Nezletilé poprvé

Jak jsem nalezla na Internetu vaši stránku rozhodla jsem se vám zaslat svůj příspěvek o tom, jak jsem já před patnácti léty na pionýrském táboře přišla o panenství.

Asi mi nebudete věřit, ale o panenství a panictví jsme přišli tehdy oba jako ještě velmi mladí a nezletilí. Mě bylo dvanáct a jemu třináct let. Nyní vám budu vyprávět jak k tomu došlo:

Měla jsem tehdy dvanáct let a rodiče mě na přihlásili na letní tábor. Jelikož se mi dřívější tábory líbily, těšila jsem se na tábor i letos. Na tábor jsem jela společně se svým čtrnáctiletým bratrem Petrem.

Jelikož jsme se doma navzájem před sebou neostýchali jak při převlékání, koupání a opalování na nuda plážích, věděla jsem již jak vypadá dospělé mužské a ženské tělo. Také jsem byla poučena v otázce sexu od matky, tak hlavně od kamarádek ve škole. Jelikož jsme s kamarádkami probíraly otázky sexu, soulože a také změn na ženském těle, začala jsem i já detailněji pozorovat své tělo.

Musím říct, že v mých dvanácti létech mi prsa teprve začínala růst a moje kačenka byla ještě úplně holá. Před dvěma měsíci jsem však dostala svou první menstruaci. Také jsme se začínali dívat po spolužácích a začínaly se do nich zamilovávat.

Již ve škole se začínaly vytvářet mezi spolužáky první páry a jak jsme si my holky potom povídaly, již se začínaly se spolužáky líbat a osahávat.

Některé spolužačky vyprávěly, že už zažily soulož s klukem ze třídy nebo ze starším. Prý se jim to moc líbilo.

Asi třetí den našeho pobytu v táboře přivedl můj bratr do mého stanu svého nového kamaráda Pavla, se kterým spí společně ve stanu.

Jak jsem poprvé Pavla uviděla okamžitě jsem se do něho zamilovala. Stále jsem za ním chodila do stanu, dávali jsme si malé dárečky a měli jsme schůzky v době denního volna, ale i po večerce. Večer Pavel chodil tajně k nám do stanu nebo já do jeho stanu. Poprvé jsme se líbali asi po dvou dnech a asi po týdnu jsme se začali osahávat i na intimních místech. Pavel i já jsme do sebe byli „zabouchnuti“ dokonale.

Asi tři dny před koncem tábora můj bratr onemocněl chřipkou a musel být umístěn na zdravotnickém pokoji. Večer, jak všichni odešli spát jsem se jako zlodějka vkradla do Pavlova prázdného stanu. Ten už na mě netrpělivě čekal a jak jsem se vplížila do stanu, ihned mě začal dlouze a něžně líbat. Potom otevřel ukrytou láhev vína a oba jsme si připili na „nás“.

Hezky jsme si povídali a jak byla láhev prázdnější byli jsme i my dva čím dál tím odvážnější. Špatné bylo jen to, že jsme museli být ticho, protože nás mohl někdo načapat.

Pavel po mnoha francouzských polibcích začal s líbáním mých „malých“ prsou a jeho ruka se začala dobývat do mých kalhotek, kde začal masírovat moji dosud neochmýřenou lasturku. Já jsem mu zase vytáhla z kalhot jeho již ochmýřeného ptáčka a začala ho náruživě honit.

Jeho penis se začal zvětšovat a musím říct, že v porovnání s bratrem byl velmi malý. Podle mého odhadu nebyl větší než 12 centimetrů a byl velice tenký. Jak jsem zjistila, že jeho penis je tak malý začala jsem uvažovat, že bychom mohli dneska zkusit soulož. Jeho malý, ale velmi tvrdý úd by se mohl dostat do mé malé a dosud neposkvrněné lasturky. Moc jsem si to přála a byla jsem ještě šťastnější, jak mi Pavel šeptl do ucha, že by chtěl se mnou pomilovat. Rychle jsem se za pomocí Pavla vysvlékla do naha.

Jak jsem byla hotová, ihned se vysvlékl i Pavel a těsně ke mně přilehl. Začala jsem se trochu bát – byli jsme oba nezkušení a já se navíc bála ztráty panenství a navíc otěhotnění. Pavlovi jsem řekla, ať si vezme raději prezervativ, ale on mi odpověděl, že ho ještě nepotřebuje, protože při orgasmu mu ještě jeho penis nestříká.

Začali jsme se milovat. Asi to udělalo to víno a Pavlovo laskání, že jsem poprvé v životě cítila, že dole vlhnu. Pavel mě stále hladil po mé hladké a neposkvrněné lasturce a pomalu do ní zasunoval prst. Bylo to krásné.

Najednou jsem však ucítila, že se snaží do mé lasturky zasunout svůj ztopořený penis. Nešlo mu to. Stále se nemohl strefit a místo do lasturky mi ho strkal do zadní dírky nebo mezi stehna. Snažila jsem se mu pomoct lasturku jsem roztáhla rukou a nasměrovala Pavlovo kopí dovnitř mé sevřené lasturky.

Jeho penis do mě zajel asi jen na dva centimetry, ale hlouběji se mu to nepodařilo, moje lasturka byla moc úzká. Navíc ze mě pořád vyjížděl a já ho musela znovu a znovu nasměrovávat dovnitř. Asi po patnácti minutách soulože jsem byla stále panna. Pavel byl nervózní a nesvůj.

Rozhodla jsem se, že to vezmu do svých rukou. Položila jsem Pavla na záda na postel a sedla si obkročmo na něho, jak jsem to viděla v několika pornografických filmech. Pak jsem vzala do ruky jeho stále tvrdého pindíka a navedla si do svého přirození.

Jak jsem ho tam zasunula začala jsem pomalu na Pavlovi poskakovat. Začalo to bolet, ale jeho penis se po milimetrech začal zasunovat do mé lasturky, která se začínala roztahovat.

Najednou jsem zjistila, že penis je před nějakou překážkou a tou je má panenská blána. Maximálně jsem se nadzvedla, aby mi penis nevyklouzl, a se vší silou na Pavla dosedla. Před očima se mi zajiskřilo, ale penis mou blánu nepřetrhl.

Začala jsem to zkoušet dál k mé velké radosti se mi to na pátý pokus podařilo. Penis byl ve mně z jeho velké části. Při dalších tvrdých dosednutích se mi podařilo zasunout do mě celý tenký Pavlův penis. Já i Pavel jsme byli velmi šťastni.

Pak jsme se asi deset minut milovali. Pavel docílil orgasmus, ale já ne. Přesto jsem byla v sedmém nebi. Po milování jsme uklidili a já odešla zpět do svého stanu. Další dva poslední večery v táboře jsme se s Pavlem po večerce znovu milovala.

Musím konstatovat, že nám to šlo čím dál tím lépe. Asi to bylo tím, že Pavel měl penis takový krátký a tenký. Kdyby to místo Pavla byl poprvé starší mladík nebo muž, který má větší a hlavně silnější penis, nikdy bych ho do své úzké lasturky nedostala.

Při třetím a posledním milování v táboře jsem konečně zažila svůj první orgasmus a Pavel měl orgasmy hned dva. Bylo to nádherné a já si připadala jako hotová a dospělá ženská. Při milování jsme si ani neuvědomili, že jsme oba ještě nezletilí a tudíž ještě pod zákonem. Kdyby byl jeden starší než patnáct let, mohlo to dopadnout špatně.

Ale nám oběma bylo pod patnáct a na nás to nikdo nevyzradil. Můj bratr Petr něco tušil, ale jako správný brácha si to nechal pro sebe. Až teprve před rokem mi prozradil, že všechno věděl, protože Pavel se mu se vším svěřil a před schůzkami se mnou ho žádal o rady do „života“.

Jenomže všechno má svůj konec. I náš tábor. Po jeho skončení jsme si vyměnili adresy a navzájem si dali malé talismánky. Po táboře jsme si mockrát psali a dvakrát se i navštívili. Co jsme dělali si už dovedete asi představit.

Asi po roce si však Pavel našel jinou holku a se mnou se rozešel. Já však „náš“ pionýrský tábor nikdy nezapomenu, protože jsem tam zažila své první zamilování i své první milování. Pavlův talisman, pro štěstí, mám schovaný dodnes.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *