Začalo to na půdě II.

Již jsem skoro spal, když jsem zaslechl tichý zvuk otevíraných dveří. Sedl jsem si a mžoural ospale v příšeří pokoje osvětleného pouze měsíčním svitem, kdo to ke mně takto nezvykle přichází. To určitě ségra z nějakým jejím blbým vtipem! pomyslel jsem si.

„Spíš?“ ozval se tichý šepot a před postelí stála postava v bílé, dlouhé noční košili. „Mami?“ vyjekl jsem překvapeně, když jsem konečně poznal kdo je tím návštěvníkem.

Stála u mojí postele, dívala se na mně a ve tváři měla zvláštní výraz, ten který jsem viděl v její tváři na půdě. Pomalu zvedla ruce a položila si je na ramena. Než jsem pochopil co udělá, stáhla si z ramen ramínka noční košile a nechala ji volně sklouznout kolem svého těla až na zem!“

S otevřenými ústy jsem zíral na úplně nahou matku, měsíční svit krásně ozařoval její nahou postavu. Stála tam, jednu ruku položenou přes prsa, druhou si zakrývala trojúhelník klínu a dívala se mi do očí takovým divným pohledem, až mnou přejel záchvěv vzrušení.

Pak její ruce sklouzly volně podle těla a já mohl tak vidět všechny její podrobnosti. Velké prsy, lehce se prověšující pod jejich vahou, s tmavými dvorci na vrcholcích a velkými, jako třešně kulatými bradavkami. Ještě útlý pas a pak téměř ploché bříško, pomalu přecházející do úvozu jejího klína.

Sjel jsem očima až tam a uviděl to, co Svoboda zjistil rukou, totiž, že maminka nemá mezi nohama žádné ochlupení! V místě kde se její štíhlá, dlouhá stehna téměř dotýkala, jsem spatřil něco, co vypadalo jako ústa, stejně rudá a s velkými pysky. Byla to její pochva a byla vele vzrušená, což jsem v té době ještě nevěděl.

Seděl jsem v posteli, oči vyvalené a civěl na nahou matku stojící přede mnou, jako na obrázek svaté panny Marie. Ne, že bych nikdy neviděl nahou ženu, však jsem již říkal o obrázcích, co jsme s klukama prohlíželi se znaleckými komentáři ve škole. Ale tohle byla skutečná nahá žena a ještě tomu to byla moje vlastní matka!

„Smím k tobě?“ zeptala se tím zvláštním hlasem matka a aniž čekala na odpověď odhrnula deku a lehla si vedle mne. Automaticky jsem se posunul ke straně a otočil se k ní. I ona ležela na boku směrem ke mně a stále beze slova. Pak pohnula rukou a položila jí mezi moje nohy, přímo na můj penis.

Teď jsem si uvědomil, jak je vzrušený, tvrdý jako kámen a mokvající na špičce. „Chceš znova?“ zeptala se tiše a já pouze kývl hlavou. Srdce mi bušilo až někde v hrdle nebyl jsem schopen ze sebe vydat hlásku.

Matčina ruka zkušeně rozepnula poklopec pyžamových kalhot a osvobodila můj penis z jejich úkrytu. Pak měkce a teple obemkla můj pulzující penis a chvíli jej jen tak svírala a jemně přitom hýbala prsty. Bylo to nádherné a já se neudržel a začal vzdychat blahem.

„Líbí?“ zašeptala a začala pomalu lehce sevřenou dlaní honit mého čuráka po celé jeho délce. „Áách!“ vyklouzl mi vzdech ze sevřených úst a instinktivně jsem povystrčil klín vstříc matčině dlani.

„Máš krásný penis! Jako dospělý muž, a přitom tak mladicky nádherný!“ šeptala pomalu matka a přisunula k mému vystrčenému klínu i svojí druhou ruku. „A ty krásně tvrdé kuličky!“ pokračovala ve chvalozpěvu a druhou rukou jemně stiskla moje nateklá a jako kámen tuhá varlata. „Bože, jak já miluju penisy!“ pronesla mazlivě matka a mírně se posunula níž, aby měla lepší přístup svých rukou k mému nástroji.

Ucítil jsem jak se mé hrudi dotkly hroty matčiných ňader. I přes látku pyžama jsem cítil jak jsou tvrdé a při matčiných pohybech mně dráždivě hladí na kůži. Matka určitě věděla co se s jejími prsy děje, a jak mně provokují.

„Líbí se ti moje prsa?“ zeptala se mazlivě a v mých přivřených očích určitě viděla odpověď. „Líbí?“ zakroutila hrudí až se její kozy rozhoupaly jako ohromné kostelní zvony. „Tak mi to ukaž, jak se ti líbí! Hraj si s nimi a cucej mi je, stejně jako na půdě!“ vyzývala mně dychtivě. „Mám ráda, když si chlap hraje s mými prsy. A ty jsi již přece chlap. Podle tohohle penisu určitě!“ dodala máma a podpořila své tvrzení svojí dlaní na mém penisu.

Nemohl jsem odolat a položil ruce na tu matčinu nádheru. Dech se ve mně tajil, když jsem sevřel oběma rukama ten skvost a ucítil tu nádhernou pružnost a hebkost. Otevřel jsem lačně ústa a přitáhl si prs k nim, až jsem ucítil vůni matčiny kůže a vyplazený jazyk se dotkl tvrdé, jemně hrbolaté bradavky. Matka tiše zasténala a začala rukou jezdit po mém penisu sem a tam, pomalu a po celé jeho délce.

Srdce mi bilo až v krku, chvěl jsem se neznámým vzrušením a pocity, které jsem předtím ještě nezažil. Sevřel jsem nabízenou bradavku mezi rty a začal ji sát a třít svými rty, lačně jako kojenec toužící po mateřském mléce. Přitom jsem cítil jak mně matčina ruka dráždí na penise, který již opět začal mokvat. I ona byla vzrušená, hlasitě dýchala a oči měla přivřené jakoby snila o něčem krásném.

„Dělám ti to dobře? Dělá ti to tvoje maminka hezky?“ ptala se matka polohlasně. „Maminka to má ráda. Maminka si ráda hraje s tvým penisem!“ mluvila jako ze sna a její druhá ruka opět jemně sevřela moje kamenná varlata.

Cítil jsem, jak se mně zmocňuje divoké vzrušení a začal jsem hlasitě vzdychat a sténat. Dráždění mého penisu začalo být již nesnesitelné a můj zadek začal instinktivně přirážet proti matčině ruce.

„Ááách, mami, maminkooo!“ vzdychal jsem, vzpínal jsem proti ní svůj klín a divoce hnětl její kozy. Musela poznat, že se blíží můj vrchol, protože náhle pustila moje varlata a volnou rukou silně stiskla penis u kořene. Okamžitě ztvrdnul a natekl ještě víc.

„Chlapeček už chce stříkat!“ šeptala vzrušeně. „Ale ještě ho nenecháme, ještě ne. Maminka si ještě chviličku pohraje se svým mazlíčkem!“ nesl se pokojem její chraptivý šepot a zatímco mi jednou rukou svírala penis u kořene a palcem tiskla jeho trubici aby nemohlo semeno vystříknout, druhou rukou pokračovala v intenzivním honění penisu a dráždění žaludu. To už jsem sténal a kvílel, úplně bez sebe mučivým napětím a touhou dojít ke slastnému uvolnění.

„Maminko, maminko!“ vyrážel jsem ze sebe výkřiky, „Nemuč mně, prosííím!“ Ještě chvilku mně takto mučila a pak náhle uvolnila sevření penisu. Reakce byla okamžitá. Obrovský přetlak v mých varlatech povolil a semeno se volně hnalo trubicí z mého penisu ven.

Vzepjal jsem se vysoko vzhůru svým klínem a s hlasitými výkřiky slasti a blaha jsem ze sebe stříkal nahromaděné semeno, zatímco matka pokračovala v honění mého cukajícího se ptáka.

„Ano miláčku, maminka ti udělá hezky! Jen stříkej, jen stříkej!“ horečně vykřikovala matka rovněž celá zdivočelá a zuřivě ždímala svojí rukou poslední zbytky mrdky z mého penisu. Konečně jsem zvadnul a zcela vyprázdněný jsem klesl nádherně znaven zpět na záda.

Nemohl jsem ani mluvit, v hlavě mi hučelo a srdce bilo až někde v krku, jenom jsem tak ležel a oddychoval po té mučivé slasti. Matka ležela na boku vedle mě, hladila mně po vlasech a dívala se na mně.

„Líbilo se ti, jak ti maminka udělala hezky?“ zeptala se mně a já přikývl. „To jsem ráda, že se ti to líbilo. Ale maminka by taky chtěla, aby ji někdo udělal tak hezky jako já tobě,“ pokračovala vyzývavě.

„Ty chceš,… ty chceš abych…“ nebyl jsem schopen kloudného slova překvapením. Ještě jsem nechápal co ode mne matka chce a ona se rozesmála. „Bože ty jsi hlupáček. Proč bys nemohl svojí mamince dělat tak hezky jako na dělala tobě? Ty snad nevíš jak? Ty moje zlatíčko,“ smála se mé nezkušenosti. Pak uchopila mojí ruku a bez zábran si jí položila do svého klína. Trochu roztáhla nohy a moje ruka se náhle dotkla něčeho horkého a vlhkého.

„Ano, tam mně hlaď. Tam chci abys mně hladil. Na mojí pochvě! Cítíš jak je horká a mokrá! Je vzrušená, šíleně vzrušená a potřebuje někoho kdo by si s ní pohrál tak jako já před chvíli s tvým penisem!“ šokovala mně svým přáním. „Tak nečekej a strč svoje prsty dovnitř!“ naléhala téměř nepříčetně.

Poslechl jsem a pomalu, neohrabaně jsem začal strkat jeden prst do rozevřené matčiny kundy. Byla neuvěřitelně horká a mokrá a současně úžasně těsná a hebká. S tlukoucím srdcem jsem zasunul jeden prst mezi rozevřené pysky a začal s ním zkoumavě kroužit po pružném tunelu, kam jsem dosáhl. Matka nedočkavě sevřela mojí ruku svojí a tiskla si jí vší silou mezi nohy.

„Ještě jeden, ještě jeden prst! Strč tam ještě jeden prst a mrdej mně s ním! Proboha já to nevydržím!“ začala divoce skučet a sténat. Tlačila mi ruku do svého klína začala mi s ní jezdit nahoru a dolů a to už jsem měl v její pochvě tři prsty! Svírala vší silou mojí ruku s prsty vraženými do její pochvy a narážela se na ně svým klínem v divoké touze po uspokojení.

To už jsem si počínal trochu zkušeněji a snažil se jí mrdat svými prsty co nejlépe to šlo. Máma sténala a vzdychala jako v tranzu a přirážela na mojí ruku jako pominutá.

„Óóoch! Ááách! Ano, ano, to je ono!“ kňučela, co nejvíce roztáhla nohy od sebe a přitáhla si mojí hlavu na svoje kozy. Mrdal jsem jí prsty hluboko v její kundě, cucal její kozy a připadal si jako v pornografickém ráji. Cítil jsem, jak i mně se zmocňuje nové vzrušení a můj čurák již opět bolestivě stál jako sloup. Pak náhle matka divoce vykřikla, její zadek se vzepjal vzhůru jako v křeči a současně se stěny její těsné kundy sevřely okolo mých prstů ve spasmické křeči.

„Ááách! Úúúúž! Už jséém! Ty jsi mně udělal! Ty můj miláčku!“ sténala a vykřikovala různé nesmysly a oplzlosti jako šílená. Z její pochvy se začaly řinout nesmírné proudy její mrdky až jsem si v první chvíli myslel, že se snad pomočila.

Mrdal jsem jí prsty co nejhlouběji jsem mohl a cítil jak se její kunda stahuje a zase povoluje v orgasmické křeči, zatímco matka zatínala prsty do prostěradla a přirážela svým zadkem tak, jak jí velely vlny křeče slasti.

Konečně se matčino tělo zklidnilo a ona mohutně oddychujíc zůstala v klidu ležet a já na ní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *