Týden u babičky Júlinky III.

To ráno bylo kouzelné. Probudil jsem se osvěžen dlouhým spánkem a ještě dlouho v leže vzpomínal na mé milování s maminkou. Uvažoval jsem, čím to je, že milování s maminkou je pro mě stále ještě nejvzrušivější a také nejhezčí. Až kručení v břiše mně vytrhlo z filozofování a já vstal a šel do kuchyně.

Ještě jsem neotevřel dveře a už jsem slyšel nějaké hlasy, jak se babička o něčem dohaduje s mamkou. Nerozuměl jsem všemu. Ale týkalo se to našeho nočního milování. Uvědomil jsem si, že jsem neměl vidiny a že to skutečně byla babička, kdo nás tak překvapeně pozoroval. Začal jsem hlasitě kašlat, abych upozornil na můj blížící se příchod a když jsem vešel do kuchyně, vládla tam selanka.

Obě ženy mně přivítaly milými úsměvy a babička přede mne přistrčila kafáč s čajem a krajíc domácího chleba tlustě namazaný máslem. „Pamatuji si dobře, co máš nejraději k snídani a k obědu ti udělám smažené vdolky s domácími povidly!“ řekla mile babička a tvářila se jakoby nic. Protože i maminka dělala, že se nic nestalo, přistoupil jsem rovněž na jejich hru.

Dopoledne jsme strávili na louce za zahradou, kde jsem sekal sekačkou trávu a babička s mamkou hráběmi obracely na vedlejší louce již schnoucí seno. Obě byly jenom tak v opalovačkách a byl to na ně pohled jedna radost.

Znova jsem obdivoval téměř dívčí postavu babičky s menšími ale pevně vypadajícími prsy, jejich bradavky se rýsovaly přes tenkou látku podprsenky. Proti maminčiným prsům vypadaly jako hračky, ale asi dovedly pořádně vzrušit. Při tom pomyšlení mě až zatrnulo mezi nohama a já se vzrušil při pomyšlení, že si s nimi hraji.

Honem jsem se díval po ženských, zda si nevšimly vystupující boule na mých plavkách. Babička dělala, že nic nevidí ale maminka svým bystrým zrakem určitě vše viděla a dovtípila se na co asi myslím. Vysvobodilo mně, že práce byla hotová a my se odebrali domů.

„Nejdříve se vykoupeme!“ navrhla šprýmovně mamka a první pospíchala k bazénu. Než jsme za ní došli už byla svlečená a nahá skočila po hlavě do vody. Zůstali jsem s babičkou stát na břehu a rozpačitě po sobě koukli.

„Tak honem, svléknout a šup za mnou!“ volala mamka a stříkala na nás vodu až jsme byli celí mokří. Váhavě jsem se svlékl jako první a úprkem běžel k okraji bazénu a skočil do vody, až vysoko vystříkla. Než jsem vyplaval, byla již i babička svlečená a zakrývajíce si klín a prsa rukama, spěchala za námi do vody.

Díval jsem se na ní, jak se studem vchází po schůdcích do bazénu, nucena přitom odkrýt své intimní části těla. Uviděl jsem s překvapením, že nemá mezi nohama chlupy a je vyholená jako maminka. Proto se asi styděla, že to uvidíme! Nakonec překonala největší stud a začala se s námi koupat a stříkat po sobě vodu.

Pak navrhla mamka hru na babu a začali jsme se honit ve vodě a předávat si babu. Povedlo se mi nechtěně dotknout se babiččina prsu a překvapila mně jeho pevnost. Babička dělala jako, že si toho mého dotyku nevšimla, ale přesto se po mně úkradkem podívala jako by chtěla vědět, co si myslím.

Konečně jsme byli dost osvěžení a rozhodli se jít na oběd. Vylezli jsem ven a vzájemně se osušili od kapek vody. Maminka to zařídila tak, že babiččina záda zbyla na mně a já jí ochotně vytíral záda do sucha, až křičela, že jí dřu.

Strkala rukama za sebe aby mně odstrčila a přitom se jen tak náhodou dotkla opakovaně mého pyje. Všiml jsem si toho, jak se snažila aby to vypadalo jako náhoda, až jsem se tomu musel v duchu smát. „Ale babi, vždyť ty mně osaháváš, tak já tě taky budu osahávat!“ volal jsem se smíchem a schválně jí chytl za jeden prs. To už jsem pořádně ucítil jeho tvar i pružnost.

Babička mně odehnala lehkým pohlavkem a křikem, co si dovoluji osahávat starou bábu. Zalichotil jsem jí, že jsem podle hmatu žádnou starou bábu necítil a ona se začervenala jako holčička. Nakonec nás přerušila mamka, ať si to necháme až odjede, že už se musíme vrátit. „Pak budete mít na laškováním a zlobení celý týden!“ podotkla a tak jsme šli konečně na ten oběd.

Po obědě jsme šli ještě jednou trávu a seno obrátit a po rychlém vykoupání jsme spěchali domů. Maminka musela již brzy odjet, bála se jet domů autem za tmy. Rychle se sbalila a začala se s námi loučit. „Tak tady babičku Júlinku nezlob a koukej jí pomáhat a poslouchat na slovo, jako mně!“ přikazovala mně mamka a já jí to slíbil. Pak se rozloučila i s babičkou, nasedla do auta a byla pryč.

Zůstali jsem s babičkou sami. Až druhý den odpoledne měla přijet teta Alice se strýcem Romanem a s dvojčaty Romanou a Ivanou. Byl jsem rád, že tady nebudu úplně sám i když mou radost kalilo pomyšlení, že to budou zase samé holky. Ale alespoň si s nimi užiju, pomyslel jsem si lišácky a vzpomínal na jejich poslední návštěvu u nás.

V tom jsem si uvědomil, že nemám sebou žádné pánské ochrany a ztuhnul jsem zklamáním. Vždyť se mnou nebudou ani nic chtít mít ze strachu, že bych jim udělal dítě! Pak jsem si ale vzpomněl na milování s boubelatou tetou a nálada se mi hned zlepšila.

Náhle jsem si uvědomil, že na mně babička mluví a já jí vůbec nevnímám. Žádala mně, abych s ní šel ještě jednou na louku kopit seno, kdyby v noci přišla bouřka. Běželi jsme rychle ještě jednou na louku a co nejrychleji shrnuli již téměř suché seno do kopek. Domů jsme se vrátili celí zpocení a po rychlé večeři jsme šli jeden po druhém do koupelny.

Já šel jako první a dlouho jsem ze sebe splachoval slaný pot s prachem uschlé trávy. Natáhl jsem pyžamo a vyšel ven. Babička čekala na mně až vyjdu. Dala mi dobrou noc a zatímco já šel do postele, ona šla do koupelny.

Ležel jsem v posteli a vzpomínal na dnešní události. Pořád jsem si připomínal různé doteky babiččina těla a jejích rukou a cítil, jak se můj pyj napřimuje žádostí. Náhle jsem se rozhodl, vylezl s postele a šel do babiččina pokoje. Ještě tam nebyla, dosud byla v koupelně, tak jsem vlezl do její postele a čekal co se bude dít.

Téměř jsem usínal, když mně probraly tiché kroky. Babička šla potichu přes můj pokoj do svého, ani nerozsvítila v obavě aby mně nevzbudila, takže si nevšimla, že v posteli nejsem. Po špičkách přišla až ke své posteli a lehla si do ní. Až když se chtěla přikrýt si všimla, že jsem vedle ní.

„Co tady děláš, fuj to jsem se lekla!“ téměř vyjekla vyplašená babička, ale já jí prudce objal a vášnivě jí začal líbat. Byla tak překvapená, že mi začala polibky vracet. Cítil jsem jak se chvěje a až později jsem pochopil, že touhou.

Uvědomil jsem si, že je děda více jak tři měsíce v nemocnici a že se nejméně tak dlouho nemilovala s mužem. Vracela mi polibky stejně vášnivě jako jsem ji líbal a tiskla se vší silou ke mně. Přes látky její noční košile a mého pyžama jsem cítil její vášní se třesoucí dosud pružné sportem utužené tělo.

Neodolal jsem a začal jí rozepínat knoflíčky u košile. Strašně jsem toužil vzít do ruky ty její nebabičkovské prsy a cítit jejich chvění v prstech. Trpně snášela jak jí postupně rozepínám knoflíček po knoflíčku a zaúpěla, když jsem nedočkavě sevřel její prs v ruce.

Cítil jsem jak i její ruka bloudí o mém těle a náhle přes látku pyžama našla co hledala, můj již tvrdý a k boji připravený pyj, který jí zatím tlačil do boku.

Nevěřícně po něm přejela prsty a odhadovala tak jeho velikost. „To snad není možné, takový nádherný kus!“ vyhrkla obdivně a dál jej opatrně zkoumala. To jsem již i já druhou rukou odhrnul spodek košile a zajížděl do jejího rozkroku. Cítil jsem její hladkou pokožku a náhle, nevarován žádným ochlupením, jsem se rukou přímo dotkl jejího pohlaví…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *