Nečekané překvapení

Sedím tak jednou doma u komplu a řekl jsem si že se podívám na nějaký to pčko 🙂

Jak už je u mě zvykem něco jsem si stáhl a šel pro nějakej ten papírovej kapesník, sedl na židli a strčil ruku pod kalhoty. Žačal jsem si ho honit a jak byl tak akorát tvrdej tak se rozhrnuly dveře od mýho pokoje a tam stála Klárka, nejhezčí a nejchytřejší holka od nás ze školy – je jí 18 a mě 17.

Proboha, úplně jsem zapomněl, že mě dneska má doučovat matiku! Chvíli stála s údivem ve tváři, pak spatřila na stole papírový kapesníčky a hned jí bylo jasný o co jde. Začala se blbě uculovat a řekla jejím překrásným hlasem: „Nechceš pomoct?“

Jen abych vám Klárku přiblížil – je to 175 centimetrová blondýnka s černými proužky ve vlasech, strašně pěknej obličejík, tak 3ky prsa a nádhernou postavu – opravdu překrásnou, jsem do ní hotovej už 2 roky – skoro.

Budem pokračovat. Tak tedy já se nezmohl na nic jinýho než jen na přikývnutí a Klárka udělala krok ke mě, chytla mojí pravou ruku za zápěstí a vytáhla mi jí z kalhot, rozepla knoflík a lehce mě políbila.

Říkal jsem si, kurva já sním!!! Políbila mě na krku a sundala tričko. Jela jazýčkem po mým těle níž a níž až přijela až k tříslům. Pobídla mě ať se nadzvednu a sundala mě kalhoty.

To už mě můj pták trčel pod trenkama jak stan pro osm lidí. Sundala mě trenky a já v tu ránu ucítil její teplý dech na svým žaludu. Jen jsem vzdychl a Klárka mě ho pomalu začala kouřit.

Napřed jen tak jazykem olizovala jahodu a pak ho vzala celýho do pusy a sála mě tak, že jsem se málem posral…

Kouřila mě snad 10 minut. Já jsem jí začal do pusy přirážet jen jsem vzdychal a kroutil se. Pak jsem jí odtáhl hlavu, pozdvihl k sobě a políbil. Sundal jsem jí svetřík a tričko co měla pod ním. Měla ten den, na to nezapomenu, vínovou podprsenku s krajkama.

Neohrabaně jsem jí podprsenku rozepl a vyndal tak nádherný prsa. Takový jsem v životě neviděl byly tak pevný a pěkný, měla ztvrdlý bradavky a celá se chvěla.

Nic neříkala, já taky ne. Vstal jsem, kalhoty na půl žerdi, ona se postavila taky a já jí sundal její rifle. Pod nima se na mě smály její taktéž vínový kalhotky. Opatrně jsem jí je sundal a řekl jí ať se otočí zády ke mě a opře se rukama o stůl.

Udělala to a já si klekl pod ní a začal jsem jí jazýčkem laskat její nádhernej poštěváček, hrál jsem si s ním tak dlouho, že jsem málem spolykal tak litr její sladoučké štávičky, jen sténala a vzdychala.

Ptáka jsem měl k prasknutí, tak jsem jí chytl za pas otočil, posadil se na židli a posadil jí zlehka na svůj úd. Napřed to šlo celkem ztuha, a pak se roztáhla její „vrátka“ a ona mě pustila do sebe až po kořen mýho klacka, začala na mě jezdit krouživými pohyby a do toho jsme se líbali a hladili – bylo to tak nádherný…

Ke konci, když už mělo být po všem jsem jí ze sebe sesadil a jen jí líbal, chtěl jsem to ještě vydržet, ale ona že ne že na to má chuť.

Klekla si, vzala mýho ptáka do pusy a začala ho něžně kouřit a sála a sála. Začalo mi v něm prudce cukat a Klárka to samozřejmě poznala a začala se uculovat s mým ptákem v hubě. Lidi takovej výstřik jsem ještě nezažil – naplnil jsem jí plnou pusu svým střikem až jí to málem teklo z uší a očí. Všechno poctivě spolykala a u toho jen dělala slastný zvuky…

Oblíkli jsme se a sedli vedle sebe na gauč. Řekl jsem jí: „Co to mělo znamenat…?“ Řekla mi, že už se jí hodně dlouho líbím a tak jsme tam tak seděli a jen se hladili – opřela si hlavu o moje rameno a říkala mě jak jsem pěknej a proč jsem se proboha neodhodlal dřív, ale to ona mě svedla…

No nic, když jsme byli uprostřed toho povídání rozhrnuly se dveře mýho pokoje a tam stála po celodenní práci moje máti a jen s úsměvem řekla: „Tak takhle podle vás dětičky vypadá doučovaní matiky?“

O půl osmé jsem šel Klárku vyprovodit k jejímu bytu, dal jsem jí polibek na čelo, nosík a rtíky a ona mě pošeptala do ucha, že mě zítra zase něco doučí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *