Dovolená s matčinou kamarádkou

Tenhle příběh je podle pravdy. Bylo léto 2004, mě bylo 17 let a měli jsme naplánovanou dovolenou do SAE. Měli jsme jet já, mamka, otec a matčina dlouholetá kamarádka.

Datum odjezdu se blížil ale 2 dny před odjezdem byl velkej problém v naší firmě tak museli matka s otcem být tam. Tak jsme jeli jen já a matčina kamarádka – Monika. Mě už se delší dobu moc moc líbila.

Monika vypadá fakt hezky, 29 let, asi 175cm, černovláska, štíhlou vysportovanou postavu, krásnej zadeček a nohy a hlavně moc krásnej obličej s perfektníma plnejma rtama.

Přijeli jsme na hotel, na pokoji byla jen manželská postel. Takže jsem mohl spát vedle té krasné holky.

Jednou odpoledne jsem šel k bazénu a ona zůstala na pokoji že je unavená tak si chce odpočinout. Tak jsem vyrazil, ale jen co jsem odešel tak jsem zjistil, že jsem nechal na pokoji telefon. Tak jsem se vrátil.

Otevřu dveře, přijdu do pokoje a ona leží nahá na posteli a masturbuje. Já jsem tam stál a koukal na ní, po chvíli jsem jí řekl: „Promiň, promiň, já jsem si přišel jenom pro telefon,“ a rychle jsem utekl z pokoje.

Celý odpoledne jsem byl z toho docela mimo, pořád jsem na to musel myslet – na to její krásný tělo, pevný prsíčka. A napadaly mě nejrůznější myšlenky např. proč jsem tak k ní do postele neskočil atd.

Když jsem přišel z pláže na pokoj tak jsme oba dělali jako by se nic nestalo. Večer po večeři jsme šli oba do města. Sedli jsme si do takové hezké kavárničky. Na Moniku tam všichni chlapi koukali. Jsme seděli u stolu a najednou cítím jak mě Monika začíná hladit po stehně a povídá: „Tomáši, si nemusel odpoledne z toho pokoje utéct, myslíš že já jsem ráda když si to musím dělat sama?“

Já jsem na ní jenom koukal nebyl jsem schopnej odpovědět. A ona pokračovala: „Ty si to taky děláš sám a radši bys kdyby ti to udělala holka viď. Co bys řekl na to že by jsme si na pokoji udělali takovej hezkej společnej večer?“

Jsem jen kývl hlavou na souhlas ona se usmála a pohladila mně. Po tom co mi řekla jsem celou dobu jak jsme seděli myslel jen ní a nejradši bych jí to tam udělal hnedka.

Monika na sobě měla černou těsnou minisukni a černej těsnej top ve kterým krásně vynikaly ty její kozičky a boty na vysokým podpatku. Byla taky nadržená měla dost naběhlý bradavky a přes ten top to bylo krásně vidět.

Kolem 23 hodiny jsme se zvedli a odešli na hotel do pokoje. Monika se ani nesvlíkla a tak jak přišla si lehla na postel a začala se hladit.

Prstem na mě ukázala ať jdu k ní. Lehl jsem si k ní. Nejdřív jsem se docela styděl, ale poté co mě začala líbat jsem ostych ztratil a snažil jsem se být taky aktivní.

Líbali jsme se, já jí přitom hladil přes kozičky ona mě přejížděla přes rozkrok. Sundal jsem jí topik a vyvalily se na mně ty její krásný kozičky. Jazýčkem jsem jí dráždil bradavky, během chvilky jí úplně naběhly. Poté jsem jí rozepnul sukni a sroloval tanga, který byly už docela vlhký.

Měla úžasnou kundičku – a z chloupků jen uzoučkej proužek. Zasunul jsem dovnitř 2 prsty a přitom jsem si jazykem hrál s jejíma bradavkama, až začala lehce sténat.

Roztáhl jsem jí stehýnka, abych k ní měl lepší přístup, prstíkama jsem jí roztáh pysky a vnořil do ní svůj jazyk. Vnikal jsem hlouběji a pěkně jsem vevnitř rejdil a jí se to moc líbilo.

Chvilku jsem ještě cumlal její klitoris. Pak jsem jí políbil – chtěla ochutnat jak chutná její šťávička. Potom mi rozepla kalhoty, už jsem tam měl pěknou bouli. Vzala si ho do pusinky a začala ho kouřit. A kuřbička to byla opravdu luxusní, bylo vidět že už jich měla v puse dost a dost.

Po chvilce kouření řekla: „Už mi ho tam vraž.“ Tak jsem uposlechl. Roztáhl jí nohy a zasunul ho do kundičky. Začal jsem intezivně přirážet a její vzdychání bylo taky intenzivnější.

Vyndal jsem ho zní a dal jsem jí ho na chvilinku do pusinky… Poté si klekla na čtyři, já si jí chytl za kozičky a vrazil jsem jí ho zezadu do kundičky. Ona se na mě při tom otáčela a začli jsme se u toho líbat a já jí ještě u toho dráždil prstem análek.

Už to na mě šlo tak se otočila na záda, sevřela si kozičky a já jí ho vsunul mezi kozy. Trvalo to jen chvíli co jsem se udělal. Ptákem jsem jí setřel mrdku z koziček a z obličeje a dal jí to slíznout. Poté jsem jí ještě chvilku lízal broskvičku a šli jsme se vysprchovat.

Ve sprše na mně jestli jsem už někdy zkoušel piss. Já řekl že ne. Ona nato – tak že si to vyzkouším. Položila mně na zem, klekla si nade mne a začala na mě čůrat. To se mi zrovna dvakrát nelíbilo, ale co bych pro ní neudělal.

Od tohoto momentu jsme si celou dovolenou užívali téměř 3x denně – ráno, odpoledne a večer. Zasvětila mě i do tajů análu kterej jsem do té doby ještě nevyzkoušel. Když jsme chodili po hotelu a líbali se tak na nás lidi koukali poněvadž ten věkovej rozdíl 12 let byl docela velký, ale co, když nám bylo spolu fajn!

Po této dovolené jsme se spolu s Monikou domluvili že si to někdy můžem zopakovat i doma v ČR, když se nám to oběma tak líbilo. A jak jsme plánovali, taky jsme udělali…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *