Týden u babičky Júlinky IV.

Nečekaně silně vzdechla slastí a já ucítil jak je strašně vlhká a horká. Již odvážněji jsem zarejdil prstem okolo jejího žhavého pohlaví a vjel i trochu dovnitř. Ještě více zasténala a instinktivně roztáhla nohy.

Začal jsem se jí mezi ně drát a ona náhle jako by vystřízlivěla. „To nesmíme, vždyť jsi můj vnuk, proboha to nesmíme!“ téměř vzlykala nejistotou, na jedné straně hnána vášní a na straně druhé napomínána názory okolí. Nerozhodně tiskla nohy k sobě i s mými prsty ve své rozpálené kundě.

Nebral jsem ohled na její chabou obranu a snažil se vklínit své koleno mezi její nohy, abych tak uvolnil cestu do její nedočkavé tůňky. Tušil jsem, že její obrana je jenom na oko, že si ve skutečnosti přeje úplně něco jiného.

Sjel jsem náhle tělem níž až jsem se dostal obličejem přímo do jejího žhavého klína. Začal jsem jezdit jazykem po jejím plochém bříšku a sjíždět s ním níž a níž, zatímco babička uchopila mou hlavu do dlaní a tiskla mně jí sama do svého klína.

Jakmile jsem se dotkl blízkého okolí její škvírky, rezignovaně zaúpěla a do široka ochotně roztáhla nohy. Ucítil jsem nádhernou vůni a horkost jejího vzrušeného pohlaví. Byla neskutečně mokrá a vzpínala se klínem proti mým ústům.

Zabořil jsem rovnou jazyk do jejích hlubin a začal s ním rychle jezdit sem a tam, přičemž jsem nezapomněl ani na poštěvák, který již vyčníval zduřený a nateklý vzrušenou krví.

Téměř okamžitě zaúpěla a začala sebou házet jako šílená v křeči orgasmu. Její sexuálním půstem vyhladovělé tělo jí zradilo a ona se začala svíjet a rukama vší silou tlačit mojí hlavu do svého klína, který vysoko vzepjala proti mně.

Uchopil jsem jí za zvednutý zadeček a dokončoval jazykem její muka. Zoufale přirážela zadečkem proti mým ústům a skučela slastí a rozkoší. Její pochva se přímo neskutečně svírala a škubala a já měl celý obličej mokrý z jejích vytékajících šťáv.

Trvalo to několik minut než uvolnila tlak svých rukou a uvolněně klesla zpět na postel. Přitáhla mně za vlasy na sebe a vší silou mně objala. Líbala mně na tvář a do vlasů. „Děkuji ti, šíleně jsem to potřebovala, bylo to neskutečné, tohle mi ještě nikdo neudělal!“ šeptala k mému překvapení a já nevěděl co si mám o dědovi myslet.

Oplácel jsem jí její polibky a přitom jsem uchopil její ruku a stáhl jí mezi své nohy. Položil jsem jí na mé vzrušené pohlaví a zašeptal: „A babi, přece jsme ještě neskončili, co s tímhle!“ a tiskl jí na ně ruku.

Ucítil jsem jak se okamžitě pevně sevřela okolo něj a začala se po něm pohybovat sem a tam. „Počkej babi, sundej si prosím tě tu hroznou košili a já se také svléknu!“ přerušil jsem jí a začal se svlékat. Ale babička se rozpačitě po mně koukala a říkala: „Přece se nebudu svlékat před svým vnukem, já se stydím dělat s tebou takové věci!“

Bez řečí jsem uchopil její košili a začal jí sám přetahovat babičce přes hlavu. Přesně jak jsem si myslel, nechala se takto bez odporu svléknout a hned si lehla na záda a rukama se snažila skrýt prsa a klín.

Znovu jsem se na ní přitiskl a začal jí líbat. Její vzrušení velice brzy přemohlo jakýkoli stud a ohledy a začala se chovat normálně. Čím dál tím vášnivěji oplácela mé polibky a již beze studu nechala mé ruce zkoumat její tělo. Sama se odvážila znovu uchopit můj pyj do ruky a opětovně jej honit sem a tam.

Přisál jsem se střídavě k jejím tvrdnoucím bradavkám a cítil, jak se celé její přece jen povislé prsy tlačí proti mým dlaním a přímo čekají na laskání. Opatrně jsem jednu ruku podsunul pod sebe a začal zajíždět do babiččina klína, až jsem se prstem dotkl mokré a horké škvíry mezi jejíma nohama.

Byla opět šíleně mokrá vzrušením a nedočkavě přirážela na můj zkoumající prst. „Já to potřebuji, udělej mi to konečně a netrap mně!“ najednou zasípala hlasem sevřeným vzrušením a vší silou sevřela můj pyj v ruce až jsem měl o něho strach.

Začala mně za něj tahat vstříc její dychtivé jeskyňce a já musel chtě nechtě se podvolit, pokud jsem chtěl vyváznout bez zranění. Ucítil jsem horkost a vlhkost její pochvy a babička mně začal svýma rukama vší silou tlačit do sebe.

Začal jsem tedy pomalu vjíždět do sauny její kundy a bez velkého odporu jsem zajel až na její dno. Pohlaví měla tak vzrušené, že by se do něho vešel možná ještě větší pyj než můj. Babička ucítila můj pyj na dně své, pochvy a zasténala slastí. Její tělo se prudce prohnulo proti mému klínu, jak se snažila o ještě hlubší zásun a nohy roztáhla a vyšvihla až na má záda a tam mně s nimi objala.

Její pohlaví se hladově přisálo na můj pyj a já začal pomalu a pak čím dál tím rychleji jezdit v tomto slastném sevření. Tušil jsem, že bude opět brzo hotová a skutečně se tak stalo. Po několika pohybech pyjem se její kunda začala svírat a škubat v křeči přicházejícího orgasmu a babička se divoce s hlasitým sténáním narážela na můj pyj.

Náhle se křečovitě ke mně přisála a držela mně několik okamžiků v pevném sevření, že jsem se nemohl vůbec hýbat. Pomalu její sevření opadlo a uvolněně dolehla na lůžko.

Ležela mlčky se zavřenýma očima a vychutnávala si dozvuky svého vrcholu. Pomalu jsem obnovil práci pyjem v její pochvě a to jí trochu probralo.

„Ty ještě můžeš, že bychom to ještě zkusili?“ šeptala mi hladově do ucha a začínala opět reagovat na moje pohyby. Určitě musela vědět, že jsem ještě nestříkal a já doufal, že na mně také konečně dojde. Cítil jsem, že začínám být silně vzrušený a to byla předzvěst mého vrcholu.

„Ty jsi ale těžký!“ řekla najednou babička a já si uvědomil, jakou dobu na ní již ležím a buším do ní. „Tak se otoč, babi a budeme se milovat zezadu!“ navrhl jsem s rozpaky a s ulehčením přijal její souhlasnou reakci.

Rychle se otočila na břicho, poklekla a vyzývavě na mně vystrčila svůj nedočkavý zadeček. Bleskově jsem znovu vrazil pyj do již čvachtající jeskyně a pokračoval tentokrát v této lepší poloze. Téměř jsem za ní stál, pevně svíral její dolů volně visící prsy a vrážel do ní vší silou svůj pyj.

Jakmile mi některý prs vyklouzl z ruky, začal sebou házet pod vlivem mých přírazů na její zadeček a mlátil babičku svojí vahou. Byla to nádherná a vzrušující podívaná, ale já již měl mysl zatemněnou chtíčem. Už jsem myslel jenom na přicházející vyvrcholení a šíleně si přál, aby již přišlo.

Byl jsem přece jen rozdrážděn a přestal jsem se ovládat. Uchopil jsem babičku za zadek, zvedl jej do výše a seshora jsem do ní vrážel můj pyj napjatý k prasknutí. Babička už opět začala šílet v milostné křeči ale já na nic nedbal, pevně jsem svíral její zadek a bušil do ní s touhou již stříkat.

Její orgasmus již odezněl když jsem ucítil jak to na mně přichází. Nevnímal jsem křik babičky abych již proboha přestal, pevně jsem svíral její zadek a začal stříkat. Ani jsem nepřemýšlel jestli smím či ne a jenom s úlevou cítil jak ze mě vytryskl gejzír mého spermatu a v okamžiku vrchovatě naplnil babiččinu pochvu.

Babička ucítila silný tlak dopadající na dno její kundy a vyjekla rozkoší. „Ano, stříkej konečně, všechno to do mě nastříkej, konečně to zas cítím!“ volala nadšeně a podvolovala se mým výstřikům. Povzbuzován jejími vášnivými výstřiky jsem posílal do jejích útrob dávku za dávku, konečně jsem se zbavoval toho mučivého napětí a vzrušení…

Vzpamatoval jsem se za několik dlouhých minut, když už ustalo to mučivé napětí a já uvolněně ležel na babiččině těle a ona mně objímala okolo krku a šeptala: „Bylo to krásné, tvoje mamka nelhala a skutečnost předčila očekávání. Jsem ráda, že jsi začal ty, já bych asi odvahu neměla.“

Po chvilce se zvedla se slovy, že se musíme osprchovat a jít spát. Šel jsem bez vyzvání za ní do koupelny a ona nic nenamítala. Pustila vodu a stoupla si pod sprchu. Beze slova mi podala houbu a já jí začal umývat postupně celé tělo.

Pak si vzala houbu ona a začala pečlivě omývat mně. V tom si všimla, jak můj pyj ještě stojí a pruží při dotyku. „Ty uličníku, ty ještě nemáš dost?“ ptala se mně udiveně – „Tak to ti musím pomoc!“ dodala a houbou nanesla na můj pyj sprchovací gel.

Pak uchopila pyj do obou rukou a začala mně ho honit jako o závod. Přitom s ním brnkala o své prsy a břicho nebo tvář a zvyšovala tak ještě moje vzrušení. Věděl jsem, že to nepotrvá dlouho a budu stříkat. A také za chvilku již jsem cítil známý tlak a já začal sténat varovně: „Už budu babi, už budu stříkat!“ a babička raději ustoupila trochu stranou. Vzápětí jsem ucítil jak se v sevření jejích rukou můj pyj vzbouřil a začal vyplivovat gejzíry bílé lávy.

První dávka přeletěla koupelnu a přistála na kachlíkách protější stěny. Zdálo se, že proud semene pod babiččinýma pilnýma rukama nikdy neustane, ale přece jenom vydojila ze mne poslední kapky a uvolnila své ruce.

„No to byl vodopád, ty jsi teda kaneček! To jsem ještě neviděla!“ kroutila uznale hlavou a začala nás oba zbavovat pozůstatků našeho milování. „Tak ale už dost a alou na kutě!“ rozhodla a zastavila vodu. Otřeli jsme se do sucha a šli do pokoje.

Chtěl jsem zůstat ve svém pokoji, ale babička mně roztomile vyzvala, abych přespal u ní, že mně neukousne a aspoň nebude sama. Čekal jsem, že se ještě třeba něco stane a začal rukama jezdit po jejím těle, ale ona k mému překvapení nastavila tvář k polibku a dala mi dobrou noc.

No co, zítra bude taky den, řekl jsem si a s rukou na jejích ňadrech jsem usnul.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *