Moje malá sestřička II.

O pár dní později jsem večer ležel v posteli a četl si časopisy, když přišla ségra, na sobě jen dlouhý triko, měla ještě mokrý vlasy – asi se před chvílí koupala, pohlédla na mě takovým dráždivým pohledem a mě hned napadlo, proč asi přišla. Časopis jsem samozřejmě odložil a místo toho jí chytl za ruku a přitáhl k sobě.

Přitiskla se ke mně a já jí hned začal líbat. Polibky mi vášnivě vracela a její ruka hledala kousek teplého místečka na mém těle.

Vyhrnula mi triko a přejela prsty po mém břichu a pokračovala nahoru k mým bradavkám. Ty se po pár tazích vzrušily a byly tvrdé na dotek. Začal jsem jí tedy taky hladit, triko jsem vyhrnul co nejvíc to šlo a pak jsem zjistil, že nemá podprsenku.

Prohmatal jsem její pevná prsíčka a v mžiku jsem se k nim přisál ústy. Lízal jsem její bradavky a občas stisknul mezi zuby, až jsem cítil, jak sebou vzrušením škube – zaklonila hlavu a lehla si na záda, aby si to vychutnala.

Nahnul jsem se tedy nad ní a pokračoval dál, jazykem jsem sklouzl k pupíku a kmital kolem lemu jejích kalhotek, zatímco mě hladila po zádech a pak ve vlasech.

Pak jsem jí nadzvednul zadeček a sundal ten kus látky, který mě dělil od její čerstvě vyholené a voňavé mušličky. Zabořil jsem do ní jazyk a cítil, že je už hrozně mokrá, lízal jsem její šťávičku a prsty jí dráždil na poštěváčku.

Začala vlnit boky a po chvilce přidala i několik tlumených vzdechů. Pak mě však lehce odstrčila a rukou vjela do mých kalhot, aby si vytáhla ten můj stojící kolík. Sundala mi kalhoty i slipy a převalila mě na záda. Pak mi sundala i ten zbytek a oba jsme zůstali nazí.

Přehoupla se na mě a já měl u svých úst její vlhkou kundičku, ona mezitím cumlala mého vzrušeného ptáka. Rty ho obepnula a pohybem nahoru a dolu mě přiváděla do extáze – dělala to moc dobře, přitom jazykem klouzala po žaludu.

Na nic jsem nečekal a hned zabořil prst do její jeskyně, po chvilce jsem přidal další a cítil jsem jak sebou mele. Můj jazyk přitom kmital po jejím poštěváčku.

Náhlý příval její šťávičky a neustále zesilující pohyby proti mým prstům mi naznačily, že se blíží její čas – však i můj ocas byl na pokraji stříkání. O chvilku později měla už plnou pusu teplého semene a já cítil na prstech stahy její kundy. Vysála ho do poslední kapky, až jsem se divil, protože to holky v jejím věku většinou nedělají – nedotáhnou to až do konce.

Usmála se na mě a lehla si vedle mě a chvilku jsme jen tak vedle sebe leželi a odpočívali, měli jsme ještě celou noc na to, abychom si užili – naši se měli vrátit příští den kolem poledne.

Tentokrát jsem to byl já, který to jako první nevydržel a moje prstíky běhaly po jejím mladičkém těle. Kroužil jsem po jejích bradavkách a cítil příval nové vlny vzrušení. Její ručka ho v té chvíli držela a tiskla a nechala si ho v ruce narůst, úplně jsem cítil tlak jejího stisku, jak se ten obr dere ven z její ruky.

Roztáhl jsem jí nohy a klekl si mezi ně. Nasměroval jsem svůj penis k jejímu otvůrku a pomalu ho tam zastrčil. Vjel do ní jako po másle, byla nádherně vlhká a teploučká. Pak jsme se jen oddávali několik minut přírazům sem a tam a kupodivu se mi nechtělo stříkat.

Lehl jsem si na ní a líbali jsme se. Její jazyk kroužil po tom mém a do rtů mě občas něžně kousala a sála je – to se mi moc líbilo. Její ruce mě držely za zadek a její nehty, které do mě vzrušením zarývala ve mně probudily ještě větší dravost a vášeň. Už jsem ale pomalu cítil, že to na mě jde, tak jsem ho vytáhnul a počkal, až to zase přejde, chtěl jsem vydržet co nejdéle. Mezitím jsem hladil její prsa a líbali jsme se.

Po chvilce jsem si lehl na záda já a ona mě obkročila a sedla si na mě. Chvilku se jen tak pohupovala a jednou rukou ještě stihla dráždit i moje varlata. Přirážel jsem proti vlnění jejích boků jak to jen šlo, co nejhlouběji – viděl jsem, že se jí to moc líbí, dokonce i její vzdechy byly hlasitější.

Tentokrát to přerušila ona, vstala a klekla si na všechny čtyři – asi chtěla vyzkoušet co nejvíc poloh. Jejímu našpulenému zadečku jsem neodolal a za chvilku jsem se v ní zase nořil.

Chytil jsem jí za boky a dával jí co proto, divoké přírazy střídaly pomalejší, ale pak už jsem to nemohl vydržet a v divokém opojení jí vystříkal teplým semenem mušličku. Její kundička však ještě nebyla hotová, takže jsem do ní zastrčil dva prsty a nahradil tak můj penis, který už byl v této chvíli ze hry.

Stačila chvilka a i ona se zmítala v silném orgasmu. Usnuli jsme spolu v objetí, ale po pár hodinách mě probudilo teplo vedle sebe – spal jsem vždycky sám a na tohle jsem nebyl do téhle doby zvyklý. Takže naše hry pokračovaly až pozdě do noci a ona s nimi s nadšením souhlasila.

Do rána jsme to stihli ještě jednou, pak jsme se znovu osprchovali a asi kolem čtyř v noci šli teprve spát, každý do své postele samozřejmě. Když přijeli naši v jedenáct dopoledne domů, divili se, že jsme oba ještě v posteli a spíme – netušili co se tady v noci dělo a doufám, že se to nikdy ani nedozví…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *