Týden u babičky Júlinky I.

Všechno nakonec dopadalo jinak, než jsme si původně plánovali. Evka si našla ještě s jednou kamarádkou výhodnou brigádu a tak se mnou k babičce nejela. Táta musel zůstat přes víkend na montážích a tak mně musela nakonec odvézt mamka. Neměl jsem z toho bůhvíjakou radost, protože jsem nevěděl kdo tam ještě z příbuzných bude a co tam vlastně budu dělat. Babička psala, že děda je navíc třetí měsíc v nemocnici a že by ráda, kdybych jí přijel trochu pomoc s hospodářstvím.

K babičce jsem přijeli pozdě odpoledne, nechtěli jsme se táhnout přes ta největší vedra. I tak jsme byli s mamkou zpocení a vše se na nás lepilo.

Babička Julie nás již očekávala v opalovačkách na lehátku na terase. Ona totiž stále ještě na babičku nevypadala. Byla menší, štíhlá a vůbec nevypadala na 56 let. Její sportovní mládí bylo znát ještě v těchto letech a v opalovačkách vypadala jako holčička. Jenom zblízka viditelné vrásky okolo očí, spíše zaviněné mhouřením krátkozrakých očí, upozorňovaly, že již není slečna.

Vyskočila z lehátka jako mladice a seběhla nám naproti. Srdečně se s námi přivítala a vyměnila si s mamkou upřímně míněné věty o tom, jak obě krásně vypadají. Tak jak stály vedle sebe vypadaly spíš jako dvě sestry, než tchýně se snachou. Nutno však podotknout, že maminka měla podstatně větší prsa než babička a byla také o dost vyšší.

„Tak co, Marto, ještě tě prohání ten můj kanec?“ zeptala se žertovně myslíc na taťku, svého syna. „Snad si tě dobře hlídá, abys mu nezanášela. Takovou hezkou ženskou bych na jeho místě samotnou doma nenechávala. Však mu to řeknu hned jak se tu objeví!“ řekla a pokračovala: „Já jsem teď už třetí měsíc sama a vím o čem mluvím, co s normální ženskou dělá samota!“ dodala a v tom si uvědomila, že tam s nimi stojím a poslouchám.

„To je v pořádku, Júlinko,“ uklidňovala jí mamka, „Jirka je již dospělý a ví o co jde. Však má naší školu!“ dodala tajemně a babička na mně zvědavě pohlédla.

„No já teprve teď vidím, jaký je to už mužský. Ten vyrostl za ten rok a jak vyspěl!“ divila se babička a pokračovala: „To tady zastane věcí, viď Jirko, že mi ve všem pomůžeš!“ žertovala a políbila mně na tvář. Byl jsem v rozpacích, na takové řeči nejsem zvyklý a nevěděl jsem, co odpovědět.

„Neboj, Julie, on ti udělá přesně co budeš chtít, můžeš se spolehnout. Jenom nezapomeň, že už je to kus chlapa a nešetři ho!“ dodala mamka a koukala se smíchem na mně. Zakoktal jsem cosi o vykoupání a běžel na zahradu, na jejímž konci byl nádherný bazén naplněný čistou vodou. Nedočkavě jsem ze sebe shodil oblečení a skočil po hlavě do vody. Byla osvěžující a já se plně oddával plavání.

Náhle slyším hlasy a k bazénu dorazily mamka s babičkou. „Taky se jdeme osvěžit, jsem z té cesty celá zpocená!“ volala na mně mamka a začal se svlékat. K babiččině úžasu se klidně svlékla a nahá pomalu kráčela ke schůdkům bazénu. „No Marto, vždyť je tady Jirka, tvůj syn a ty jsi klidně nahá!“ okřikla jí babička a s úžasem jí pozorovala. Musela vidět, jak jí nahota sluší, protože úplně polkla vzrušením.

„Ale Júlie, my jsme zvyklí se koupat nazí a ty se klidně taky svlékni, ať si zbytečně nenamočíš tvoje krásné opalovačky!“ radila překvapené babičce mamka a klidně skočila do bazénu. Vyplavala na povrch a volala: „Tak už pojď!“ Ale babička váhala a pak koktala: „Ale to se přece nesluší, aby se bába producírovala před vnukem nahá!“

Mamka se však smála a volala na ní: „Přece se Júlinko nestydíš! Vždyť nemáš za co. Tělo máš jako slečinka a nebudeš určitě první nahá ženská, kterou viděl, viď Jirko!“ dodala škádlivě a začala na mně stříkat vodu. Já jsem se naoko bránil ale přitom jsem pokukoval po babičce. Ona si skutečně začala svlékat bikiny!

Nejdříve si rozepnula a sundala jejich podprsenku a vyplavaly její prsy. Byly malé, ale vypadaly pevně a krásně se pohupovaly. Pak si stáhla i kalhotky a zakrývajíc se rukama na prsou i před klínem, s rozběhem skočila za námi do vody. Hned se přidala k nám a tak jsem se smíchem o sobě stříkali a honili se ve vodě jako malé děti.

Osvěžení jsme začali vylézat z bazénu ven. První vylezla mamka. Vzala si oblečení do ruky a tak jak byla nahá šla do domu. Po ní jsem vylezl já a hned za mnou babička. Už jsem si šel rovněž pro šaty když babička leknutím vykřikla a po mokré hraně spadla zpět do vody. Přiskočil jsem na kraj a natáhl se nad vodu s napřaženou rukou, abych babičce pomohl. Neušlo mi, že babiččin zrak utkvěl zvědavě na mém pyji, volně se klimbajícím nad její hlavou. Neodmítla napřaženou ruku a já jí pomohl vylézt z vody. Vyskočila na kraj a přepadla dopředu na mě.

Zachytil jsem jí rukama a mimoděk jí k sobě přitiskl. Ucítil jsem dotyk jejích ňader a překvapila mně jejich tvrdost a pružnost. Babička mi poděkovala, začervenala se a sklopila oči jako slečinka. Vzal jsem si oblečení a rovněž nahý jsem utíkal za mamkou. Pomohli jsem babičce nakrmit králíky a ostatní drůbež a nakonec usedli v teplém večeru na terasu. Dlouho jsem si vyprávěli co je nového a co Evka a co druhá babička až nás začal zmáhat spánek.

Babička rozhodla, že budou s mamkou spát v ložnici a já sám v našem „hostinském“ pokoji. Již jsem skoro usínal, když tiše vrzly dveře a v nich se objevila mamka. „Spíš?“ ptala se šeptem a po špičkách přistoupila k posteli. Ve svitu měsíce uviděla, že mám otevřené oči a plavným pohybem ze sebe shodila noční košili. Její bílé prsy zasvítily temnotou jako světýlka, mamka odhrnula pokrývku a vklouzla ke mně. „Nechci tam být sama v posteli, to budu od zítřka celý týden!“ šeptala provinile a rovnou mi rukou zajela pod gumu pyžama. „Tohle taky nebudeš potřebovat!“ dodala a pomohla mi svléknout pyžamo.

Zatímco jsem ležel na zádech vášnivě mně objala a já ucítil její nádhernou vůni. Byla to vůně podmanivá a vzrušující, voněla vášní a ženstvím. „Já si tě musím ještě užít, než tě tady nechám na pospas Júlince!“ šeptala a líbala mně na ústa.

Byly to polibky plné vášně, navzájem jsme zkoumali svá ústa jazyky a přitom se k sobě tiskli jako v zimnici. Cítil jsem na hrudi tlak jejích ňader a ona určitě cítila zvyšující se tlak v mém podbřišku. Pyj začal tvrdnout a vzpínat se a tlačil jí do bříška, jako by se tam chtěl zavrtat.

Asi jí to vzrušovalo, protože se začala lehce vrtět aby cítila můj pyj jak jezdí po jejím bříšku. Cítil jsem jak začínám zanechávat vlhké stopy vzrušení na její kůži. To jsem již drtil její prsy v sevření mých dlaní a začal laskat jejich bradavky. Ty se začaly zvětšovat a tuhnout vzrušením stejně jako můj pyj a maminka již začala slabě sténat.

„Ano, hraj si s nimi, takhle se mi to líbí a ty to víš. Jenom nepřestávej!“ šeptala přerývavě hlasem sevřeným vzrušením a pomalu začal svýma rukama sjíždět z mého krku níž a níž.

Jednu ruku nechala na spodní části mých zad, malinko se nadzvedla a druhou ruku vsunula pod sebe. Uchopila můj vzrušený pyj a začala jej hladit a laskat. Věděla co se mi líbí a její prsty zkušeně zvyšovaly mojí slast a vzrušení. Včas, abych nevystříkl, svojí hru přerušila a lehce se nadzvedla. Pyjem, který držela v ruce, začala jezdit ve svém vyholeném klíně a dráždit s ním svojí kundičku.

Přispěchal jsem jednou rukou mu pomoci a ucítil jak má pohlaví mokré a horké vzrušením. Odstrčila mojí ruku a nechala pracovat pouze pyj v její ruce. Když se jí zdálo, že už nemůže toto dráždění vydržet, začala se zvedat.

„Počkej, já si tě osedlám na koníčka, ty můj hřebečku!“ šeptala vášnivě a konečně se jí povedlo zaujmout patřičnou polohu. Zatímco rukou si přidržovala můj pyj, nastavila nad něj svojí kundičku a začala se na něj spouštět dolů. Pyj se octl v horké vlhké sauně jejího pohlaví a ona klesala napíchnutá na něm, až dosedla na dno své pochvy. Malinko se nadzvedla a několikrát zakroužila pánví, až náhle pyj zajel až po kořen a zmizel v její propasti. Zasténali jsem oba dva slastí a maminka se začala pomalu na mně pohybovat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *