Týden u babičky Júlinky II.

Opatrně vyjela vzhůru až se špička žaludu ocitla na samém kraji její pochvy a opět se nasouvala na něj. Cítil jsem jak mně hladké sametové stěny její pochvy hladí po celé délce pyje shrnují kůžičku přes žalud a zpět.

Rukou uchopila můj ležící pytlík a začala jemně masírovat obsah. Kuličky byly zduřelé a tvrdé a ona to cítila. Uchopila mojí skleslou ruku a vrátila jí zpět na své ňadro. Stejným způsobem naložila i z druhou a já věděl, co požaduje. Zatímco se ona na mně pohupovala, já jsem vzal do úst bradavku jejího prsu pohupujícího se přímo před mýma očima a začal jí sát a lízat a tisknout mezi rty a lehce dráždit zuby. Bylo to, asi vzrušující protože sykala rozkoší a sama mi hladově strkala do úst celý prs i s vystouplou bradavkou.

To již začala sténat hlasitěji, až jsem měl strach že vzbudí babičku. Netušil jsem, že již byla vzhůru a pozoruje nás s vykulenýma očima přes skleněnou výplň dveří.

Maminka cítila, jak její vzrušení stoupá a ještě se snažila zrychlit tempo přirážení. Pomáhal jsem jí tím, že jsem jí nadzvedával, nejdříve pod prsy a když se začala vzpínat stoupající slastí tak jsem jí rukama pevně sevřel za boky a pomáhal jí v nadzvedávání na mém pyji. „Už brzo budu, už cítím jak to přichází!“ šeptala vzrušeně a přivírala oči slastí.

Stěny její pochvy se začaly čím dál tím těsněji svírat okolo mého pyje a zachvívat blížícím se orgasmem. Její vzrušení se přenášelo i na mně a i já jsem cítil že brzy exploduji. V okamžiku, kdy se okolo mého pyje sevřela poprvé její pochva v milostné křeči vystříkl z něho silný horký proud semene a zaplnil maminčinu pochvu až po okraj.

Stříkal jsem skoro nepřetržitě a ona odpovídala záškuby své pochvy. Zdálo se, že naše milostná křeč nikdy neskončí ale bohužel konec přišel. Ještě několik posledních výstřiků a stahy její pochvy ustaly. Mamka klesla vysíleně na mně a já jí objal kolem ramen a tisknul k sobě.

Chvíli jsme leželi takto bezvládně než maminka sklouzla ze mě a spočinula vedle mě. Okamžitě jsem se nad ní naklonil a začal jí znova líbat. Sjel jsem ústy na její ňadra a začal je líbat a olizovat jejich bradavky a sát mezi rty. Maminka ihned vycítila, že jsem ještě neskončil a pohotově podsunula pode mně svojí ruku a uchopila do ní pyj. „Ten je nádherný, já věděla, že jsme ještě neskončili!“ šeptala hladově a honila mi pyj v ruce jako divá.

I já jsem sjel rukou mezi její nohy a začal jí hladit vlhnoucí pohlaví. Jezdil jsem přes škvírku sem a tam a cítil jak začíná vlhnout a rozevírat se stoupajícím vzrušením. Začal jsem zkoumat horní část rozevírající se škvíry, kde se začínal objevovat poštěvák.

Nejdříve jako malinký výrůstek a posléze se začal zvětšovat, až jej bylo možné uchopit mezi prsty. Zaměřil jsem se na něj a začal jezdit prstem okolo něj a přes něj až maminka začala slastně sténat a vrtět zadečkem rozkoší. Nakonec přerušila svojí hru na mém pyji: „Já tě chci cítit opět v sobě!“ šeptala a táhla mně na sebe.

Překulil jsem se na ní a ona široce roztáhla nohy, abych měl usnadněnou cestu do ní. Sama uchopila můj pyj a zavedla si jej na okraj svého již toužebně rozevřeného a nedočkavého pohlaví.

Zatlačil jsem a pyj začal pomalu zajíždět do její horké a vlhké propasti. Šíleně mně vzrušilo vědomí, že takto souložím s vlastní matkou, že mi dává v plen své tělo a já si s ním dělám téměř co chci. Táhle zasténala pod tlakem pyje roztahující její přirození a celá se třásla slastí. Věděl jsem již, že má tyto chvíle nejraději, když se její pochva natahuje na můj pyj a vyplňuje jí bezezbytku.

Pomalu, abych co nejvíce prodloužil tyto chvíle slasti, jsem vtláčel do ní pyj až jsem ucítil odpor dna její pochvy. Vydechla napětím a mně již známým pohybem zavlnila zadečkem aby získala ještě několik centimetrů potřebných pro zaboření celého pyje. Ihned jsem poznal, jak jsem ještě o těch pár centimetrů zajel do maminčiny pochvy a cítil jsem jak narážím klínem na její klín.

Maminka zasténala rozkoší a pevně mně objala svýma nohama okolo pasu. Já jsem uchopil do rukou její prsy, pevně je sevřel a začal pomalu vyjíždět z její pochvy ven. Vyjel jsem téměř až na kraj a zůstal stát. Maminčin klín se začal proti mně vzpínat nedočkavostí a z úst jí zazněl sten zklamání. „Dělej prosím tě, vrážej ho do mě, už to nemůžu vydržet!“ škemrala a já opět začal vjíždět pomalu dovnitř.

Maminka mně vší silou tlačila svýma nohama abych zrychlil a tak jsem začal jezdit v její kundě podle jejího rytmu. Sám jsem se věnoval jejím nádherným bradavkám a sáním je provokoval k tvrdnutí. Nádherně sténala slastí a zkušeně přirážela, přičemž mně dirigovala svýma nohama obtočenýma okolo mého zadku.

Cítil jsem její ruce na svém těle, jak se pomalu přibližují po mých zádech k zadku a začínají hledat můj zadní vchod. To byla vždy známka, že se blíží její vyvrcholení a ona se připravuje na to, aby mně co nejvíce vyprovokovala.

Začala se chvět a horečně přirážet až jsem ucítil stahy její pochvy na svém pyji. V tom samém okamžiku začala maminka vsouvat svůj navlhčený prst do mého análu a já se pod jeho tlakem začal ještě více vypínat proti jejímu klínu. Maminka sebou začala prudce házet ze strany na stranu a tiskla mně na sebe až jsem pomalu nemohl dýchat.

Byl jsem rovněž silně vzrušen a jezdil jsem v ní jako pominutý. Vůbec jsem nevnímal, že její orgasmus již odezněl a že ke mně již sama nepřiráží jako před ním. Začal jsem jí nadzvedávat zadeček ještě do výše až si sama pod sebe strčila polštář, abych jí nemusel držet ve vzduchu.

Uchopil jsem její nohy pod koleny a přetáhl je ze svých zad až na má ramena. Měla je vysoko zdvižené a sama je zkřížila za mým krkem. Její reakce se již začala zase probouzet, bylo vidět, že se znova vzrušuje a já musel obdivovat, co vydrží. Postupně začala zase přirážet jako předtím a její sténání nabývalo na intenzitě. Sama si tentokrát laskala prsa a jejich bradavky, protože já musel její nohy přidržovat, aby v tom šíleném tempu nespadly dolů.

Náhle začala mezi sténáním přerývavě vykřikovat: „Dělej, ještě jednou mně udělej, hlavně prosím tě miláčku nepřestávej, já už budu každou chvilku!“ a svírala své prsy až na nich zanechávala stopy svých nehtů.

V tom jsem opět ucítil její chvění a v zápětí sevřela prudce nohy okolo mého krku, že mně málem udusila. Její pochva sebou začala škubat a svírat můj pyj a tentokrát to trvalo neskutečně dlouho. Až po pro mě nekonečných minutách stisk jejích nohou okolo mého krku povolil a já se mohl volně nadechnout. To jsem cítil, že i mně se konečně blíží vrchol.

Cítila to asi i maminka, protože náhle začala sténat: „Už mně prosím tě nech, já již nemůžu milý, úplně jsi mě zničil a teď už mně to začíná bolet!“ škemrala a snažila se mně od sebe odstrčit.

Začal jsem zoufale žadonit: „Ale mami, já už budu, to mně přece nemůžeš udělat. Tak alespoň do zadečku, můžu?“ škemral jsem ale maminka ihned odporovala: „Ne proboha do zadečku ne, ty bys mně určitě natrhnul, to může jenom taťka nebo děda, ti mají menší pyje!“ trvala na svém. Ale v tom si všimla mého zoufalého výrazu a dodala, „Pojď mi to udělat mezi prsa, vím, že se ti také líbí, ty můj miláčku!“ řekla něžně a ihned sevřela své prsy svýma rukama a vytvořila mezi nimi krásný něžný prostor pro můj pyj.

Byl jsem velmi vydrážděn, takže jsem okamžitě vyjel z její již suché pochvy a sundal její nohy z ramen. Poklekl jsem nad její hruď a vsunul pyj do tunelu vytvořeného z jejích ňader. Maminka je přimáčkla na můj zduřelý a již nedočkavostí bolavý pyj a já v této sametové „pochvě“ začal jezdit jako šílený. Špička mého dlouhého pyje vyčnívala z jejích sevření a tak ji začala něžně a lačně olizovat a sát.

To byl poslední podnět a já ucítil obrovský tlak semene hrnoucího se sevřenou trubicí ven. Nelidská slast mně donutila křičet a svíjet se pod tlakem maminčiných prsů, které nemilosrdně vymačkávaly z mého pyje další a další dávky semene.

Maminka měla celý obličej, krk i prsa pokryta vrstvou semene a přitom ještě vysávala další a další kapky. Konečně výron přestal a já uvolněně padl na její hruď. Oba dva jsme byli vysíleni a několik minut jsem leželi bezvládně, než jsme se mohli zvednout a trochu očistit.

Teprve teď jsem si uvědomil, co jsem zahlédl při mé milostné křeči. Jak jsem mimoděk pohlédl okolo, zdálo se mi, že se za skleněnou výplní dveří vedoucím do babiččina pokoje mihla babiččina tvář s očima doširoka rozevřenýma pro ní šokující podívanou.

Svěřil jsem se s mým viděním mamince a ta se rozesmála. „Proč se mami směješ, víš jaký to pro ní musel být šok, když nás dva viděla v takové situaci?“ ptal jsem se nechápavě. Maminka se dál smála a řekla: „Směji se při vzpomínce, jak jsem byla překvapená já, když jsem při své nenadálé návštěvě zastihla Júlinku jak se miluje se svými syny i manželem dohromady. To bylo pro mě stejné překvapení a já bych byla jenom ráda, kdybych jí to takto mohla oplatit!“ smála se dále maminka a řekla, ať se tím dál netrápím, že se s babičkou určitě domluví.

S těmito uklidňujícími slovy se zvedla, políbila mě na dobrou noc a odešla do vedlejšího pokoje. Já jsem byl docela ospalý, takže jsem jenom chvilku zapřemýšlel co asi zítra řekne babička a s tím pomyšlením jsem usnul jako špalek…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *