Tři bohyně plodnosti II.

Konečně jsem ucítil jak dosedám na dno její kundy zatímco mamka se z hlasitým výkřikem slasti divoce prohnula v bocích ve snaze vyjít mi svým klínem co nejvíce vstříc. „Mrdej mně, proboha mrdej mně, ničeho se neboj a mrdej mně, úplně šílím touhou po mrdání!“ křičela mamka neohlížejíc se na naše pozorovatelky.

Ty naštěstí podlehly vzrušení z pohledu na nás a vzájemně se ukájely prsty, ochutnávajíc jedná druhé mléko ze svých nalitých prsů.

Tchyně zrovna stiskem svého prsu vystřikovala slabé pramínky bílé sladké tekutiny do lačných úst své dcery, zatímco svými prsty rejdila v hlubině její kundy až kam dosáhla. Marcelka jí „krmení“ oplácela ale tak, že vsunula prs přímo do matčiných úst a ta jej s přimhouřenýma očima sála jako nemluvně, zachvívajíce se pod útokem dceřiných prstů na svojí kundu. Dělaly si to něžně ale rozhodně, obě vzrušené k maximu a pomalu se přivedly k šílenství svých orgasmů.

Já jsem mezitím začal pomalu a opatrně jezdit v matčině pochvě sem a tam, zatímco ona mně nepříčetně vyzývala abych jí nešetřil a umrdal třeba až k smrti.

Divil jsem se otci i tchánovi, že si nechávají takovou slast ujít, milování s těhotnými ženami je mimořádně krásné a nezapomenutelné právě pro větší míru vzrušivosti těhotných žen a současně i mužů, uvědomujících se tu sladkou neřest soulože s těhotnou ženou. U mě se jednalo o dvojnásobné hřešení, neboť jsem právě souložil se svojí těhotnou matkou a to pomyšlení mně šíleně vzrušovalo. Byli jsme na pokraji šílenství oba dva.

Maminka se vzpínala svým zadkem proti mně, zatímco já jsem narážel svými stehny na její zadek a rukama jsem „dojil“ její prsy plné mléka, až se pod nimi dělaly loužičky.

Nepotřebovala mnoho a začala křičet, že už bude, že to na ní přichází. Jako šílená sebou házela co to její stav dovoloval a já cítil jak se její nateklá kunda prudce stahuje a svírá okolo mého pyje jako by jej svírala rukou. Na stehnech jsem ucítil vlhkost její šťávy prýštící mamce z lůna a současně jsem cítil známé svrbění ve slabinách jako předzvěst mého vyvrcholení. Začal jsem sténat, že již také budu!

„Stříkej, stříkej do mě všechno tvoje semeno, chci ho cítit v sobě všechno!“ povzbuzovala mně mamka, která se jíž začínala vzpamatovávat ze svého orgasmu a ještě více se posunula tak, že skoro ležela na svém vystouplém břiše.

Já jsem již cítil, jak můj pyj sebou začíná cukat a vystřikovat ze sebe gejzíry semene, chladící rozpálenou matčinu kundu. Při každém záškubu jsem vrazil pyj co nejhlouběji do matčiny kundy takže výstřik šel někam až do jejích střev, což jí vzrušilo opětovně natolik, že měla další orgasmus.

Myslel jsem, že snad umřu slastí, nemyslel jsem na nic jiného než jak s uvolněním stříkat další a další dávky do své matky, která moje výstřiky přijímala s radostí a chutí.

Konečně sebou můj pyj škubl naposledy a já vyjel z matky ven. „Ach synku, tohle mi celou dobu scházelo, takhle dlouho už mně nikdo nezmrdal jako ty! Konečně mám dost!“ pochvalovala si spokojená mamka, zatímco já cítil, že můj pyj ještě neřekl poslední slovo. Však také vedle mě čekala další roztoužená žena, moje tchyně.

Tchýně Jarka žádostivě pozorovala jak se miluji s vlastní těhotnou matkou a rovněž jí tento pohled šíleně vzrušoval. Ještě jsem se ani pořádně nevydýchal ze soulože s matkou a již se tchýně sápala na můj pyj. Neušlo jí, že zůstal téměř v nezměněné podobě a dychtivě jej oběma rukama objala, naklonila se nade mne svými prsy a sevřela jej mezi nimi. Její vyšpulený zadek jsem měl vedle své hlavy, takže jsem viděl spodní část jejího ochlupeného pohlaví.

Bylo to něco jiného než hladce vyholené pohlaví Marcelky či mojí maminky, ale v tom okamžiku mně to bylo jedno. Oddával jsem se nádhernému pocitu sevření pyje mezi ohromnými, mlékem nateklými prsy a snažil se tchyni její laskání nějak vracet.

Přetočil jsem tělo tak, abych zezadu ústy dosáhl na její zadek a jazykem jí jezdil po celé délce úžlabiny, přes touhou vyprahlé pohlaví až po stažený anální vchod. Tchýně mi však dala najevo co chce.

„Mrdej mně taky jako jsi mrdal svojí mámu, chci to zezadu a pořádně, nebo zešílím!“ sténala a změnila polohu. Klekla si na kraji postele tak, že jsem mohl stát u postele a šukat jí zezadu. Její těhotné břicho viselo volně dolů a tlačilo na ohromné prsy, visící jako dva velké pytle.

Uchopil jsem je za jejich velké bradavky a pomalu přisadil pyj k rozšklebené kundě. Ucítil jsem opět to známé horké vlhko její pochvy a již si můj pyj razil cestu vnitřkem tchýniny kundy. I ona byla jaksi užší než jsem si pamatoval, ale ničemu to nevadilo. Pomalu jsem zatlačil pyj až jsem ucítil jak dosedl na dno a tchýně slabě vykřikla.

Polekaně jsem pyj povytáhl ven, což se jí nelíbilo a vyzývala mně ať ho do ní zarazím co nejhlouběji. Její orgasmus přišel ještě dříve než u matky. Několikrát jsem do ní zajel a vyjel a již se začala třást a svíjet slastí přicházejícího orgasmu.

Šukal jsem jí co mi strach o její zdraví dovolil, zatímco ona pode mnou vyváděla jako šílená. Měl jsem co dělat abych se v ní vůbec udržel protože sebou tak zmítala, že její prsy lítaly ze strany na stranu jako zvony. Prožila si několik orgasmů za sebou, a já pořád ještě nebyl hotový. Nakonec začala volat, až už jí nechám, že už nemůže. Byl jsem zoufalý z toho, že ještě nejsem hotový a tak mně napadlo udělat se jí do zadku.

Pamatoval jsem si, že se jí to také dříve líbilo a hned jsem to začal realizovat. Asi hned poznala smysl mého počínání, protože jakmile jsem jí začal vlhčit jejími prýštícími šťávami otvůrek do prdelky, začala skučet, že tam můžu, že chce mrdat i do prdele.

Byla silně rozdrážděná, takže jsem neměl žádný problém vsunout jí pyj do úzkého análu. Jen jsem zajel co to šlo nejhlouběji a již začala opět křičet, že je hotová. Měla anál dost sevřený, takže jsem jen s námahou jezdil sem a tam, ale postupně se přizpůsoboval až jsem se cítil jako v úzké panenské kundičce.

To jsem již pozoroval, že budu konečně hotov. Ještě jsem naposledy rukama sevřel tchýniny kozy až z jejích bradavek začaly vystřikovat tenké pramínky mléka a již škubající pták chrlil jeden gejzír za druhým do hlubiny jejího zadku.

Během chvilky byla její zadní dírka plná a semeno vytékalo okolo mého pyje ven, po jejích stehnech až na postel. Křečovitě jsem vrážel stříkající pyj do tchýnina zadku a vychutnával si ten známý nesmrtelný pocit vystřikujícího uvolnění, zatímco ona šťastně sténala pod tlakem semene dopadající do jejího análu.

Ještě jsem pořádně neskončil a již se námahou zmožená položila na postel, svírajíc můj škubající se pyj ve svém zadku. Poslední kapky dopadly na její stehna a přímo na zadek, zírající roztaženým otvorem na mně. Konečně jsem i já klesl vysíleně vedle ní, zatímco mně objaly paže mojí Marcelky, která se vděčně přitiskla ke mně jako by mně chtěla poděkovat za mojí vstřícnost k našim matkám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *