Pod stanem

Leželi vedle sebe již několikátou noc a přitom se vždy jen objímali. Marta si už nebyla jistá tím, jestli Jardu někdy nedostane. Hrozně moc po něm toužila už několik měsíců a teď, když celá parta stanovala a na ní zbyl stan s Jardou, si myslela, že se konečně dočká toho, že bude Jarda její se vším všudy.

Byla to poslední noc na dovolené a ona to vážně moc chtěla, ale nedávala to najevo. Jako vždy se k němu otočila zády, jenom mu popřála dobrou noc. On ji zase objal. Lehl si za ní, jak už to několik nocí před tím udělal, ale dneska nějak nemohli usnout.

Náhle cítila, jak jí odhrnuje vlasy ze šíje a dává jí pusu na krk zezadu. Co pusu, on ji tam začal líbat. Nikdo si nedokáže představit, co to s ní udělalo. Měla husí kůži a bradavky ji okamžitě ztvrdly. Nevěděla, jestli se má otočit a tak vychutnávala ten pocit, o kterém si myslela, že brzy skončí, aniž by se hnula.

On jí ale zajel rukou pod tričko a začal jí hladit bříško. Hladil ji jenom jemně, a tak to Marta nemohla vydržet a otočila se. To už ale poprvé ucítila chuť jeho jazyka, když jí začal líbat. Cítila při tom takové mrazení v zádech, až se jí zrychloval dech.

Přejel jí rukou na záda a začal ji hladit. Ona mu zajížděla rukou do vlasů. Cítila, jak jí zezadu přetahuje tričko přes hlavu a došlo jí, že jen u líbání nezůstanou. Při pomyšlení na milování okamžitě zvlhla.

Nechala si sundat i kalhotky a on ji začal hladit po zadečku a stehnech. Marta si uvědomila, že je Jarda pořád ještě oblečený. Sama pro sebe se musela zastydět, protože se tak moc zažrala do svých pocitů, že na něj úplně zapomněla.

Hned mu sundala tričko a zajela rukou pod trenky. Ty už se jí stahovaly hůř. Trochu se jí klepaly ruce, ale nakonec se jí to povedlo. On ji pak začal líbat na krku, klíčních kostech a prsou, ale úmyslně se vyhýbal bradavkám.

Marta se slyšela, jak vzdychá, což byl důkaz toho, jak moc se těší, až jí bradavky opravdu políbí. Nechal jí schválně dlouho čekat. O to bylo lepší vychutnat ten pocit, když se jich konečně dotknul jazykem.

Líbal je krouživými pohyby, olizoval je a sál a Martě se z toho točila hlava. Ještě že při tom ležela, protože kdyby stála, tak by to neustála.

Najednou se přestal věnovat bradavkám a přejel rukama k jejímu klínu. Nejdříve ji hladil jen tak na povrchu, ale pak si v ní začal namáčet jeden prst po druhém. Moc se jí to líbilo, ale to co udělal potom, ji překvapilo.

Vždy si v ní navlhčil jeden prst a dal jí ho do pusy, aby ho olízla. Dělal to od palce k malíčku. Nejdřív byla znechucena, ale pak jí to připadalo ještě víc vzrušující, než to líbání na bradavkách.

Taky ho začala hladit v rozkroku. Jarda ale nelenil a využil každého okamžiku, aby mohl Martě dělat dobře. Začal ji líbat v klíně a Markétě nezbylo nic jiného, než ho hladit ve vlasech.

Cítila jak jí projíždějí vlny rozkoše a slyšela sama sebe, jak ho prosí, aby už do ní vklouzl. V podstatě spolu celou dobu nepromluvili a první co bylo po tak dlouhé době řečeno, bylo škemrání o milování.

Jarda chvíli dělal, že jí neslyší, ale nakonec to sám nemohl vydržet a vklouzl do ní. Měla jí uzounkou…

Nejdřív se pohyboval jen pomalu a něžně. Pak chytil její nohy za kotníky a zvedl je na svá ramena. Tak pronikal ještě hlouběji.

Jardovi ale stačilo jen několikrát přirazit a jeho vyvrcholení na sebe nenechalo dlouho čekat. Marta cítila, jak jí jeho sperma stéká mezi stehny do spacáku.

Jarda z ní vyklouzl, ale moc dobře věděl, že Marta ještě nedosáhla svého vrcholu. Pomalu z ní vyklouzl a začal její dírku dráždit svým naběhlým penisem. Pomalé kroužení dráždilo Martu úplně na doraz.

Pak se Jarda sklonil svými ústy k její dírce a stačilo několik krouživých pohybů jazykem a vyvrcholení se dočkala i Marta…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *