Erika

Vlahý večerní vánek klouzal po písečné pláži přehradní nádrže. Akvatorium přehrady, přes den se hemžící lidmi, teď zelo prázdnotou. Rušný červnový den vystřídal klidný večer, na hladině se odrážely poslední sluneční paprsky.

Erika se procházela po břehu a vychutnávala si kouzlo této chvíle, její bosé nohy zanechávaly ve vyhřátém písku jen nezřetelné stopy. Ledabyle došla až k vodě a sledovala, jak vlnky hladí nárty nohou.

V náhlém popudu své spontánnosti se rozběhla do vody, aniž by se svlékla. Udělala pár temp, milovala pocit vody proudící po jejím těle. Po několika minutách dovádění se vrátila na břeh.

Mokré šaty na jejím těle daly báječně vyniknout její postavě. Překrásně tvarovaný zadeček mezi oblými boky, úzký pas a pevná prsa s velkými vztyčenými bradavkami.

Byla si vědoma svých předností a na své tělo byla náležitě pyšná. Svlékla si šaty, lehce je vyždímala a pověsila na větev blízkého stromu. Poté si lehla do stále ještě vyhřátého písku, zavřela oči a odpočívala.

Když po chvíli oči otevřela, bylo už šero. Posadila se a oprášila si ze zad nalepený písek. Uvědomovala si, jak jsou jí doteky na jejím těle příjemné, tak v nich pokračovala.

Pomalými pohyby si hladila stehna, boky a bříško. Levou rukou uchopila jeden prs a jemně ho stiskla. Naslinila si pravý ukazováček a začala jím zvolna kroužit kolem tmavorůžové bradavky. Cítila, jak mezi nohama začíná vlhnout, ale nespěchala. S velkou důkladností se věnovala také druhému prsu, a teprve když byla silně vzrušená, položila se na záda a rukama sjela do klína.

Když uchopila svůj pahorek lásky mezi ukazováček a prostředníček levé ruky, cítila, jak se chvěje vzrušením. Prsty druhé ruky položila do úžlabiny mezi nohama a začala jimi jemně kroužit kolem poševního vchodu.

Zavřela oči a představila si urostlého muže, který k ní kráčí po pláži. Beze slova si lehne vedle ní do písku a začne něžně hladit její bříško. Vezme si do úst její bradavku a vášnivě ji masíruje jazykem. Aby neošidil tu druhou, dráždí ji nasliněným prstem.

Erice se to moc líbí, roztáhne doširoka nohy a ukáže mu tak šťávami se lesknoucí přirození, aby její fiktivní milenec viděl, co to s ní dělá. On ji ale otočí na břicho a naznačí jí, že si má kleknout na všechny čtyři.

Ujme se jejího oblého zadečku, začne jej líbat a jemně kousat. Ruku položí na její pohlaví a důsledně roztírá od poštěváčku až po vrchol rýhy mezi hýžděmi nektar, který roní její svatyňka. Šikovné prsty, klouzající v jejích nejintimnějších partiích, ji přivádějí k největšímu vzrušení.

Svými prsty rychle kmitá na klitorisu, až její tělo konečně zachvátí osvobozující příval nekonečně příjemného pocitu. Jen těžko se dokáže ovládat, z hrdla se jí derou výkřiky blaha, ale současně nepřestává s drážděním svého hrášku.

Poté se svalila do písku, zrychleně oddychovala a citlivě si hladila své rozpálené tělo. Uvědomila si, že je stále vzrušená, a že ji první orgasmus nenasytil.

Opatrně se dotkla svého lůna. Do svěšených pysků se jako dotykem kouzelné hůlky začal rychle vracet život. Vztyčily se a nepatrně se roztáhly, čímž pootevřely vchod do jejího lůna. Zvědavě přiložila ukazováček do provlhlé štěrbinky a ten se propadl dovnitř. Poševní stěny se kolem něj těsně sevřely a Erika je začala vláčnými pohyby špičky prstu masírovat.

Klekla si a rozkročenýma nohama objala ležící tělo svého virtuálního souložníka. Dvěma prsty nejprve několikrát obkroužila ústí své jeskyňky a pak prudce zajela dovnitř. Její tělo se jí za to odměnilo vlnou intenzivního pocitu štěstí.

Cítila tu dráždivou vůni svého vzrušeného pohlaví, prsty nabírala hustou tekutinu a s chutí je olizovala. Znovu zopakovala několik jemných a pomalých pohybů prsty po nichž následovalo prudké zasunutí.

Druhou rukou si dráždila poštěváček, teď už zase tvrdý a vzrušený. Ve svižném tempu se nabodávala na pyj vysněného milence, jakoby nad sebou úplně ztratila kontrolu. Ukazováčkem druhé ruky zamířila k zadní dírce, aby z toho taky něco měla. Díky všudypřítomné hojnosti milostných šťáv pronikla dovnitř jako po másle.

Projížděla si obě dutiny, nejprve střídavě, a pak současně. Druhý orgasmus ji zaskočil mnohem větší intenzitou. Zatmělo se jí před očima. Byla téměř v bezvědomí, když ji přemohly mohutné vlny slasti.

Vyčerpaná a unavená ležela na dosud vlažné písečné pláži a vychutnávala si ten překrásný pocit, jaký ji ovládl, když bylo po všem. Pro dnešek to stačí, ale zítra si to musí užít znovu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *