Tři bohyně plodnosti I.

Pohled to byl k popukání. Když jsem vstoupil do pokoje a spatřil je, musel jsem se rozesmát. Stály vedle sebe, s břichy vystouplými a hleděly na mně. Moje žena Marcelka, moje mamka a moje tchýně se u nás sešly, doufám, že ne proto, aby vzpomínaly na tu noc a den kdy jejich břicha byla zaplněna později klíčícím semenem.

Byla to naše nádherná a nezapomenutelná svatební noc a následující orgie, jejíž důsledky teď ženy stojící proti mně nosí ve svých břichách. Musím uznat, že vypadaly nádherně i přes svůj stav pokročilého těhotenství a připadaly mi spíš jako sestry než dcera s matkou a tchýní. Jejich i tak velké prsy byly ještě plnější a stěží nesly váhu mléka jímž se plnily. Bříška byla eroticky svůdně vystrčená a navozovala nemravné myšlenky a vzpomínky.

„Tak jsme vás přijely navštívit a podívat se, jak se vám daří!“ spustila zbytečně mamka a tchýně si přisadila: „Už to taky nemůžeme doma s našima chlapama vydržet.“ A já si pomyslel, že si určitě od nich jejich mužové rádi odpočinou. Chvíli jsem si s nimi povídal a pak jsem je nechal jejich společným starostem.

Konečně nastal čas jít do postele. Ležel jsem nahý v posteli a čekal, až přijde Marcelka. To byl náš rituál, já chodil do postele vždy první a těšil se na ní. Ona přicházela v krátké košilce. Ačkoliv věděla, že velice rychle skončí na zemi vedle postele, přesto si jí vždy oblékala. Milovali jsme se stále ještě denně a to i v této době jejího těhotenství. Pouze jsme nyní volili něžnější formy ale pořád nás to těšilo a Marcelka byla ve svém stavu ještě vzrušenější než předtím.

Myšlenkou na ní jsem ucítil vzrušení ve slabinách a nedočkavě jsem vzhlížel ke dveřím, kterými vždy vcházela se svůdným úsměvem na rtech, věděla jak jsem z čekání na ní vzrušený. Tak tomu bylo i dnes. Byl na ní nádherný pohled, bříško nadzvedávalo krátkou košilku a nateklé bradavky vytláčely otisky na košilce.

Nedočkavě jsem k ní vztáhl ruce, přetáhl jí přes hlavu košilku a něžně jí přitáhl vedle sebe na lůžko. Fascinovaně jsem koukal na její prsy nalité mlékem jak se svůdně pohupovaly a chystal se na ně vrhnout. Trošku mně zarazila posunkem s tím, že mi musí něco říci.

Začala mi vyprávět to co si povídaly s její a mojí matkou. Mezi jiným si začaly obě matky stěžovat na to, jak jejich mužové ztratili o ně zájem v době těhotenství a byly šokované Marcelčiným vyprávěním o tom, jak se spolu i nadále denně milujeme a jak je to krásné. S otevřenými ústy poslouchaly vyprávění co vše děláme a nešťastně vzdychaly závistí, že ony jsou odkázány pouze na umělé náhražky, ačkoliv chuť na milování mají snad ještě větší než v normálním stavu.

Pozoroval jsem na Marcelce, že jí vyprávění o potížích našich matek dost vyrajcovalo, protože si nevědomky zajela rukou mezi nohy pod vystouplé bříško a prstíkem se hladila přes těhotenstvím nateklé přirození. Věděl jsem již z předchozích zkušeností, že moc nepotřebuje a proto jsem ochotně nahradil její prstíky svými.

„Počkej, vždyť víš, že to je moje práce?“ zašeptal jsem jí vzrušeným hlasem do ouška a začal jí sám laskat její žádostivé pohlaví. Ústy jsem se přisál k prsu plném mléka a začal jej jemně sát a lízat jazykem, až Marcelka vzrušením sykala a vzdychala.

Ucítil jsem téměř okamžitě sladkou chuť jejího mléka, která ve mně vyvolala již zapadlou vzpomínku na mé první milování s těhotnou ženou a to s tetou u babičky. Marcelka mně přerývavým hlasem žádala abych v sání jejích prsů pokračoval, strašně se jí to líbilo a navíc jí to přinášelo úlevu. Přitom svojí rukou našla můj pyj a jemnými prsty jej začala dráždit a hladit. Byl již značně vzrušený, takže během chvilky nabyl svých správných rozměrů, které měla tak ráda.

Ucítil jsem jak jemně svírá můj žalud kroužkem vytvořeným palcem a ukazovákem své ruky a lehce s ním pohybuje v tomto mém nejcitlivějším místě. Věděla již, jaké slastné utrpení mi toto její něžné dráždění přináší a ráda se na mně dívala jak se svíjím pod lehkým dotykem jejích prstíků a snažím se zoufale z jejich mučivého sevření osvobodit.

I ona cítila jak teču, jak se její prsty máčejí ve šťávě vytékající samovolně z mučeného pyje tak jako z její drážděné kundičky. Já jsem rovněž jemně hladil její stydké pysky a pravidelně přejížděl přes již vystouplý poštěvák, což pokaždé vyvolalo Marcelčino zasténání.

„Pojď ke mně blíž!“ zašeptala vzrušeně Marcelka a já si klekl podél ní tak, že jsem měl klín a tím i pyj u její hlavy, zatímco sám jsem se hlavou mohl dotýkat bubínku jejího vystouplého bříška. Sklonil jsem hlavu tak, abych se mohl ústy dotknout pohlaví mé ženy a ona zasténala slastným očekáváním ještě dřív, než jsem se jí dotkl.

Nedočkavě mně rukou přitlačila hlavu mezi své nohy co to její bříško dovolilo, dychtivě čekajíc na můj jazyk. Současně druhou rukou táhla můj pyj nad sebe tak, že jsem musel přehodit nohu přes její hlavu a pyj visel téměř přímo do jejích otevřených lačných úst.

Přidal jsem ke svým prstům laskajícím Marcelinu jeskyňku i jazyk a Marcelka se začala pomalu zachvívat stoupajícím vzrušením předznamenávajícím příchod orgasmu. Nemohla ani sténat slastí, protože v ústech lačně kouřila můj pyj, takže z ní vycházely pouze hrdelní zvuky.

Podle toho, jak rychle soukala do sebe můj pyj jsem tušil, že bude brzo hotová. Přidržovala si můj pyj rukou, občas jej vytáhla a přejížděla s ním přes své vzrušením nateklé bradavky a sama si je druhou rukou dráždila a mačkala, až jí vystřikovaly kapičky mléka jako malinkaté vodotrysky.

To jsem již cítil jak sebou její pochva začíná škubat a Marcelka úplně ztratila pojem o světě. Nechala můj pyj volně mezi svými prsy a hlasitým sténáním za divokého kroucení hlavy a svíjení celého těla prožívala svůj orgasmus. Jako by tím potvrzovala pravidlo, že v těhotenství jsou i orgasmy větší. Hlasitým křikem dávala najevo tu nesmírnou slast a vůbec nevnímala co se děje okolo nás.

Nevšimla si jak se potichu otevřely dveře a v nich se objevily obě naše matky, rovněž v krátkých nočních košilkách, dosahujících akorát na horní stranu vystouplých bříšek a s hladovým pohledem nás pozorují.

Viděly Marcelku jak se pomalu uklidňuje a se zavřenýma očima nechává doznívat tu slast v sobě. Až když jsem přerušil již zbytečné laskání její kundičky a klekl si vedle ní, otevřela oči a překvapením vyjekla, když uviděla naše matky stát u postele. „Kde jste se tady vzaly a kdy jste přišly?“ tázala se překvapená Marcelka, zatímco matky přistoupily k naší posteli.

„Tak jsme tady, miláčkové, myslely jsme, že na nás počkáte, ale jak jsme viděly, jste v nejlepším!“ prohlásila tchýně, shodila ze sebe noční košilku a ulehla vedle nás. K mému překvapení totéž učinila i mamka se slovy: „Myslím, že nejlepší zbylo na mně!“ a klekla si k mému klínu, z něhož čněl vzhůru můj nevyprázdněný pyj. Viděl jsem jak její rovněž mlékem nalité prsy visí dolů a tlačí se na mamčino vypouklé bříško. Dostal jsem chuť se oněch prsů dotknout a vzrušením sebou můj pyj cukl.

Mamka si k němu přitiskla svojí tvář a mazlila se s ním jako s miminkem, zatímco já jsem se lehounce dotkl jejích prsů a prstem přejel po jednom až na bradavku. Maminka mírně sykla a já jsem začal okolo bradavky kroužit a občas lehce do ní cvrnkl, až sebou cukla.

Pohledem jsem sjel na vyšpulený matčin zadek z něhož zezadu vyčnívala vzrušená kunda, nezvykle nateklá a zduřelá. Bylo jasné, že je mamka silně vzrušená a že potřebuje pomoc aby se jí ulevilo.

Zatímco mamka něžně tiskla můj pyj mezi své mléčné balony, já jsem opatrně prstem přejel přes celou její škvíru od kundy až přes zadní otvůrek, což mamka kvitovala povzdechem.

Cítil jsem jak hrotem své bradavky dráždí otvůrek mého pyje a rozmazává si po ňadru mojí šťávu a současně slabě sténá slastí pod dotyky mých prstů na a ve své pochvě. „Pojď do mě prosím, už to nemůžu vydržet!“ prosila hlasem třesoucím se vzrušením a nedočkavostí.

Změnili jsme polohu, mamka si se svým velkým bříškem a skrčenýma nohama lehla na bok jako skrčenec, naznačujíc mi tak, že se do ní mám dostat zezadu. Rychle jsem se položil na bok za ní a již jsem cítil jak nedočkavě uchopila můj pyj rukou a táhla mně za něj do sebe.

Bylo to jako bych strčil pyj do horké vlhké pece, tak měla kundu horkou a mokrou. Úplně se třásla nedočkavostí a pobízela mně abych si pospíšil.

Opatrně jsem začal tlačit pyj do jejího lůna. Cítil jsem horkost sálající ze stěn její pochvy, jak se můj pyj prodíral do její hlubiny, v níž jsem se kdysi sám narodil. Vůbec jsem jí nepoznával, byla uvnitř odulá a oteklá, změněná těhotenstvím, mnohem těsnější než z našich prvních milování. Bál jsem se abych jí neublížil ale mamka mně nedočkavě pobízela ať zarazím pyj až na dno…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *