Odpočinek v sauně

Dnes jsem si šla zaplavat vyloženě s chutí. Protáhnout si tělo, prohřát se do sauny a nechat se namasírovat. Odpočinout si od všedních starostí. Netušila jsem, že prožiji tak nevšední večer.

Nejdřív jsem si pořádně umlátila tělo v bazénu. Už tam se mi zdálo, že mě někdo pozoruje, ale nikoho jsem si nevšimla. Normálně se po chlapech neohlížím a mlsných pohledů si nevšímám.

Když jsem si zaplavala, šla jsem do sauny, kde jsem si chtěla pěkně odpočinout. V parní komoře jsem ale nebyla sama. Byly tam ještě dvě holky, jedna mladá paní a jedna starší dáma. Děvčata si špitala, a ty dvě ostatní – tak jako já – relaxovaly.

Musím říct, že ta mladá paní mi byla hned od začátku sympatická. No žádná krasavice, ale měla milý úsměv, opálené tělo, větší, ale pevná prsa, klenuté bříško a polodlouhé, mírně zvlněné hnědé vlasy. Barvu očí jsem hned neodhadla, ale nějaké tmavé a velice veselé. Jednu chvíli jsme se nechtěně dotkly zády a tak jsme se tomu trochu zasmály a pak jsme se náhodou obě zvedly a šly se ochladit. Bylo to srandovní.

Venku jsme se daly do řeči. Zjistily jsme, že si máme co povídat a že máme stejně staré děti. A tak doba, která měla být odpočinková, byla prokecaná. Řekla jsem Monice, že bych si dala masáž, ale jelikož nejsem objednaná, masér mě nevezme. A ona se nabídla, že mě tedy namasíruje, že to dříve dělávala profesionálně a že jí to baví. Ráda jsem přijala.

Ležela jsem na břiše, ještě celá rozpálená a vnímala rychlé a profesionální tahy své nové masérky. Zpracovávala mé unavené svaly s účinností a přesto s určitou dávkou jemnosti.

Nejdříve jsem cítila, že mi opravdu věnuje profesionální péči. Ale po určité době, když jsem si zvykla na její způsob masáže, jsem zaregistrovala změnu. Zjistila sem, že se s mým tělem mazlí.

Její pohyby byly takové línější a prodlouženější, když jsem se na ní koutkem oka podívala, zjistila jsem, že má zavřené oči. Pak se mě náhle zeptala, jestli nechci masáž celého těla.

Nejdřív mi to bylo takové trapné, ale když jsem zjistila, že nikdo jiný kromě nás dvou už v sauně nezůstal, řekla jsem si proč ne. Vždyť je to profesionálka. Odkopla jsem prostěradlo a nechala se pěkně masírovat.

Monika začala zpracovávat můj zadeček a stehna, lýtka a má chodidla. Tam a zase zpátky. Pak zase záda a zadeček, stehna a lýtka a tak pořád dokola. Byla úplně zticha, slyšela jsem jen její rychlé oddychování.

Nepřímé, tlumené světlo nemohlo skrýt její soustředěný výraz, který jsem koutkem oka pozorovala. Pořád se mi na tom něco nezdálo. Zažila jsem už něco masáží, ale žádná nebyla taková, jako tato. Vycítila jsem, že Monika je jiná, že si tu masáž pěkně užívá. A co já? Musím říct, že se mi to líbilo a že jsem si řekla, proč bych si nedopřála něco tak příjemného a krásného. Vždyť na tom nic není.

Trochu jsem rozevřela stehna a dala nohy od sebe. Jakoby čekala na tento signál. Začala mi zajíždět mezi půlky a olejíček, kterým mě masírovala mi stékal mezi moje pysky. Jak se na mě nakláněla, cítila jsem její prsa na mém těle a zjistila jsem ohromující věc. Mě to vzrušovalo!

Když jsem se po tomto zjištění trochu uklidnila, řekla jsem si, no a co? Tohle není žádná nevěra. Ona je vdaná, já jsem vdaná a relaxuji v sauně, tak o co jde. A tak jsem se nechala unášet tím krásným a dosud nepoznaným pocitem sladké blaženosti.

Moje paže byly položené podél mého těla a jednu chvíli se Monika natočila ke mně tak, že se dotýkala svými chloupky mé dlaně. Dělala jsem mrtvého brouka. Ráda bych zkusila, co by řekla tomu, kdybych jí sáhla na to místečko, které mě v tu chvíli neuvěřitelně pulzovalo. Ale nebyla jsem si jistá, co by tomu řekla. Neznala jsem ji. A nepoznávala jsme ani sama sebe.

Mé tělo si dělalo co chtělo. Začala jsem se nenápadně vrtět a po očku jsem se podívala na Moniku. Zdálo se mi, že začala masáž nějak flákat. No jasně, už chvíli masíruje jen jednou rukou. Druhou se hladila v rozkroku a myslela si, že to nevidím…

Chvílemi používala opět obě ruce a zpracovávala moje boky a opět můj zadeček. Takovou péči mu nevěnuje ani můj milovaný manžel (a že ho má opravdu rád). Hladila vnitřní stranu mých stehen a já slastně předla.

Když viděla, že neprotestuji a že se mi to líbí, troufla si trochu víc. Zajela jedním prstem mezi moje naběhlé pysky a dotkla se mého klitorisu. Trochu přitlačila a zase se vrátila mezi moje půlky. Nechala mě ať si na ten pocit zvyknu a po chvíli se opět vrátila svými horkými prstíky do mé kundičky.

Ta už na ně netrpělivě čekala. Laskala mě stále naléhavěji a přesně věděla co potřebuji. Mé tělo reagovalo na její pohyby stále žádostivěji a já tomu stále nemohla uvěřit. Ale ničemu jsem se nebránila…

Podsunula jsem svojí ruku pod sebe a začala se dráždit na mé perličce rozkoše. Monika udělala to samé. Jednou rukou dráždila mou vyholenou, jemnou kundičku a druhou si dráždila svojí. Naše oči se setkaly a my jsme věděly, že dneska odejdeme domů spokojené. Nemusely jsme si toho moc říct. Ten mlčenlivý souhlas byl povelem pro nás obě.

Patřičně vydrážděné jsme se zvedly a odešly jsme do parní komory. Byly jsme tam sami. Mlčky jsem si vylezla na vyšší lavici a sedla si do pohodlné polohy s široce roztaženými stehny. Monika si naproti mně klekla a začala mě hladit na prsou.

Jemně mi zmáčkla bradavky a mírně je drtila mezi prsty dokud mě to nezačalo bolet. Nemusela jsem jí nic říkat. Sama věděla, kdy přestat. Pak si nalízla prst a jemně obkroužila moje bradavky, jakoby je prosila o odpuštění. Já měla hlavu zvrácenou dozadu a tak jsem nepostřehla její hbitý jazýček, který začal rejdit mezi mými stydkými pysky. Myslela jsem, že se zblázním.

Chtěla jsem jí zarazit, opravdu chtěla, ale mé tělo mě zradilo. Rozum říkal ne a tělo ano. Poslechla jsem tělo. Všude mi stékaly kapičky slaného potu a docházel mi dech. Monika se nabídla, že skočí pro studené pití. Ráda jsem souhlasila. Než se vrátila, trochu jsem si to srovnala v hlavě. Jsem v pohodě, říkala jsem si.

Když se vrátila, podala mi láhev s dobrou vodou, ale když jsem natáhla ruku, že se napiji, ucukla, otevřela jí a trochu mě polila na prsou. Sykla jsem a ona se sklonila a začala mě lízat a hladit. Chladná voda mi tekla mezi nohy a má touha opět narůstala. Monika a její jazyk byly velmi vzrušující.

Klekla si k mým doširoka roztaženým nohám a já se nechala sát a lízat, ale potřebovala jsem víc. Monika mě začala dráždit jejími dlouhými prsty. Přesně vyhmátla můj G bod a začala ho jemně masírovat. Myslela jsem, že se počůrám.

Dráždila jsem si svůj klitoris, který mi pulzoval, že to snad muselo být i vidět. Monika sténala tiše a já se divila, jak stihne dráždit mě i sebe. Každou chvilku polila mé rozžhavené pysky ledovou vodou a jemně mě olízla. Myslela jsem, že jsem zažila už všechno možné, ale nikdy bych si nepomyslela, že milování se ženou může být tak vzrušující.

První orgasmus přišel jako blesk z čitého nebe. Vůbec jsem to nečekala. Ona asi ano. Začala zrychlovat své pohyby. Vytahovala prsty ven a kroužila jimi kolem vchodu do mé štěrbinky. Dívala se na mě a občas si olízla své prsty, aby je vzápětí ponořila hluboko do mého těla.

Já jsem najednou pocítila, jak se začínám propadat do propasti slastného vyvrcholení, vyletěla jsem vysoko do oblak, tam jsem chvilku stála ve vzduchoprázdnu, abych se vzápětí zřítila do hlubin oceánu. Monika mi to dělala ústy a přitom mi dráždila kundičku zevnitř. Bylo to krásné, rychlé a překvapující.

Pak se ke mně natočila tak, abych na ní dosáhla i já. Chtěla, abych jí také dráždila. Já nejdřív nesměle, ale pak, jako bych se mazlila sama se sebou, jsem začala.

Monika začala divoce přirážet a já pocítila v mé kundičce něco tvrdého a studeného. Vrážela to do mě a zase ven. Použila láhev se zbytkem té studené dobré vody.

Nevycházela jsem z údivu. Bylo to příjemné a velmi, velmi vzrušující. Byla jemná a přitom tvrdá. Věděla, že potřebuji cítit něco pořádného uvnitř. Bylo to pro tuto chvíli to nejlepší, co jsme měly po ruce. Naše ruce se setkaly v její mušličce a vůbec si nepřekážely. Vešly se tam obě…

Podruhé jsem si svůj vrchol pěkně vychutnala. Sladila jsem své tempo s Monikou a počkala jsem na ní. Když jsem cítila její stahující se kundičku, vydráždilo mě to tak, že jsem si málem tu flašku narvala dovnitř celou (ještě, že Monika prozřetelně sloupla etiketu).

Ležely jsme obě zpocené a unavené z té smrště a přemýšlely o svých tělech o svých pocitech. Najednou se otevřely dveře a paní provozní nás přišla upozornit, že už půl hodiny přetahujeme a pak na nás mrkla a řekla, že nás nechtěla rušit a že už je stejně zavřeno a že tam nikoho už hodinu nepouštěla. Nevím co tím chtěla říct a ani nevím, jak dlouho nás pozorovala…

Osprchovaly jsme se, usušily, oblékly a pak jsme si šly pokecat ke kávě do místní restaurace. O našem dobrodružství jsme nemluvily, ale bylo to mezi námi.

Naše pohledy byly jiné, než před tím. Zjistily jsme, že si máme co říct a tak jsme se domluvily, že nebude špatné, když pokecáme ještě někdy jindy. Nakonec jsme si vyměnily telefony, daly si na rozloučenou pusu, která byla vlhká a delší než by bylo na přítelkyně zdrávo, plaše se ohlédly, zda to nikdo neviděl a rozloučily se.

Já šla domů k dětem a manželovi uspokojená, ale přesto s čistým svědomím a s vědomím, že můj budoucí milenec by se manželovi moc líbil…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *