chci opět cítit tento tvůj božský penis v sobě jak mně trhá a drásá a přivádí k šílenství a nakonec do mně vypustí tu strašnou spoustu semene!“ pokračovala a jezdila po mém penisu svojí sevřenou daní sem a tam.

Sjel jsem jednou rukou z matčiných prsů mezi její nohy až jsem v mokrém ochlupení našel její pochvu. Bože jak byla vzrušená, pysky měla odulé a rozevřené a její poštěvák byl neuvěřitelně velký a ztopořený, jako by to byl malý penis. Sevřel jsem jej okamžitě mezi prsty a začal jej třít, až mamka klesla slabostí na kolena přede mně. „Ano, vem si mně, vem si mně proboha, vraž do mně toho svýho čuráka, nebo zešílím!“ skučela a otočila se přede mnou zády ke mně.

Nevěděl jsem co chce a ona mně hned pobídla. „Vezmi si mně zezadu, chci abys mně mrdal zezadu, jsem tvoje děvka, tvoje fena a chci abys mně mrdal jako pes, ale už dělej!“ chvěl se její hlas touhou a chtíčem.

Klečela přede mnou se zadkem vystrčeným vzhůru, s hlavou otočenou ke mně dozadu a nabízela se mi jako fena a já její výzvě nemohl odolat. Okamžitě jsem k ní přiskočil, přitiskl se k jejímu zadku, oběma rukama jsem jí objal okolo hrudi a sevřel do dlaní její houpající se ohromné prsy, zatímco matčina ruka sevřela můj penis a směrovala si jej přímo do svojí toužebně rozevřené pochvy.

Tentokrát jsem byl již zkušenější a jakmile jsem ucítil na špičce penisu horko a vlhko z její pochvy, vrazil jsem penis nedočkavě hluboko do matčiny vagíny až divoce vykřikla vzrušením.

„Ano, to je ono, po tom jsem toužila, opět cítit toho nádherného čuráka mého syna v sobě!“ zvolala, zatímco já jsem cítil nádherné pružné a sametové sevření její vagíny. Opět jsem byl hluboko v těle svojí matky, tentokrát v tak vzrušující poloze, kdy jsem mohl vrážet penis co nejhlouběji do její hladové a chtivé pochvy.

Začal jsem okamžitě divoce jezdit penisem sem a tam, bylo to takové jiné než předtím v poloze vleže, matčina pochva nádherně dráždila můj penis po celé jeho délce a stejně tak i on jí. Oba dva jsme byli jako smyslů zbaveni, mrdal jsem matku divoce tvrdě, až hlasitě sténala a křičela slastí, dokud jsem necítil jak se její pochva začíná opět tak zvláštně cukat a stahovat příznaky příchodu jejího orgasmu.

„Drahoušku, já už zase budú, ach, já už jsééém!“ opět křičela mamka a jako šílená přirážela svým zadkem vzhůru proti mému penisu, neúprosně jezdícímu celou svojí délkou v její vagíně, opět vypouštějící velké množství šťáv.

„Ještě, ještě, nepřestávej, mrdej mně tvrdě a hluboko, vraž mi ho až do krku, mrdej svojí matku jak nejvíc můžeš!“ sténala máma a svíjela se pode mnou v orgasmické křeči, zatímco jsem jí nepřetržitě mrdal a přímo drtil její divoce se houpající kozy a třel jejich bradavky mezi svými prsty.

Konečně se mamka pode mnou zklidnila a její orgasmus odezněl, zatímco já pokračoval v jízdě svého penisu v její mokré a horké pochvě. Byla úplně plná jejího sekretu, takže penis při své jízdě vydával hlasité mlaskavé zvuky. Bušil jsem do matky ze všech sil v předtuše mého vyvrcholení, když mně opět zaskočila svým přáním. „Ještě mám jednu dírku, kterou jsi nezkusil, miláčku. Mám ráda mrdání i do konečníku a chtěla bych to zkusit i s tebou!“ vyslovila vilně svoje přání, nadzvedla se mírně aby si uvolnila ruce a sáhla si jimi dozadu na svůj zadek.

„Podívej se, tady je moje druhá pochva, bude se ti to určitě taky líbit, snad mně neroztrhneš!“ pokračovala a začala si rukama odtahovat půlky zadnice od sebe abych viděl to místo. Viděl jsem jak si pomalu zasouvá jeden mokrý prst do konečníku, až téměř zmizel a pomalu k němu přidává i druhý. Skutečně, za okamžik měla ve svém konečníku oba prsty a začala jimi otvor roztahovat a připravovat jej pro mně!

Vidíš kam mi ho máš strčit miláčku?“ ptala se mně a já vyjel penisem z její mokré pochvy. „Ano, jen mi ho pomalu strč do konečníku, neboj se, buď opatrný. Ale nenech se odradit tím, že to jde z počátku těžko!“ povzbuzovala mně a neustále svými prsty roztahovala otvor ve svém zadku..

Přisadil jsem ještě mokrý penis na ústí otvoru a zatímco jej matka svými prsty roztahovala co nejvíc to šlo, snažil jsem se do něj zasunout alespoň špičku penisu. Tlačil jsem ze všech sil, než se mi povedlo zajet do něj asi na dva centimetry a dál to nešlo.

„Ááách, tlač, proboha tlač ať to mám za sebou!“ pobízela mně matka bolestným hlasem a já opět ze všech sil zatlačil, zatímco mi matka penis přidržovala svýma rukama aby se neohnul či nevyklouzl opět ven.

A náhle jsem ucítil jak povolil svěrač matčina konečníku, roztáhl se na své maximum a můj penis pomalu zajížděl do těsného a pálivě horkého konečníku! Matka divoce zavyla až zařehtala jako kůň, muselo to pro ní být asi hodně bolestivé, ale šíleně vzrušující. Penis jsme měl jako v těsné pryžové hadici a jen s obtížemi jsem jej opět vytahoval ven.

„Ach sakra, musíme použít krém, nebo mně roztrhneš a odřeš sebe i mně! Jsi skutečně příliš veliký,“ skučela mamka bolestivě a odstrčila mně od sebe až jsem vyjel z jejího konečníku ven.

Přistoupila ke koupelnové skříňce a vyndala z ní tubu s nějakým krémem. Vytlačila si velké množství krému na prsty jedné ruky, bohatě mi s ním natřela penis a zbytek si vtlačila až hluboko do pochvy. „Tak a teď ti to již půjde snadno!“ řekla a opět se přede mnou sehnula na všechny čtyři.

Znova jsem přisadil penis k již malinko rozevřenému vstupu do matčina konečníku a opatrně jej začal tlačit dovnitř. Skutečně to šlo snáz, musel jsem sice opět překonat sevření jejího svěrače, ale pohyb v těsné hadici konečníku byl nyní mnohem snazší a po několika opatrných pohybech penisu pak již úplně bezbolestný.

„Ano, to je ono a teď mně mrdej co můžeš!!“ pobízela mně smyslně mamka a já začal v jejím těsném konečníku jezdit jak nejvíce jsem mohl. Bylo to opět jiné než kdykoliv předtím, ze začátku sice poněkud nepříjemné tím těsným sevřením penisu konečníkem, ale postupně jak se celá dráha penisu v něm promazávala krémem, měnil se tento nepříjemný pocit v úžasný pocit dráždění. Těsné svírání se přeměnilo ve vysoce účinné dráždění a stimulaci, takže moje vzrušení rostlo mnohem rychleji než normálně v pochvě.

„Ach maminko, to je krása, to je nádhera mrdat tě do konečníku, je tak nádherně těsný a tak nádherně mně dráždí!“ skučel jsem vzrušením a divoce jsem vrážel penis co nejhlouběji do matčina konečníku. Vzrušení stoupalo skutečně rychleji než v pochvě a já během chvilky cítil, že budu opět stříkat. Ano, už jsem to cítil, jak se moje slabiny chvějí, jak stoupá napětí a přetlak ve mně a hrozím každou chvilkou vybouchnout jako sopka a vychrlit horkou lávu.

„Ach maminko, já už budu stříkat, maminko, já už budúúú!“ křičel jsem a jako smyslů zbavený jsem zarážel chvějící se penis co nejhlouběji do tohoto druhého kanálu lásky. „Ano, i já to cítím a i na mně to znova přichází! Ach Bože, i já budu opět hotová! Prosím tě chyť můj poštěvák a pořádně mi jej tři, vraž mi prsty do pochvy a mrdej mně tak dokud nevystříknu!“ žadonila a já jí ihned vyhověl a oběma rukama jsem mrdal její pochvu, zatímco jsem penis divoce zarážel do jejího těsného konečníku.

Cítil jsem přes stěnu její pochvy svými prsty svůj penis pohybující se v matčině konečníku a snažil jsem se jej tisknout skrz stěnu pochvy. Byl jsem jako šílený, ruku vraženou hluboko v matčině cukající se pochvě, divoce jsem jí mrdal prsty a přes její stěnu jsem cítil svůj penis v matčině konečníku.

„Ach proč jenom nemáš dva čuráky, chci mít v sobě dva čuráky, Bože já už jséééém!“ vykřikla matka hlasitě a začala se svíjet v milostné křeči jen o chviličku dřív než jsem i já ucítil, jak se mi žene semeno vzhůru do penisu.

„Maminko, já už budu stříkat, áááách, já už to nevydržím, chceš abych to vystříkal do tebe, maminko moje zlatá!“ křičel jsem slastí, zatímco se matka svíjela v orgasmu.

„Ano, ano, chci abys ses vystříkal do mého zadku, ano, stříkej, naplň mně svým semenem, stříkej už!“ volala když jsem již začal vystřikovat gejzíry semene. Musela cítit ten ohromný tlak jak jsem stříkal semeno hluboko v jejích střevech, s každým přírazem jeden chuchvalec semene, dokud jsem do ní nevypustil všechny svoje zásoby.

Konečně milostné křeče polevily a zatímco matka klesla znaveně na dlaždičky koupelny, já klesl vedle ní. „To snad není možné, kolik orgasmů jsi mi přivodil, to jsem ještě nikdy nezažila!“ udýchaně se šťastným úsměvem prohlásila matka. „Ale teď už skutečně musíme přestat, pochvu i konečník mám jako v ohni a zítra chci všechno okusit zase! I ty si odpočiň ať mně zítra zmrdáš jako teď, nebo ještě víc!“ říkala a pomalu se zvedala z podlahy.

Opět si stoupla pod neustále tekoucí sprchu a bez ostychu přede mnou si vypláchla pochvu a konečník, přeplněné našimi šťávami. Zvedl jsem se z podlahy a rovněž jsem se osprchoval, přičemž si matka neodpustila, aby mně sama vlastnoručně pečlivě neumyla penis v celé jeho délce se slovy, že musí být na zítřek krásně čistý!

A to bylo tento den skutečně vše. Rozešli jsme se každý do svého pokoje, znaveni z našeho milování a plni dojmů a očekávání. Tušil jsem, že vše teprve začíná a věřil, že to bude pokračovat. Měl jsem pořád plnou hlavu zážitků z mojí první sexuální zkušenosti a současně jsem si uvědomoval, co nového jsem zažil a jak to vše bylo úžasné a vzrušující. Už jenom to pomyšlení, že jsem se miloval s vlastní matkou bylo vzrušující!

A tak jsem také usnul znavený z mého prvního milování…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *