Tchýně Nina IV.

„Bylo to jako sen!“ šeptala tchýně ještě vysílená z té přemíry slasti a položila si mojí ruku na svá prsa. „Žádný sen, to byl můj manžel a to dvakrát za sebou! A teď jsem na řadě já!“ zvolala náhle Věra s ostnem žárlivosti v hlase. Viděla naše opakované milování se závěrečnou milostnou křečí a byla nesmírně vzrušená.

Její ústa se opět přisála na můj penis a začala jej dráždit a laskat s maximální svojí rafinovaností. Obával jsem se, že nebudu tak rychle schopen další akce. Jenomže to nesmírné vzrušení z toho nového milování vykonalo své. Věděl jsem, že Věra umí nádherně kouřit můj penis ale přesto mně vždy překvapila. Počínala si díky svému vzrušení skutečně rafinovaně a za několik okamžiků opět uvedla můj penis do pohotovosti. Tentokrát však jasně dávala najevo, že se nenechá odstavit.

Nepotřebovala žádné dráždění, byla ještě vzrušená z našeho pozorování. Její mladé tělo se přesunulo nade mne, rukama uchopila můj penis a začala si na něj sedat.

Ucítil jsem již známé sevření její kundičky, o mnoho těsnější než její matky a již se můj penis ocitl hluboko v jejím těle. Slastně se zavrtěla a okamžitě začala svojí nádhernou jízdu. Měl jsem rád toto její milování, mohl jsem si vychutnávat pohled na její pružné mladé tělo s hroty pevných ňader, dráždivě se pohupujících v rytmu pohybu jejího těla. Jemně se přidržovala mých stehen a se zavřenýma očima si užívala slast z pocitu dráždivého pohybu té výplně v sobě.

Bylo to šílené, zvedala se někdy po celé délce penisu, někdy pouze několik centimetrů. Bylo mi jasné, že si určuje rytmus i hloubku podle sebe a byl jsem odhodlán jí to poskytnout. Plně jsem se věnoval jejímu tělu, laskal vyzývavě trčící bradavky jejích prsů, menších sice než prsy její matky, ale zato pevnější a pružnější.

Její matka se nevydržela na nás jenom tak dívat. Přitulila se k nám a začala rukama laskat svojí dceru. Její prsy se přitom skláněly nade mnou a hladily mně po tvářích.

Byl jsem jako v sedmém nebi, v rukách jsem cítil pevné prsy své ženy a na tváři pak prsy její matky. O mnoho větší a těžší, ale stále ještě plně vzrušující a dráždivé.

Nakonec byla tchýně již tak vydrážděná, že si sama klekla nad moje ústa a nabídla mi k laskání a lízání svojí kundičku. Sama začala svojí dceru líbat a laskat, zatímco moje ruce uchopily tchýnin zadek a přidržovaly si jej nad mými ústy. Pokojem se neslo srkání a mlaskáni společně se vzdechy a mlaskání těl na sebe.

Věra byl silně vzrušená, takže nemohla vydržet dlouho. Z jejích úst zamčených polibky její matky se začaly drát steny slasti a její tělo začalo na mně poskakovat stále divočeji.

Netrvalo dlouho a již jsem ucítil jak se její kundička začíná svírat a cukat příchodem orgasmu. Její pohyby byly stále divočejší a jenom díky rukou její matky ze mne nespadla. Cítil jsem mokro řinoucí se z její pochvy a stékající po mých stehnech až na postel. Její pochva mně ždímala svojí křečí a já již potřetí cítil, že se blíží i můj výstřik.

Vykřikl jsem svoje varování a již mně Věřina pochva ždímala až k šílenství. Divokým poskakováním na mém břiše ždímala ze mne gejzíry semene a vysávala je svým pohlavím. Znal jsem toto její umění, kdy jsem si připadal jako bych měl penis v nějaké dojičce nemilosrdně ze mě vysávající všechno semeno z mých zásob, dokud jsem zcela vyprázdněn neklesl znaven na postel.

I Věra zcela spokojená klesla vedle mě na postel, zatímco její matka zůstala klečet nad mými ústy dávajíc mi tak najevo svoje přání. Ač dost znaven, přesto jsem pokračoval v lízání a laskání tchýniny pochvy, zatímco Nina k mému překvapení vsála můj zcela vyčerpaný penis do úst a jemně jej vzpamatovávala svými rty a ústy.

„Já už nemůžu, maminko!“ zvolal jsem, ale tchýně na mně nebrala ohled a pokračovala ve svém hraní. Nechal jsem jí v jejím podle mne marném boji s mým vyčerpaným penisem a pokračoval v laskání její pochvy. Opět jsem se věnoval poštěváku a vyvolal jsem tak tchýniny výkřiky slasti a vzrušení. Jezdil jsem jazykem po celé úžlabině tchýnina nádherného zadku a přiváděl jí pomalu k dalšímu vrcholu.

K mému překvapení však ani tchýnino úsilí nebylo bez odezvy. Povedlo se jí opět probudit můj penis a já cítil jak se opět zvětšuje a tvrdne. Pomohly k tomu i její prsy, nádherně se dotýkající mého břicha při svém pohupování a dráždící mně svými tvrdými bradavkami.

Tyto dráždivé dotyky společně s jejími zkušenými ústy probudily můj penis dokonale a on se opět tyčil ve své mohutnosti. Naše vzrušení stoupalo, snažili jsme se co nejlépe uspokojit jeden druhého a dařilo se nám to dokonale. Jako bychom se nemohli nabažit té nově vzniklé situace, kdy naše vzájemná náklonnost propukla naplno a my konečně mohli splnit svoje touhy a přání. Já jsem se tím před Věrou netajil, že se mi její matka líbí a teď jsem se mohl plně věnovat jejímu uspokojování.

Naše vzdechy přecházely pomalu ve sténání a první se začala chvět slastí tchýně. Když jsem opět jemně sevřel její chvějící se poštěvák, divoce vykřikla, její tělo se vzepjalo do oblouku a začalo se svíjet v milostné křeči orgasmu. Ještě několik pohybů jazyka a jíž jsem dostal plnou dávku jejích šťáv přímo do úst.

Měl jsem jazyk hluboko v jejím těle a sál jako divý abych jí co nejlépe uspokojil. Tchýně jezdila po mém obličeji jako by chtěla do svého pohlaví vtáhnout celou mojí hlavu. Měl jsem obličej mokrý jejími šťávami prýštícími v neuvěřitelném množství z jejího lůna, zmítaného slastnou křečí. Přitom měla můj penis ve svých ústech a oplácela mi laskání jak jen mohla. Konečně se její tělo zklidnilo a ona se mohla penisu věnovat plně.

Kouřila mně úplně božsky a už jsem se pomalu ocital v nebi, když náhle svoje laskání přerušila. Bylo to však jenom proto, aby se posunula trochu vpřed a sevřela vzrušením bolavý penis mezi své prsy. Jako by od své dcery věděla co mám rád, začala mně jimi laskat a já jezdil mezi nimi. Měl jsem rád soulož mezi prsy a tchýniny pro to byly jako stvořené. Tohle mně vždycky dostalo rychle, takže netrvalo dlouho a již jsem cítil jak se ze mne začíná semeno drát ven.

„Už, už budu!“ skučel jsem skoro neschopen slova v tom dráždivém sevření prsů a již jsem začal chrlit gejzíry na tchýninu bradu a obličej. Nepovolila mučivé sevření dříve, dokud sebou nepřestal můj penis cukat a nevystříkl poslední kapky které ve mně ještě zbyly.

Konečně mučivé sevření povolilo a my se svalili znaveně vedle sebe. Ležel jsem tentokrát uprostřed mezi tchýní a Věrou a všichni jsme byli zcela vyčerpaní.

„Bylo to nádherné, děkuji!“ šeptala tchýně, spokojená z našeho milování. „Za co nám děkuješ, mami?“ opáčila Věra: „Všem se nám to líbilo, a já jsem vlastně jenom pomohla splnit tvoje a Petrovy tajné sny,“ pokračovala a usmála se s pohledem na červenající se svojí matku.

„Však nemusíš nic říkat, Petr se mi s tím, že se mu líbíš netajil a i na tvých pohledech jsem poznala co si o Petrovi myslíš!“ dodala a přivinula se ke mně. Musíte uznat, že mám báječnou ženu. Pochopitelně, že toto společné milování nebylo poslední, využili jsme každé příležitosti, ale vždy ve třech. Nikdy jsem se k tomu s mojí tchýní neodhodlali, když u toho Věra nebyla.

Po návratu tchána z nemocnice už to bylo obtížnější, ale vždy jsme to nějak zařídili, aby se tchýně Nina ocitla s námi sama…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *