Zlobivá hvězdička

Jela jsem v tramvaji a to co se dělo se nedalo nazvat jinak než sibiř. Venku mínus dvacetpět stupňů a ten co si říká řidič tak ten jaksi zapomněl asi zatopit. Je mi neuvěřitelná zima a hřeje mě jen myšlenka na to že můj miláček mě zahřeje u něj doma v postýlce.

Z mého rozjímaní mě vytrhne hlášení: „Vážení cestující tento spoj končí na zastávce Poruba vozovna.“ To snad není pravda to mam tu štreku jít v tomhle počasí pěšky? To teda ani náhodou, ale na druhou stranu přece neumrznu na pitomé zastávce.

Náhlé zapípá sms od miláčka: „Kdepak tě mám ty moje hvězdičko už se moc těším, mám prázdný byt na celou noc a nemůžu se tě dočkat tak honem ať už jsi tady. Miluju tě Medvídek.“ Takže přes veškerý odpor ze zimy se vydávám po namrzlé cestě vstříc krásnému postelovému dobrodružství.

Asi po dvaceti minutách stojím před brankou s fotkou rotvajlera a nápisem Rekreační 2006. Odemknu branku a skrz malou úzkou cestičku se vydávám ke schodům a následně hlavním dveřím.

Zvoním a slyším povědomé štěkání a už mi jde otevřít můj miláček, který je natěšený možná víc než já až se budeme milovat. „Ahoj lásko,“ pozdraví mě a jakmile vyjdeme schody do bytu tak mě vede do našeho útulného pokojíčku, kde už jsou zapálené svíčky a aniž si je stačím prohlídnout už se mi dostává rukama pod tričko a hbitě mi rozepíná podprsenku.

Hladí mi mé kozičky a zuřivě mě u toho líbá, cítím přes jeho bouli na kalhotách že už mě moc chce. Jeho horké rty laskají moje ušní lalůčky a neuvěřitelně rajcovně mi vzdychá do uší.

Celým mým tělem projíždí vlna rozkoše až k páteři a cítím jak se mi podlamují kolena. Svléká mi tričko a odhazuje ho kamsi do prostoru a já ho rukou začínám dráždit přes kalhoty.

Vnímám jak má penis nalitý k prasknutí a když mu tam přejedu rukou tak tiše zasténá a řekne: „Strašně chce k tobě do pusinky, víš?“

Pomalu mu rozepínám džíny a vyndávám mu ho z boxerek je nádherně tvrdý a tak krásně voňavý pižmem až jsem z toho mokrá. Pomalu si ho zasouvám do tlamičky nejdříve olizuju žalud tak voňavý a pevný cumlám ho a krásně si s ním hraju jazýčkem miluju jeho jemnost a hebkost.

Posouvám si ho dál do pusinky, ale tak pomalinku a něžně až z toho Dodánek začíná vzdychat. Otvírám svou lačnou tlamičku a svým hbitým jazýčkem ho dostávám co nejblíže k vrcholu zasouvám si ho po celé délce až do krku a saju a kouřím tak dráždivě až se z toho málem udělá.

Jenže já ho chci nadrženého a rozdrážděného cítit v sobě a tak si mě pokládá na postel a líbá mé bradavky a jemně kouše do těch naběhlých citlivých cumlíčků a neskutečně mě tím vzrušuje.

Jeho jazyk je horký, sání jeho pusinky se už nedá vydržet. „Lízej mě miláčku,“ náhle slyším sama sebe. Jen se na mě usměje a svým jazykem provádí v mém klíně hotový koncert a já u toho sténám a křičím slastí. Když mě líže okolo bonbónku a cumlá mi závojíčky tak už nemám daleko ke slastné křeči orgasmu jenže on náhle přestane a zastrčí mi dovnitř prstík a dráždí mě uvnitř a já teču jako potůček a aby toho nebylo málo jazykem mě utěšuje na poštěváčku a já šílím blahem.

Pak náhle řekne: „Chci do tebe lásko,“ a ani nečeká na mou reakci a vší silou mi ho tam natvrdo strčí a já s velmi rychle dovídám jak můj miláček po týdenní pauze umí sténat mé jméno.

Tvrdě do mě přiráží a drží mě za kozičky já křičím a sténám a má kundička vydává mlaskavé zvuky, které nás strašně vzrušujou.

Oba se náhle zvedneme a já jsem na chvíli jeho kurvička, drží mě za vlasy a on ví, že je teď pánem a může všechno co se mu zlíbí. Může mě dráždit prstem v prdelce když bude chtít, může si mě přehnout přes koleno a naplácat mi na holou a nebo mě potrestat i bičíkem když bude chtít, prostě může cokoliv. Jeho to rajcuje a já jsem z toho ještě víc mokrá jelikož nevím co bude.

A pak se stane že ze mě vyjede a přehne si mě přes koleno a zeptá se mě: „Tohle se sluší, tahle dráždit pána a chodit s takhle mokrou kundičkou na návštěvu to tě asi potrestám, aby sis zapamatovala co se sluší!“

Zaváže mi oči, do pusy mi dá roubík a svou pádnou rukou na mé ubohé půlky mi vysvětlí pětadvaceti ranami že jsem zlobivá holčička. Nepomůže ani vzlykání ani prosby, že už budu hodná, prostě nic – svůj bolavý a také zároveň velmi vzrušující trest jsem si musela vytrpět.

Náhle smočí prstík v mé buchtičce sundá mi roubík a řekne: „Olízni to, ty malá děvko,“ a já cítím proč jsem ho olízla, mou prdelku asi čeká návštěva jeho prstování je ale příjemné a jak přidává na intenzitě tak i vzrušjící.

Pak mi na okraj dírky přiloží penis a pomalu ho vsouvá dovnitř. Má prdelka je ale příliš úzká a tak si ji roztahuje do požadovaných rozměrů. Když vyjeknu bolestí dostanu takovou ránu přes zadek, že si to příště rozmyslím.

„Drž a neházej sebou ty malá děvko!“ Povedlo se, už je tam celý ale vůbec ho nezajímá že jsem příliš uzká. Šuká mě a projíždí tak rychle a tvrdě, že u toho vzdychá a já mám pocit že má prdelka je snad roztržená tím jeho klackem.

Pomalu si začínám zvykat a začíná mě to i vzrušovat jeho péro cítím až ve střevech a druhou rukou mi opíchává kundu dráždí mi palcem bonbónek.

Já už to nevydržím, už mi projíždí tělem šílená orgastická křeč a v té samé chvíli můj miláček začne rychle vzdychat a ještě ho stačí vyndat z mé prdelky a nastříkat mi tu sladkou a horkou šťávičku přímo do pusinky.

Lehne si naznak vedle mě rudý v obličeji a s výrazem spokojenosti se na mě podívá a řekne: „Pojď ke mně.“ Já si mu lehnu na prsa a on mě obejme, políbí do vlasů a řekne: „Miluji tě, ty moje dráždivá zlobivá hvězdičko.“ A já se jen usměju a zavřu oči a slyším bít jeho zrychlené srdíčko. Oba jsme vyčerpaní a nádherně uspokojení…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *