Otčín

Naši se rozvedli, když mi bylo 10. Rok potom si máma vzala Karla. Byl to borec. Každý večer šukali, slyšela jsem je přez zeď. Ve dvanácti jsem se začala prstit.

Byl jarní den a máma byla v práci, sestra Jana byla se svým klukem v kině a já zůstala sama s Karlem. Nejdřív robil něco v koupelně a pak šel vařit oběd.

Zašla jsem do svýho pokoje a svlíkla se před zrcadlem. Lehla jsem si na zem, vzala si krabičku s krémem a pečlivě rozetřela krém na prsty. Nebyla jsem moc vzrušená, a tak jsem si namazala i píču.

Roztírala jsem si krém po stydkých pyscích a byla jsem připravená strčit si tam prsty, když vtom se otevřely dveře. Karel, který se mi chystal říct, že oběd je na stole, mě viděl nahou na zemi s rukou v rozkroku a já nemohla nic dělat. Karel se jen usmál a já viděla, jak se mu postavil.

Přišel ke mě a zeptal se, jestli nemůže nějak pomoct. Byla jsem vzrušená, a jak se mě dotkl, tekla jsem. Roztáhl mi nohy a rozetřel krém tam, kde nebyl.

Vzal mě ruku a začal s ní jezdit po okrajích mé kundy. Zrychlil se mi dech a já cejtila, že můj vrchol je blízko. On to věděl a včas to přerušil.

Lehl si ke mě a začal mi ji lízat. Teď už jsem se ale udělala. „Teč, holčičko, teč, já si tě celou vylížu, ty se mi za to odvděčíš.“

Měla jsem strach, ale ten mě přešel hned, jak mi začal líbat prsa. Začala jsem vzdychat a rozepla jsem mu kalhoty. Toužila jsem ho tam mít. On moc nechtěl, ale já ho tam navedla.

Lehl si na mě celou vahou a začal se pohupovat a pronikal do mě čím dál tím víc. Pak začal přirážet a udělali jsme se téměř současně. Pak jsem mu ho vykouřila, měl ho asi 25 ceňťáků dlouhýho a vystříknul mi na kozy.

Chvíli jsme jenom leželi a pak jsme se šli naobědvat. Je to fajn, mít doma takovýho chlapa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *